Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Aikštingoji @ 2012 02 02, 20:32)
patarkit merginos, koks hidrolatas butu tinkamas mormaliai, pavargusiai odai? g.gif  galvoju naudoti vietoj toniko, pasalinti makiazo likuciams po prausiklio. o pleveles hidrolatas nepalieka?

morku hidrolatas tiktu.. o pleveles nepalieka hidrolatai
Atsakyti
QUOTE(Aikštingoji @ 2012 02 02, 20:32)
patarkit merginos, koks hidrolatas butu tinkamas mormaliai, pavargusiai odai? g.gif  galvoju naudoti vietoj toniko, pasalinti makiazo likuciams po prausiklio. o pleveles hidrolatas nepalieka?


Mano mama labai patenkinta hamamelių hidroliatu.
Atsakyti
ar turite zinote kokia nors kremine pudra, kuri bent kazkiek maskuotu ir tiktu odai su spuogeliais? Nekalbu apie mineralines pudras. Labai nesinori ieskoti tu eiliniu cheminiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2012 02 03, 21:23)
ar turite zinote kokia nors kremine pudra, kuri bent kazkiek maskuotu ir tiktu odai su spuogeliais? Nekalbu apie mineralines pudras. Labai nesinori ieskoti tu eiliniu cheminiu  doh.gif

Lakshmi labai puikiai maskuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 02 03, 21:36)
Lakshmi labai puikiai maskuoja 4u.gif



gal galima daugiau? kokia kaina, kaip dengiasi? kokia jusu oda? ar tiktu pasausejusiai su spuogeliais odai? gal galima nuoroda? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2012 02 03, 20:38)
gal galima daugiau? kokia kaina, kaip dengiasi? kokia jusu oda? ar tiktu pasausejusiai su spuogeliais odai? gal galima nuoroda? 4u.gif


Aš turiu lakshmi..ji tikrai gerai maskuoja, bet jei jūsų oda tokia kaip mano, kuri mėgsta pasiriebaluot ir pablizgėt, tai gali "sukristi" kaip ir man g.gif
aš dar neatradau savo pudros..užtai bandysiu darytis pati, bet vis dar neprisiruošiu doh.gif
Atsakyti
Man lakshmi maskavimu labai patiko. Riebiai odai gal mažiau tinkama nei sausai g.gif kaina 60lt už 30ml, achileja.lt turi mėginukų
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 02, 20:47)
Mano mama labai patenkinta hamamelių hidroliatu.



man hamamelis alergizuoja oda ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Galadrielė @ 2012 02 03, 20:36)
Lakshmi labai puikiai maskuoja 4u.gif


mano misriai odai netiko, T zona po poros valandu "nuplaukdavo".
ka merginos - misriaodes isbande ir kas patiko?
Atsakyti
QUOTE(*Lelyte @ 2012 02 04, 14:17)
ka merginos - misriaodes isbande ir kas patiko?

misriai odai Une Skin Mat tinka ir pamaskuoja ir siaip visai graziai ant odos ziurisi.. aisku, spalva tinkama issirinkti reikia.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 02 04, 15:37)
misriai odai Une Skin Mat tinka ir pamaskuoja ir siaip visai graziai ant odos ziurisi.. aisku, spalva tinkama issirinkti reikia.


ar jos yra pirkti pas mus, ar siunciates is uzsienio? kokia apytiksle kaina?
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2012 02 04, 14:54)
ar jos yra pirkti pas mus, ar siunciates is uzsienio? kokia apytiksle kaina?

LT jos nera. As UK perku, kainuoja apie 12 svaru.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 02 04, 14:37)
misriai odai Une Skin Mat tinka ir pamaskuoja ir siaip visai graziai ant odos ziurisi.. aisku, spalva tinkama issirinkti reikia.


aciu, Palomina 4u.gif gal jusu oda sviesi? koki sau nr imate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lelyte: 04 vasario 2012 - 14:01