Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Agnyte Jank @ 2012 02 07, 14:59)
Na kiekvienai zinoma pagal skoni:D man tai labai tas kvapas neblogas buvo, toks riesutu skrudintu- kazkas tokio. o mano vyrui tai isvis laabai patiko  ax.gif uostydavo istisai biggrin.gif

man ir tas kvapas visai tinka bigsmile.gif
aš su šiuo alieju dar ir plaukų kauke darau ax.gif
Atsakyti
ateinu su atsiliepimais apie une skin-matt foundation (aciu, Palomina wub.gif ). mano spalva 03, tikrai sviesi, i geltonuma, mano baltai odai siuo metu linkusiai i raudonuma, ji labai tinka pagal spalva, greitai susilieja su oda, nesijaucia, turi pakankamai stipru maskavima, ir absoliutu matt dengima (tos, kurios megsta healthy glow - to efekto nebus), pagal dengima man primena mac studio fix. po keliu valandu ji man labiau patinka, negu padengus iskart, nes susilieja su oda, atsiranda naturalesnis efektas. kadangi su ja prabuvau tik apie 4 val, daugiau atsiliepimu neturiu. manau vasarai bus idealus variantas wub.gif tik jau aisku ne 03 spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lelyte @ 2012 02 07, 18:35)
ateinu su atsiliepimais apie une skin-matt foundation (aciu, Palomina wub.gif ). mano spalva 03, tikrai sviesi, i geltonuma, mano baltai odai siuo metu linkusiai i raudonuma, ji labai tinka pagal spalva, greitai susilieja su oda, nesijaucia, turi pakankamai stipru maskavima, ir absoliutu matt dengima (tos, kurios megsta healthy glow - to efekto nebus), pagal dengima man primena mac studio fix. po keliu valandu ji man labiau patinka, negu padengus iskart, nes susilieja su oda, atsiranda naturalesnis efektas. kadangi su ja prabuvau tik apie 4 val, daugiau atsiliepimu neturiu. manau vasarai bus idealus variantas wub.gif tik jau aisku ne 03 spalva biggrin.gif

o man, deja, si pudra labai matosi ant veido. kol kas atidejus ja i sona. Reiks bandyt vel susidraudaut. g.gif
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2012 02 07, 18:40)
o man, deja, si pudra labai matosi ant veido. kol kas atidejus ja i sona. Reiks bandyt vel susidraudaut. g.gif



gal oda jai per sausa/dehidratuota? pastebejau, kad jeigu yra koks nusausejimas, tai ji tikrai ji dar labiau isryskins ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lelyte: 07 vasario 2012 - 17:42
QUOTE(*Lelyte @ 2012 02 07, 18:35)
ateinu su atsiliepimais apie une skin-matt foundation (aciu, Palomina wub.gif ).

kaip saunu, kad tiko ir patiko thumbup.gif

QUOTE(gatinha2 @ 2012 02 07, 18:40)
o man, deja, si pudra labai matosi ant veido. kol kas atidejus ja i sona. Reiks bandyt vel susidraudaut. g.gif

gal spalva nelabai tinka del to ir matosi? nes man sis 03 nr siek tiek per sviesus, tai irgi matosi, o kai buvau idegusi ir naudojau 05 nr pudros beveik nesimatydavo, susiliedavo su oda.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2012 02 07, 15:59)
Na kiekvienai zinoma pagal skoni:D man tai labai tas kvapas neblogas buvo, toks riesutu skrudintu- kazkas tokio. o mano vyrui tai isvis laabai patiko  ax.gif uostydavo istisai biggrin.gif


Taip taip 4u.gif Vienoje temoje jau buvo panaši diskusija, kai pasakojau, kad maniškiui labai nimbamedžių aliejus kvepia, kai tuo metu visos jį peikė.
Atsakyti
Merginos, ar esate bandžiusios NEOBIO dieninį kremą ir veido prausikli su vyšniomis bei šampūną su ginkmedžiu ir kofeinų? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2012 02 07, 12:58)
Sveikos, merginos
gal yra bandžiusių kokių kūno losjonų, kremų nuo strijų? Reikiap pradėt  nestuke.gif  tepliot, kol laikas...
Kažkuri mergina klausė del Benecos kūno losjono, asmeniškai man tai nieko gero smile.gif už tokią kainą, jau daug geresnis Natura Siberica kūno sviestas.


as tepu migdolu aliejum krutine, nes pas mane pries mmm padideja krutine. jau yra baltu juosteliu. kadangi senu neisnaikinsi, bet nauju neatsiras blush2.gif
Atsakyti
Nepastebėjote porų kimšimo nuo Lakshmi krempudros? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etamcik @ 2012 02 08, 11:50)
Nepastebėjote porų kimšimo nuo Lakshmi krempudros? g.gif

Šiek tiek g.gif
Atsakyti
Man toks jausmas, kad bent kažkiek kemša visos kreminės pudros. Bent jau kiek esu išbandžiusi...
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 02 07, 23:55)
Merginos, ar esate bandžiusios NEOBIO šampūną su ginkmedžiu ir kofeinų? kokie atsiliepimai?


man patinka, nes šiek tiek papurina plaukus, gerai išplauna smile.gif bet po jo būtinai reik kondicionieriaus.
Atsakyti