Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

o FARFALLA kvepalų gal kas esate išbandžiusios?
Atsakyti
Atnešu atsiliepimą apie NeoBio Cotton Bloom naktinį kremuką.
Tikiuosi čia pataikiau ax.gif
user posted image

Mano oda mišri, su riebese T zona. Tačiau buvo plėmukais išsausėję skruostai. Ir gana akivaizdžiai matėsi. Daug esu kremų bandžiusi, tik nelabai dar pirkus tuos natūraliuosius. Bandyta ir daug paprastų kremų, ir visokių brangių. Bet dar nei vienas taip nepatiko kaip NeoBio bigsmile.gif per kelias paras išsausėjimai dingo. Pats kremas riebokas, skirtas grynai drėkinimui. Ir kvapas neerzinantis, netgi malonus ax.gif Taigi kaina atitiko kokybę.


Beje, gal kuri žinote kur galima Kaune išbandyti Acorelle kvepalus? rolleyes.gif
Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 26, 23:10)

QUOTE(Ramint@ @ 2012 01 27, 19:41)
man labai patinka sis gamintojas thumbup.gif  turiu biria mineraline pudra, lupu blizgi, bandziau tusa thumbup.gif mineraline sakyciau geriausia kokia esu bndziusi ar turejusi, jei nenukonkuruos jos Philip Martin's manau bus kartojama.... dar labai noreciau skysta pudryte isbandyti nes Youtube yra video tai matosi kad gerai maskuojanti, tik nerandu kur nusipirkti visur ispirkta doh.gif

Juara parašė emailą, kad jie greitai prekiaus šia kosmetika bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irisinė @ 2012 01 29, 23:53)
Beje, gal kuri žinote kur galima Kaune išbandyti Acorelle kvepalus?  rolleyes.gif
Dėkoju  4u.gif


Vilniuje tai Biosalose yra..
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 30, 10:43)
Juara parašė emailą, kad jie greitai prekiaus šia kosmetika bigsmile.gif

Maciau internetinej parduotuvej kad jau kaika turi bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos gal kuri bandėte Essential Care rožių veido kremą ir lūpų šilką? Kokie atsiliepimai?
Papildyta:
QUOTE(Irisinė @ 2012 01 29, 22:53)
Atnešu atsiliepimą apie NeoBio Cotton Bloom naktinį kremuką.
Tikiuosi čia pataikiau  ax.gif
user posted image

Mano oda mišri, su riebese T zona. Tačiau buvo plėmukais išsausėję skruostai. Ir gana akivaizdžiai matėsi. Daug esu kremų bandžiusi, tik nelabai dar pirkus tuos natūraliuosius. Bandyta ir daug paprastų kremų, ir visokių brangių. Bet dar nei vienas taip nepatiko kaip NeoBio  bigsmile.gif  per kelias paras išsausėjimai dingo. Pats kremas riebokas, skirtas grynai drėkinimui. Ir kvapas neerzinantis, netgi malonus  ax.gif Taigi kaina atitiko kokybę.
Beje, gal kuri žinote kur galima Kaune išbandyti Acorelle kvepalus?  rolleyes.gif
Dėkoju  4u.gif

aš irgi noriu išbandyti šį kremą.
bandžiau ne vieną kartą meginukus su vyšniomis, tai man visai patiko thumbup.gif

acorelle kvepalų bus biosaloje jau kita savaite ir klaipėdoje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 02 01, 19:57)
Merginos gal kuri bandėte Essential Care rožių veido kremą ir lūpų šilką? Kokie atsiliepimai?
Papildyta:

aš irgi noriu išbandyti šį kremą.
bandžiau ne vieną kartą meginukus su vyšniomis, tai man visai patiko  thumbup.gif

acorelle kvepalų bus biosaloje jau kita savaite ir klaipėdoje  thumbup.gif

Sveiki, o kur cia Klaipedoje?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 02 01, 20:18)
Sveiki, o kur cia Klaipedoje?

BIG'e
Atsakyti
Stambiagabaritinė akcija Klaipėdos „Banginio“ „Sveiki produktai“ parduotuvėje. 100 prekių (kokių - sužinosite nuvykę) - 40% nuolaida! Akcija tęsis iki vasario 14 d. imtinai.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 02, 00:37)
Stambiagabaritinė akcija Klaipėdos „Banginio“ „Sveiki produktai“ parduotuvėje. 100 prekių (kokių - sužinosite nuvykę) - 40% nuolaida! Akcija tęsis iki vasario 14 d. imtinai.

ryt leksiu ryte aš ten pasižiūrėti biggrin.gif
įdomu kas buvo, kokiom prekėm suteikiama šį nuolaida, gal reik skubiai lėkt biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Biotekos nuolaidos vasario mėnesiui besibaigiančioms galioti prekėms: http://www_bioteka_lt/?p=4488
Atsakyti
patarkit merginos, koks hidrolatas butu tinkamas mormaliai, pavargusiai odai? g.gif galvoju naudoti vietoj toniko, pasalinti makiazo likuciams po prausiklio. o pleveles hidrolatas nepalieka?
Atsakyti