Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Etamcik @ 2012 02 08, 10:50)
Nepastebėjote porų kimšimo nuo Lakshmi krempudros? g.gif



mane nuo jos paberdavo smulkiais spuogeliais rolleyes.gif
Atsakyti
velniava, jaučiu ir aš ją apkaltinsiu smulkių pasispuogavimų iššaukimu doh.gif na taip, iš kreminių jau to reikia tikėtis, bet vistiek gaila. buvau bepradedanti iš naujo priprasti prie krempudrų, pabosta tais milteliais žaistis ax.gif
Atsakyti
man nepabosta zaisti su milteliai, ir mielai su jais ta daryciau ir toliau, bet dabar prie tokiu salciu man odai kazkaip labiau norisi kremonies pudros. naudoju una jau 2 diena, tai kolkas nieko blogo, siandien net labiau patiko, negu vakar. bet velgi, siai pudrai reikia tikrai riebios - misrios odos.
Atsakyti
QUOTE(*Lelyte @ 2012 02 08, 22:24)
man nepabosta zaisti su milteliai, ir mielai su jais ta daryciau ir toliau, bet dabar prie tokiu salciu man odai kazkaip labiau norisi kremonies pudros.

naudoju una jau 2 diena, tai kolkas nieko blogo, siandien net labiau patiko, negu vakar. bet velgi, siai pudrai reikia tikrai riebios - misrios odos.

O sako kaip tik per šalčius geriau be krempudros apsieiti, riebalas+mineralinė geriau saugo manau g.gif na čia nelb į temą, bet toptelėjo

Sausina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etamcik @ 2012 02 09, 11:17)
O sako kaip tik per šalčius geriau be krempudros apsieiti, riebalas+mineralinė geriau saugo manau g.gif na čia nelb į temą, bet toptelėjo

Sausina? g.gif


Aš per šalčius dedu: riebalas + kreminė + mineralinė, tai žiūrint rezultatą ir lyginant su praitą žiema (kremas+mineralinė), tai rezultatas tikrai geresnis, nes nieko nenušalau ir niekas nenusausėjo.. Bet gal kremą pakeičiau, tai tas irgi prisidėjo prie geresnės apsaugos nuo šalčio.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etamcik @ 2012 02 09, 11:17)
O sako kaip tik per šalčius geriau be krempudros apsieiti, riebalas+mineralinė geriau saugo manau g.gif na čia nelb į temą, bet toptelėjo


O aš girdėjau, kad krempudra geriau. Manau, kad priklausomai nuo odos tipo, variantų yra keli ir įvairūs drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal esate naudojusios alva tušą, ar netepa paakių, o jei verki, negriaužia akių?
http://www.ecoland.l...?id_product=138
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolirta: 09 vasario 2012 - 12:59
Merginos gal galite patarti kokį šampūną labai jautriai galvos odai, linkusiai papleiskanoti? ieškau vyrui šampūną, nežinau nuo kurio pradėti bandyti, nes pagaliau prikalbėjau mesti savo sintetinį ax.gif
Atsakyti
My Webpage si dabar naudojam kartu su vyru. Puiki sudetis ir geras kainos/kiekio santykis. Tik kiek specifinis kvapas, vyras sako zoleliu, bet man tai jie visi nuo pleiskanu taip kvepia, tai nera problemu, issiplauni ir juk nelieka to kvapo vistiek. Ir dar si naudojau My Webpage , tai jis net pasaldo truputi galvos oda, tikrai padeda nuo niezejimo ir nuo pleiskanu. Be to, sis neturi to specifinio kvapo, man bambonkem kvepia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etamcik @ 2012 02 09, 11:17)
O sako kaip tik per šalčius geriau be krempudros apsieiti, riebalas+mineralinė geriau saugo manau g.gif na čia nelb į temą, bet toptelėjo

Sausina? g.gif


as kaip tik skaiciau ir kosmetologe mano patare geriau naudoti kremine, o ir mano pacios oda prasosi kremines, ne mineralines rolleyes.gif
ne
Atsakyti
QUOTE(Indre.horn @ 2012 02 09, 21:57)
My Webpage si dabar naudojam kartu su vyru. Puiki sudetis ir geras kainos/kiekio santykis. Tik kiek specifinis kvapas, vyras sako zoleliu, bet man tai jie visi nuo pleiskanu taip kvepia, tai nera problemu, issiplauni ir juk nelieka to kvapo vistiek. Ir dar si naudojau My Webpage , tai jis net pasaldo truputi galvos oda, tikrai padeda nuo niezejimo ir nuo pleiskanu. Be to, sis neturi to specifinio kvapo, man bambonkem kvepia  biggrin.gif


Nu sorry, bet abu šie šampūnai su blogiukais. schmoll.gif
Atsakyti
O kaip vertintumėt šį ?
http://www.iherb.com...14-ml/3477?at=0
Atsakyti