Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Palomina @ 2012 01 28, 14:24)
Architektura  smile.gif


O, geras. Kur? Kolegė. biggrin.gif Niekada nebūčiau pagalvojusi... Doktarantūrą mokaisi?
Atsakyti
žiūrinėju violey, žiūrių, kad nemažai pasirinkimas yra ir natūralių kvepalų, gal kuri esate bandzžiusi, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 28, 16:56)
žiūrinėju violey, žiūrių, kad nemažai pasirinkimas yra ir natūralių kvepalų, gal kuri esate bandzžiusi, kokie atsiliepimai?

Uosčiau visus Acorelle kvepalus - labai patiko, ypač rožių - toks absoliučiai tobulas rožių kvapas wub.gif Mano bendradarbė tik Acorelle ir naudoja, vis keičia kvapus, tai kai praeina pro šalį, toks dieviškai skanus ir natūralus šleifas lieka wub.gif Šiaip kvapai nėra intensyvūs, laikosi neilgai, bet kadangi ji purškiasi kas 1-2h (sako jai nuotaiką kelia kvapas), tai tie šleifai ir susidaro biggrin.gif Norėčiau ateityje įsigyti ir aš rožytes
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 28, 17:25)
Uosčiau visus Acorelle kvepalus - labai patiko, ypač rožių - toks absoliučiai tobulas rožių kvapas wub.gif 

Pritariu drinks_cheers.gif pauosčiau ir sakau - mano wub.gif

Uosčiau Wellments, - tai man jie pasirodė gan sunkoki tokie, savotiški labai.
Neobio deo spray (nors čia ne kvepalai, bet kelis variantus vasarai buvau pasiėmusi doh.gif ), tai man nesusipratimas kažkoks, kvapai visiškai tokie schmoll.gif
Bet čia tokia tik asmeninė nuomonė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskel: 28 sausio 2012 - 18:42
Iš natūralių kvepalų esu uosčius Acorelle, Kvapų namų kvepalus, turiu įsigijus Labio Centifolia ir Pacifica kvepalus. Nei vieni nepaliko didesnio įspūdžio, tai daugiau 'mono' kvapai ir laikosi gana trumpai.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 28, 17:25)
Uosčiau visus Acorelle kvepalus - labai patiko, ypač rožių - toks absoliučiai tobulas rožių kvapas wub.gif  Mano bendradarbė tik Acorelle ir naudoja, vis keičia kvapus, tai kai praeina pro šalį, toks dieviškai skanus ir natūralus šleifas lieka wub.gif Šiaip kvapai nėra intensyvūs, laikosi neilgai, bet kadangi ji purškiasi kas 1-2h (sako jai nuotaiką kelia kvapas), tai tie šleifai ir susidaro biggrin.gif Norėčiau ateityje įsigyti ir aš rožytes

o jis toks labiau saldus?
o iš jų kokie butų tokie gaivesni su trupučių saldumu?
kažkaip pagal aprašą atrodo neblogi turėtų būti Lotus ir orchideja ax.gif

kaži klaipėdoje jų yra kur pratestuoti būtų galima?
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 01 28, 21:43)
Iš natūralių kvepalų esu uosčius Acorelle, Kvapų namų kvepalus, turiu įsigijus Labio Centifolia ir Pacifica kvepalus. Nei vieni nepaliko didesnio įspūdžio, tai daugiau 'mono' kvapai ir laikosi gana trumpai.

Aš turiu KN kietus Egipto kvepalus - kvapas wub.gif Tik kas laikosi labai neilgai ir užuodžiu tik aš pati, bet labai smagu darbe riešą pasitepti ir vis pauostyti karts nuo karto - nuotaiką kelią ne tas žodis thumbup.gif

O Pacifica uosčiau, tai man labai jau riebios konsistencijos pasirodė ir kvapai įkyrūs, nemalonūs ir labai saldūs, primena oro gaiviklius doh.gif

QUOTE(Basari'a @ 2012 01 28, 22:00)
o jis toks labiau saldus?
o iš jų kokie butų tokie gaivesni su trupučių saldumu?
kažkaip pagal aprašą atrodo neblogi turėtų būti Lotus ir orchideja  ax.gif

Rožių tai kvepia tokiom kokybiškom, puikiom rožėm, o ne kokiu chemikaliniu fufliaku.

Arbatos yra labai lengvučiai, kvapas toks neįkyrus, švelnus, tikrai primena arbatą biggrin.gif

Miško uoga ir citrusiniai tai čia jau mėgėjui, nes kvapai man nepatiko - gana tiksliai atkartoja pavadinimą ir šiaip nelabai man toks kvapas.

Pamenu įsiminė gintarinis kvapas, tačiau vanilė reikalą pagadino, nes šiaip nesu vanilės kvapo mėgėja.

O gaivesni su trupučio saldumo tai ir būtų citrusiniai turbūt arba kviečių su migdolais, bet kviečių su migdolais turi tokį įdomų prieskonį - man jis labai patinka, nes yra to kvapo vinis, tačiau čia irgi skonio reikalas.

Orchidėjos man nepatiko, bendradarbė turėjo juos, tai pamenu sakė, kad sunaudojo namams kvėpinti, nes ant savęs nemėgo to kvapo.

O šiaip Violey pamenu mokamų mėginukų būdavo ir BeautyFly atrodo turėjo, tik ne visų kvapų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 28 sausio 2012 - 20:53
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 28, 20:52)
Aš turiu KN kietus Egipto kvepalus - kvapas wub.gif Tik kas laikosi labai neilgai ir užuodžiu tik aš pati, bet labai smagu darbe riešą pasitepti ir vis pauostyti karts nuo karto - nuotaiką kelią ne tas žodis thumbup.gif

O Pacifica uosčiau, tai man labai jau riebios konsistencijos pasirodė ir kvapai įkyrūs, nemalonūs ir labai saldūs, primena oro gaiviklius doh.gif
Rožių tai kvepia tokiom kokybiškom, puikiom rožėm, o ne kokiu chemikaliniu fufliaku.

Arbatos yra labai lengvučiai, kvapas toks neįkyrus, švelnus, tikrai primena arbatą biggrin.gif

Miško uoga ir citrusiniai tai čia jau mėgėjui, nes kvapai man nepatiko - gana tiksliai atkartoja pavadinimą ir šiaip nelabai man toks kvapas.

Pamenu įsiminė gintarinis kvapas, tačiau vanilė reikalą pagadino, nes šiaip nesu vanilės kvapo mėgėja.

O gaivesni su trupučio saldumo tai ir būtų citrusiniai turbūt arba kviečių su migdolais, bet kviečių su migdolais turi tokį įdomų prieskonį - man jis labai patinka, nes yra to kvapo vinis, tačiau čia irgi skonio reikalas.

Orchidėjos man nepatiko, bendradarbė turėjo juos, tai pamenu sakė, kad sunaudojo namams kvėpinti, nes ant savęs nemėgo to kvapo.

O šiaip Violey pamenu mokamų mėginukų būdavo ir BeautyFly atrodo turėjo, tik ne visų kvapų g.gif

ačiū uz tokia išsamia info thumbup.gif
aga violey yra mėginukų, tai paimsiu išbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 28, 21:52)

O Pacifica uosčiau, tai man labai jau riebios konsistencijos pasirodė ir kvapai įkyrūs, nemalonūs ir labai saldūs, primena oro gaiviklius doh.gif



Pacificos turiu kietus tepamus (Mexican cocoa) ir skystus, bet irgi tepamus (Island vanilla). Pirmieji kiek nuvylė, nes pagal aprašymą tikėjaus, kad kvepės tikra, tokia karstelėjusia kakava, bet kvapas kakavos neprimena. Nėra riebūs, ant odos visai nieko nesijaučia ir nesimato, kad kas būtų tepta. Antrųjų kvapas tinkamas žiemos sezonui (šiltas vanilės kvapas su prieskoniais).

Papildyta:
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 28, 21:00)
o jis toks labiau saldus?
o iš jų kokie butų tokie gaivesni su trupučių saldumu?
kažkaip pagal aprašą atrodo neblogi turėtų būti Lotus ir orchideja  ax.gif

kaži klaipėdoje jų yra kur pratestuoti būtų galima?


Šie yra gaiviai salstelėję. Citrusai ir vetiverija. Lengvas, gaivus pavasariškas kvapas.
user posted image

Iš naturata.lt
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 01 28, 22:55)


Tas paskutinysis kvapas visai sudomino. Gal galit papasakot, kaip / kiek laikosi?
Atsakyti
sveikos, turiu kietus KYFI kvepalus labai savotiskas kvapas:Miros, frankincenso ir alpiniju pagrindu sukurti Adfu Goro sventyklos kunigu, tepu pulsuojancias kaklo vietas ir riesus keistas nepigus kvapas bet laikosi tikrai neilgai, kai kunas isyla pasijaucia stipriau ir kai rubai prisiliecia tai isigeria, bet man patinka vien todel kad nera chemijos kvapo
na kvapas sunkiai apibudinamas kiek siltokas nera gaivus gal kiek stipriau cinamonas issiskiria
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilveliukas: 29 sausio 2012 - 14:03
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 29, 12:53)
Tas paskutinysis kvapas visai sudomino. Gal galit papasakot, kaip / kiek laikosi?


Laikosi, deja, trumpai. Ant odos tai nė valandos kvapas neišsilaiko, ant rūbų (kartais ir ant plaukų papurškiu) ilgiau išsilaiko, na kokias 2-4 val.
Atsakyti