Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(micefee @ 2012 02 11, 15:38)
Man irgi įdomu.  ax.gif Kaip suprantu, prasuimosi pienelis netinkamas valyti akių makiažui? O kaip Hauschka, Argital pieneliai? Gal kas esat bandę?

ta prausimosi pienelį 2 - in - 1 aš turiu, labai geras, jį galima naudoti ir kaip pienelį valyti ir kaip prausiklį, aš naudoju kaip prausiklį, kuo puikiausiai makiažą nuvalo, bet mąstau kaip tas gelis, gal dar geriau? ax.gif
nes vien pieneliai man nelabai patinka ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2012 02 10, 23:45)
Mano vyrui iš bandytų naudoti Alverde su beržais, Lavera migdolų, Lavera rugiagėlių, Natura Siberica nuo pleiskanų, Natura Siberica neutralaus, Natuderm drėkinančio, Logona kadagių, jautriai ir pleiskanojančiai odai tinka tik Lavera Mangų 4u.gif

užsisakysiu šį šampūną, pabandysim abu su vyrų, manau ir mano sausiems plaukams jis irgi labai turėtų tikti, iš laveros šampūnų dar nesu visai nieko bandžiusi iš tikrųjų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basari'a: 11 vasario 2012 - 15:44
QUOTE(ernesin @ 2012 02 11, 00:45)
Mano vyrui iš bandytų naudoti Alverde su beržais, Lavera migdolų, Lavera rugiagėlių, Natura Siberica nuo pleiskanų, Natura Siberica neutralaus, Natuderm drėkinančio, Logona kadagių, jautriai ir pleiskanojančiai odai tinka tik Lavera Mangų 4u.gif


Kaip tik nusipirkau Laveros Mangu sampuna ir mano prie saknu rebiems plaukams , o toliau pasausejusiems tikrai geras. Reikes ir vyrui duot idbandyt, nes ir nesisitvarko su tom pleiskanom...
Beje bandziau pries plaunat plaukus valandai pasitepti grynu mangu sviestu plaukus, tai po plovimo man jie kotai sausesni nei paprastai pasirode g.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 02 11, 15:21)
Gal kas yra išbandžiusios ir galite pasakyti koks skirtumas yra tarp Lavera basiv sensetive prausimosi gelio ir to paties prausimosi pienelio 2 - in - 1?
Kuris geresnis? ax.gif

Gelis gali sausinti odą, jis toks kaip skysti prausikliai, o pienelis labai švelnus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 02 11, 17:49)
Gelis gali sausinti odą, jis toks kaip skysti prausikliai, o pienelis labai švelnus 4u.gif

mmm, jo, kažkaip nepagalvojau, visko gali būti, o šitas tai labai gerai, gerai nuplauna ir sudrekina net mano sausa dermatitine oda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 02 11, 17:21)
Gal kas yra išbandžiusios ir galite pasakyti koks skirtumas yra tarp Lavera basiv sensetive prausimosi gelio ir to paties prausimosi pienelio 2 - in - 1?
Kuris geresnis? ax.gif

Gelis yra skirtas TIK veido prausimui, o pienelis makiažo arba šiaip kokių nešvarumų valymui ir prausimui.

Gelio nebandžiau, bet 2in1 pienelio naudoju jau gal 5 ar 6 pakuotę iš eilės ir nežadu į nieką keisti - jis viskuo mane tenkina. Prieš tai naudojau Laveros rožių ir alavijų pienelius - irgi sunaudojau apie 10vnt visumoje, nes puikūs ne tas žodis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 02 11, 19:38)
Gelis yra skirtas TIK veido prausimui, o pienelis makiažo arba šiaip kokių nešvarumų valymui ir prausimui.


Aš kažkur skaičiau, kad prausimuisi skirtas pienelis netinka akių makiažui valyti, nes akys jautresnės nei veido oda. g.gif
Atsakyti
nežinau bent man nieko nėra baisiau už akių makiažo nuvalima su vata ir pieneliu, tas man procesas nepatinka - ilgas, tepnus, nemoku aš normaliai nusivalyti ax.gif man geriausiai kai galiu su vandeniu kartu nusiplauti blush2.gif ax.gif

na tas 2in1 pienelis skirtas ir veidui ir akim.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 11, 19:46)
Aš kažkur skaičiau, kad prausimuisi skirtas pienelis netinka akių makiažui valyti, nes akys jautresnės nei veido oda.  g.gif

tai kad labai svelnus tas Lavera Basis Sensitiv pienelis smile.gif Prausdavau ir akiu makiaza su juo. Akiu negrauzdavo.

Hauschkos tai net nereklamuosiu biggrin.gif blush2.gif thumbup.gif tas tai man labai labai patinka wub.gif

QUOTE(Basari'a @ 2012 02 11, 20:03)
nežinau bent man nieko nėra baisiau už akių makiažo nuvalima su vata ir pieneliu, tas man procesas nepatinka - ilgas, tepnus, nemoku aš normaliai nusivalyti  ax.gif  man geriausiai kai galiu su vandeniu kartu nusiplauti  blush2.gif  ax.gif

na tas 2in1 pienelis skirtas ir veidui ir akim.

va, man irgi nepatinka akiu valyt su vata doh.gif uztai atradau kuo pakeisti vata.. su pieneliu ir kempinele puikiai ir svelniai nusivalo.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 02 11, 20:11)
Hauschkos tai net nereklamuosiu  biggrin.gif  blush2.gif  thumbup.gif  tas tai man labai labai patinka  wub.gif 


Labiau nei Lavera? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 11, 20:32)
Labiau nei Lavera?  ax.gif

Aha blush2.gif tik, kad kaina labai didele doh.gif bet jau antra pakuote isigijau.. pasirinkima nuleme sudetis.
Atsakyti
Gal galėtumėte patarti kokį gerą maskuojamąjį pieštuką?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 11, 20:46)
Aš kažkur skaičiau, kad prausimuisi skirtas pienelis netinka akių makiažui valyti, nes akys jautresnės nei veido oda.  g.gif

Kaip Palomina ir sakė - Lavera pieneliai itin švelnūs. Net tie kiti pieneliai, kurie nebuvo skirti veido prausimui, o tik jo nuvalymui, man niekada nieko negraužė. Kai prausiu veidą su 2in1, tai galiu drąsiai ištepti akis ir atsimerkti - niekada nieko negraužia thumbup.gif

QUOTE(Palomina @ 2012 02 11, 21:11)
Hauschkos tai net nereklamuosiu  biggrin.gif  blush2.gif  thumbup.gif  tas tai man labai labai patinka  wub.gif 
va, man irgi nepatinka akiu valyt su vata  doh.gif  uztai atradau kuo pakeisti vata.. su pieneliu ir kempinele puikiai ir svelniai nusivalo..  thumbup.gif

Hauschkos ir aš norėčiau išbandyti, bet jau kaina jo doh.gif O kaip jis naudojasi, lyginant su Lavera? Nes Laveros pienelio man užtenka maždaug 1,5-2mėn, priklausomai kaip dažnai dažausi, bet jeigu Hauschka naudojasi lėčiau, gal visai verta išduoti Laverą biggrin.gif

Beje, Palomina, kaip tau tas Konjac Sponge ilgiau panaudojus? Vertas dėmesio, kartotinas daiktas?
Atsakyti