Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

gal galit pasiulyt kokius skaistaliukus be blizguciu. mano oda riebi ir su blizguciais netinka. spalva ne rozine, bet persiko kad butu. aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 02 06, 16:14)
gal galit pasiulyt kokius skaistaliukus be blizguciu. mano oda riebi ir su blizguciais netinka. spalva ne rozine, bet persiko kad butu. aciu 4u.gif

Pati nebandžiau, bet inetrnete mačiau labai daug teigiamų atsiliepimų apie Nvey Eco skaistalus - kad perspjauna ne vieną garsų kosmetikos gamintoją.
Atsakyti
QUOTE(*Lelyte @ 2012 02 06, 15:05)
neteisingai supratai, man biri ideali, bet kai toks saltis, norisi kremines rolleyes.gif
man uztenka gero drekinancio kremo pries ja


O, ačiū, kad paaiškinai.
Tikrai buvau nustebusi, kas su ta mineraline gali būti ne taip 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri esate bandžiusi Natures Lift makiažo pagrindą?
Atsakyti
Sveikos, merginos
gal yra bandžiusių kokių kūno losjonų, kremų nuo strijų? Reikiap pradėt nestuke.gif tepliot, kol laikas...
Kažkuri mergina klausė del Benecos kūno losjono, asmeniškai man tai nieko gero smile.gif už tokią kainą, jau daug geresnis Natura Siberica kūno sviestas.
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2012 02 07, 12:58)
Sveikos, merginos
gal yra bandžiusių kokių kūno losjonų, kremų nuo strijų? Reikiap pradėt  nestuke.gif  tepliot, kol laikas...
Kažkuri mergina klausė del Benecos kūno losjono, asmeniškai man tai nieko gero smile.gif už tokią kainą, jau daug geresnis Natura Siberica kūno sviestas.


Laba diena. Noriu pasidalinti savo atradimu:) kai laukiaus, kazkur nuo 4 men pradejau teptis Makadamiju riesutu aliejumi. Ne tik ant dregnos odos po duso, bet ir ant sausos odos kai tik netingedavau:) tepiau visa pilvuka, slaunis, sedmenis,krutine, ir rezultatas- jokios nei maziausios strijos:) ir po gimdymo greit susitrauke pilvukas, liko grazi odyte:) Rekomenduoju isbandyt:)
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2012 02 07, 14:18)
Laba diena. Noriu pasidalinti savo atradimu:) kai laukiaus, kazkur nuo 4 men pradejau teptis Makadamiju riesutu aliejumi. Ne tik ant dregnos odos po duso, bet ir ant sausos odos kai tik netingedavau:) tepiau visa pilvuka, slaunis, sedmenis,krutine, ir rezultatas- jokios nei maziausios strijos:) ir po gimdymo greit susitrauke pilvukas, liko grazi odyte:) Rekomenduoju isbandyt:)

Aš ir mąsčiau aliejum teptis, bet dabar nežinau kokiu, makadamijos tai man labai smirda doh.gif reisk turbūt maišyt svietsmedį su kokosais, dar ko įsidėt...
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2012 02 07, 14:25)
Aš ir mąsčiau aliejum teptis, bet dabar nežinau kokiu, makadamijos tai man labai smirda  doh.gif  reisk turbūt maišyt svietsmedį su kokosais, dar ko įsidėt...


Jei reikėtų surasti su kuo palyginti kvapą, kaip apibūdintumėt? Na, kuo smirda blush2.gif Mamai galvojau nupirkti, bet ji labai jautri kvapams, tai galvoju, kad gali ir nepatikti.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 07, 14:37)
Jei reikėtų surasti su kuo palyginti kvapą, kaip apibūdintumėt? Na, kuo smirda blush2.gif  Mamai galvojau nupirkti, bet ji labai jautri kvapams, tai galvoju, kad gali ir nepatikti.

Man šiuo metu viskas smirda smile.gif šiaip kvapas sakyčiau turėtų būt neutralus toks, riešutukais, kažkuo neįkyriu, bet netinka ir viskas dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2012 02 07, 14:58)
Man šiuo metu viskas smirda smile.gif šiaip kvapas sakyčiau turėtų būt neutralus toks, riešutukais, kažkuo neįkyriu, bet netinka ir viskas dabar smile.gif


Supratau. Na, reikės pačiai pauostyt ir pažiūrėt, ar nedirgina uoslės receptorių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2012 02 07, 12:58)
Sveikos, merginos
gal yra bandžiusių kokių kūno losjonų, kremų nuo strijų? Reikiap pradėt  nestuke.gif  tepliot, kol laikas...
Kažkuri mergina klausė del Benecos kūno losjono, asmeniškai man tai nieko gero smile.gif už tokią kainą, jau daug geresnis Natura Siberica kūno sviestas.

aš dabar esu nestuke.gif , tai ir pasiteplioju arba su aliejumi, o dažniau su Logona Tropic kūno sviestu, man tai labai liuks, labai gerai padrekina visą kūno odą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 07, 13:37)
Jei reikėtų surasti su kuo palyginti kvapą, kaip apibūdintumėt? Na, kuo smirda blush2.gif  Mamai galvojau nupirkti, bet ji labai jautri kvapams, tai galvoju, kad gali ir nepatikti.


Na kiekvienai zinoma pagal skoni:D man tai labai tas kvapas neblogas buvo, toks riesutu skrudintu- kazkas tokio. o mano vyrui tai isvis laabai patiko ax.gif uostydavo istisai biggrin.gif
Atsakyti