Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Redgrape, atrodo tušas ant Tavo blakstienų atrodo super thumbup.gif nebūčiau patikėjusi, kad čia su natūraliu taip pavyko pasidažyti. Čia turbūt porą sluoksnių tušo? O kaip jis laikosi per dieną? Ar nesusitepa paakiai? Įdomu kaip drėgnesnę dieną laikosi.
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2011 11 27, 00:12)
Redgrape, atrodo tušas ant Tavo blakstienų atrodo super thumbup.gif  nebūčiau patikėjusi, kad čia su natūraliu taip pavyko pasidažyti. Čia turbūt porą sluoksnių tušo? O kaip jis laikosi per dieną? Ar nesusitepa paakiai? Įdomu kaip drėgnesnę dieną laikosi.


Tik šiandien jį gavau, tai nieko daugiau negaliu pasakyt. Čia buvo tik vienas sluoksnis smile.gif Labai geras šepetėlis, tokio dar niekada neturėjau. Buvau prilietus apatines blakstienas su drėgna ranka, tai liko truputį antspaudas. Bet bus įdomu kada drėgnam ore išbandyt. Na su laiku galėsiu kažką konkrečiau pasakyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Redgrape @ 2011 11 26, 23:56)
Ateinu pareklamuot 100% Pure blakstienų tušo  thumbup.gif


Bet jusu ir naturalios labai grazios blakstienos turi but, nes man sis tusas taip nedaze - toks normalus, bet tikrai nera kartotinas, gal net kazkiek lipino. Pora kartu tik bandziau, tai nelabai ka apie ji prisimenu.

Man 100% Pure kuno ir veido priemones labai patinka, nedaug dar bandziau, bet viskas super buvo. Noriu ir kosmetikos isbandyt, bet reikia pirma kazka sunaudot is namuose turimu. Tiesa, krema su spalva bandziau, tai nesuzavejo, labai lengvas, visai net minimaliai nemaskuoja, toks efektas kaip nieko netepta, o dar ranka veliau perbraukus per veida taip lyg nusirytulioja tas kremas su spalva (na kaip gumuleliai nusitrina nuo veido). Siaip noreciau presuota isbandyt, nes kremas su spalva man tik vienas iki siol patikes ir itikes, nors sudetis nera blizganti (Tarte 'skin illuminating serum').

O vat jusu minetas Dr.Hauschka (turejau 'volume') man net labai patiko, blakstienos tikrai patankindavo, graziai sudeliodavo ir nuo pradzios iki galo graziai daze. Dar turejau Gabriel tusa, kuris is esmes toks pat kaip Dr.Hauschka, o dabar turiu Zuzu (gamina ta pati Grabriel), tai irgi labai patenkinta. Dar yra noru sarasuose tusu naturaliu, bet sitie jau kartojami/kartotini.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 27 lapkričio 2011 - 04:40
Merginos, atsimenat, čia buvo labai giriamas tušas Phyt's. Sugalvojau, kad man jo reikia smile.gif Randu čia: Mondebio. Gal norite jungtis prie užsakymo per čia?...
Atsakyti
Beje, kalbant apie Phyt's tusa. Praejusioje temoje daug mergaiciu planavo pirkti. Nusipirkot? Ir kaip? Gal kur nors esat uzmate Phyt's tuso sudeti? Niekur detalios neuzmaciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anj @ 2011 11 27, 11:26)
Beje, kalbant apie Phyt's tusa. Praejusioje temoje daug mergaiciu planavo pirkti. Nusipirkot? Ir kaip? Gal kur nors esat uzmate Phyt's tuso sudeti? Niekur detalios neuzmaciau ax.gif


Tai čia mes tos pačios, kurios vis dar bandom užsisakyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anj @ 2011 11 27, 11:26)
Beje, kalbant apie Phyt's tusa. Praejusioje temoje daug mergaiciu planavo pirkti. Nusipirkot? Ir kaip? Gal kur nors esat uzmate Phyt's tuso sudeti? Niekur detalios neuzmaciau ax.gif


Ingredients:
Aqua (water), aloe barbadensis leaf extract*, cera alba (beeswax), acacia senegal gum*, Shellac, Glycerin (Vegetal), glyceryl stereate, Helianthus annuus (Sunflower) seed oil*, glyceryl rosinate (and) octyldodecyl myristate, oleic/linoleic/linolenic polyglycerides, sodium stearoyl glutamate, Candelila cera (Candelila wax), coco-caprylate/caprate, Cichorium intybus (Chicory) root extract, Simmondsia chinensis (Jojoba) seed oil*, cetearyl alcohol, tocopherol (Vegetal Vitamin E), xanthan gum, magnesium aluminium silicate, sodium benzoate, potassium sorbate, citric acid, CI 77499 (and) silica.
*made from organic ingredients
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 11 27, 04:39)
Bet jusu ir naturalios labai grazios blakstienos turi but, nes man sis tusas taip nedaze - toks normalus, bet tikrai nera kartotinas, gal net kazkiek lipino. Pora kartu tik bandziau, tai nelabai ka apie ji prisimenu.

Man 100% Pure kuno ir veido priemones labai patinka, nedaug dar bandziau, bet viskas super buvo. Noriu ir kosmetikos isbandyt, bet reikia pirma kazka sunaudot is namuose turimu. Tiesa, krema su spalva bandziau, tai nesuzavejo, labai lengvas, visai net minimaliai nemaskuoja, toks efektas kaip nieko netepta, o dar ranka veliau perbraukus per veida taip lyg nusirytulioja tas kremas su spalva (na kaip gumuleliai nusitrina nuo veido). Siaip noreciau presuota isbandyt, nes kremas su spalva man tik vienas iki siol patikes ir itikes, nors sudetis nera blizganti (Tarte 'skin illuminating serum').

O vat jusu minetas Dr.Hauschka (turejau 'volume') man net labai patiko, blakstienos tikrai patankindavo, graziai sudeliodavo ir nuo pradzios iki galo graziai daze. Dar turejau Gabriel tusa, kuris is esmes toks pat kaip Dr.Hauschka, o dabar turiu Zuzu (gamina ta pati Grabriel), tai irgi labai patenkinta. Dar yra noru sarasuose tusu naturaliu, bet sitie jau kartojami/kartotini.



kur pirkai ta zuzu? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 11 27, 14:46)
kur pirkai ta zuzu? g.gif  bigsmile.gif


Pirkau cia vietoj parduotuvej. O siaip yra ir CIA, tik nezinau kaip su siuntimu, gal isvis dar raso kur dar jie parduodami.
Atsakyti
O aš norėjau paklausti tų, kurios kartais ar dažniau dažosi lūpas. Domina tik lūpų dažai. Kokius naudojate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 27, 18:25)
O aš norėjau paklausti tų, kurios kartais ar dažniau dažosi lūpas. Domina tik lūpų dažai. Kokius naudojate? 4u.gif

pavasari turejau Nvey lupu dazus. Man visai patiko, bet nesu eksperte lupu dazuose, nes paprastai tik lupu balzama naudoju arba permatoma lupu blizgi..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 11 27, 18:34)
pavasari turejau Nvey lupu dazus. Man visai patiko, bet nesu eksperte lupu dazuose, nes paprastai tik lupu balzama naudoju arba permatoma lupu blizgi..


O kur įsigijot?
Atsakyti