Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(*Lelyte @ 2012 02 04, 14:56)
aciu, Palomina 4u.gif gal jusu oda sviesi? koki sau nr imate?

taip as prie sviesesniu.. tiesa, sia ziema nebe tokia sviesi kaip buvau tarkim pernai.. mat vasara idegiau, tai dar ziuriu nesu labai isbalus..
vasara naudojau 05 nr, ziemai nusipirkau 03 nr., bet man siek tiek per sviesi, reikia dar su bronzantu prasieiti, kad neatrodyciau kaip popierius.
tiesa, 03 nr. i gelsvuma yra, o 05 nr man prie odos spalvos prisitaiko biggrin.gif tik aisku siuo metu man 05 butu per tamsi siek tiek..
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2012 02 03, 21:38)
gal galima daugiau? kokia kaina, kaip dengiasi? kokia jusu oda? ar tiktu pasausejusiai su spuogeliais odai? gal galima nuoroda? 4u.gif

Etama jau atsakė 4u.gif

Nežinau ką naudoja kitos, bet asmeniškai aš tarp eko pudrų neradau nei vienos, kuri tenkintų mano poreikius unsure.gif
Atsakyti
O ar aš kažką neteisingai supratau perskaičiusi prašymą rekomenduoti tik ne mineralinę, ar mineralinė pudra tikrai negerai riebesnei odai su linkusiomis kimštis poromis? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 02 04, 14:37)
misriai odai Une Skin Mat tinka ir pamaskuoja ir siaip visai graziai ant odos ziurisi.. aisku, spalva tinkama issirinkti reikia.

o kaip dengias ir issilaiko? pamenu kazkurioj temoj lyg minejai, kad nelabai tau ji g.gif , pasikeite nuomone dabar?
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 04, 20:01)
O ar aš kažką neteisingai supratau perskaičiusi prašymą rekomenduoti tik ne mineralinę, ar mineralinė pudra tikrai negerai riebesnei odai su linkusiomis kimštis poromis? ax.gif 4u.gif

gal tiesiog nepatiko, kad i poras isryskina, nes riebi oda dazniausiai su didelemis poromis.


QUOTE(shemsa @ 2012 02 04, 21:32)
o kaip dengias ir issilaiko? pamenu kazkurioj temoj lyg minejai, kad nelabai tau ji  g.gif , pasikeite nuomone dabar?

pavasari kai oda labai riebalavosi, tai neitiko, o vasara, kai oda susinormalizavo man itiko ir net pradejo labai patikt. Sausesnei odai tai ji netiks.. Geriausiai normaliai arba misriai (vos pasiriebaluojanciai).
Siaip is natur. krempudru viena is labiausiai patinkanciu, nes palyginus tikrai neblogai atrodo pasidazius, pakankamai maskuoja, man issilaiko beveik visa diena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 04 vasario 2012 - 20:41
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 04, 19:01)
O ar aš kažką neteisingai supratau perskaičiusi prašymą rekomenduoti tik ne mineralinę, ar mineralinė pudra tikrai negerai riebesnei odai su linkusiomis kimštis poromis? ax.gif 4u.gif

Man kaip tik atrodo atvirkščiai g.gif
Naudoju Lily Lolo, dabar kiek sudėtis pakeista, nespėjau pastebėti ką ji man kitaip daro, bet anksčiau ji man net spuogelius padžiovindavo, greičiau užgydavo.
Atsakyti
O kuo jūs tepatės veido odą prieš dengdamos Lakshmi pudrą, nes man ji labai netolygiai ir sunkiai dengiasi schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 04 vasario 2012 - 22:47
QUOTE(Etama @ 2012 02 04, 21:44)
Man kaip tik atrodo atvirkščiai g.gif
Naudoju Lily Lolo, dabar kiek sudėtis pakeista, nespėjau pastebėti ką ji man kitaip daro, bet anksčiau ji man net spuogelius padžiovindavo, greičiau užgydavo.


Ačiū už atsakymą. Nesu šioj srity labai išprusus, todėl labai įdomiai nuskambėjo prašymas rekomenduoti pudrą, bet jokiu būdu ne mineralinę. Aš jas išvis keliskart metuose naudoju, bet vis tiek pasitikrinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 02 04, 22:46)
O kuo jūs tepatės veido odą prieš dengdamos Lakshmi pudrą, nes man ji labai netolygiai ir sunkiai dengiasi schmoll.gif

Diva kalbėjo, kad kažkokiu kremu pasitepus geriau dengėsi 4u.gif gal riebesniu, nebepamenu tiksliai.
Aš tai savos gamybos naudoju, gerai dengiasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2012 02 04, 23:24)
Diva kalbėjo, kad kažkokiu kremu pasitepus geriau dengėsi 4u.gif gal riebesniu, nebepamenu tiksliai.
Aš tai savos gamybos naudoju, gerai dengiasi mirksiukas.gif

Einu Divos:) klaust smile.gif
Atsakyti
ar yra bandziusiu Benecos losjona kunui? gundausi isigyt. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 04, 20:01)
O ar aš kažką neteisingai supratau perskaičiusi prašymą rekomenduoti tik ne mineralinę, ar mineralinė pudra tikrai negerai riebesnei odai su linkusiomis kimštis poromis? ax.gif 4u.gif


neteisingai supratai, man biri ideali, bet kai toks saltis, norisi kremines rolleyes.gif

QUOTE(ernesin @ 2012 02 04, 23:46)
O kuo jūs tepatės veido odą prieš dengdamos Lakshmi pudrą, nes man ji labai netolygiai ir sunkiai dengiasi schmoll.gif


man uztenka gero drekinancio kremo pries ja
Atsakyti