Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Ir dar: koks, jūsų nuomone, eterinis aliejus/-ai mažina nervingumą (galvoju pagarinti, nes paskutiniu metu kažkokia nesava pasidariau, nervina viskas ir visi)? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 27, 22:10)
Ir dar: koks, jūsų nuomone, eterinis aliejus/-ai mažina nervingumą (galvoju pagarinti, nes paskutiniu metu kažkokia nesava pasidariau, nervina viskas ir visi)? unsure.gif


Šia prasme girdėjau komplimentų bergamočių, levandų ir ramunėlių e.a smile.gif O gal kas bandėt taip nemigą spręsti? ax.gif Levandos lyg ir turėtų pagelbėt, bet man jų kvapas nelabai...
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Patarkite, kurį šampūną rinktis, kad apsaugotų dažytų plaukų spalvą? Ar Bioplasis, ar Madara, ar Urtekram? O gal esate atradusios ką nors geresnio?
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 28, 00:20)
O gal kas bandėt taip nemigą spręsti? ax.gif Levandos lyg ir turėtų pagelbėt, bet man jų kvapas nelabai...

bandziau.. man padejo levandu arba levandinu (tinka ir tas, ir tas) eterinis aliejus.. vakare ant pagalves krasto viena lasa uzlasindavau ir po to miegodavau kaip kudikis biggrin.gif Man veikdavo..
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 27, 22:10)
Ir dar: koks, jūsų nuomone, eterinis aliejus/-ai mažina nervingumą (galvoju pagarinti, nes paskutiniu metu kažkokia nesava pasidariau, nervina viskas ir visi)? unsure.gif


Dabar po ranka neturiu aromaterapijos knygos, bet kiek pamenu bergemote labai tinka nusiraminimui su juo gydo netgi depresija. Jis ramina, gerina nuotaika, bet nesukelia mieguistumo ax.gif
Atsakyti
nufotografavau apie nemigą iš knygos "Aromaterapija nuo A iki Ž", gal matysis.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 28 sausio 2012 - 12:26
QUOTE(Palomina @ 2012 01 28, 11:59)
bandziau.. man padejo levandu arba levandinu (tinka ir tas, ir tas) eterinis aliejus.. vakare ant pagalves krasto viena lasa uzlasindavau ir po to miegodavau kaip kudikis  biggrin.gif Man veikdavo..


O kokia būtent problema buvo? Sunku užmigti? Kaip įdomu, kad toks ryškus poveikis, tiesiog šaunu thumbup.gif
Papildyta:
kavasucitrina, labai labai ačiū 4u.gif Buvo įdomu (ir tikiuosi, kad naudinga) paskaityti.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 28, 14:06)
O kokia būtent problema buvo? Sunku užmigti? Kaip įdomu, kad toks ryškus poveikis, tiesiog šaunu thumbup.gif

Man va kaip buna.. kadangi man tenka labai intensyviai daug galvoti - rasyti mokslini darba, mokslinius straipsnius ir t.t. - smegenu maksta kitaip tariant.. tai buvo metas kai labai pervargdavau nuo nemazo kruvio.. Vakarais uzmigti nebesugebedavau.. tai tekdavo griebtis levandu. Viena karta pabandziau, padejo, kita karta pabandziau, padejo, tai va taip ir supratau, kad man padeda uzmigti biggrin.gif nuramindavo siek tiek
Atsakyti
Na va kaip. Tai mūsų net problemos panašios ax.gif Pabandysiu prie kvapo priprasti. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 01 28, 14:17)
Man va kaip buna.. kadangi man tenka labai intensyviai daug galvoti - rasyti mokslini darba, mokslinius straipsnius ir t.t. - smegenu maksta kitaip tariant.. tai buvo metas kai labai pervargdavau nuo nemazo kruvio.. Vakarais uzmigti nebesugebedavau.. tai tekdavo griebtis levandu. Viena karta pabandziau, padejo, kita karta pabandziau, padejo, tai va taip ir supratau, kad man padeda uzmigti  biggrin.gif  nuramindavo siek tiek


Negaliu nepaklausti ax.gif kokios srities moksluose, Palomina, dalyvauji? ax.gif taip sudominai..

man levandos lašelis irgi padeda prieš miegą apsiraminti..nors krentu kaip lapas į lovą, bet levandos tą stresą net miegant apramina..kažkaip ir ryte lengviau atsikelti..smile.gif
Atsakyti
Ha, kaip tik Barefoot Botanicals savo FB puslapyje prieš kelias minutes pasiūlė keletą receptukų nuo nemigos:

"Well we thought we'd ask Jennie Harding, resident expert aromatherapist at Tisserand Aromatherapy for her perfect sleep-well essential oil blend.

Jennie said: 'The following blend has soft floral and gentle citrus notes and is suitable for use in a flame driven burner or our Tisserand's aroma stream.

1. Lavender 3 drops
Sweet Orange 3 drops
Geranium 2 drops

For people who like a less sweet aroma or don't like lavender,

2. Atlas Cedarwood 3 drops
Patchouli 1 drop
Grapefruit 6 drops

This blend has a lovely woody, earthy base with a fresh note.

Sweet dreams!!"
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 01 28, 14:20)
Negaliu nepaklausti  ax.gif  kokios srities moksluose, Palomina, dalyvauji?  ax.gif  taip sudominai..

man levandos lašelis irgi padeda prieš miegą apsiraminti..nors krentu kaip lapas į lovą, bet levandos tą stresą net miegant apramina..kažkaip ir ryte lengviau atsikelti..smile.gif

... smile.gif

Levandu kvapas ir man nera is patinkanciu, bet jau i tai nekreipdavau didelio demesio, svarbu padedavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 28 sausio 2012 - 14:00