Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Šiandien pagaliau parėjo prekės iš violey, jau daug ka ir išbandžiau thumbup.gif
Sante pieštukas-šešėlis: nuvylė, tikėjausi intensyvesnės-ryškesnės spalvos, bet dažo pakankamai blankiai.
Dr.chauschka pudra: na nelabai maskuoja, bet veido spalva tikrai sulygina, pagyvina.
Dr.chauschka lūpų blizgis : nu kvapelis tai tikrai savotiškas doh.gif bet šiaip tai nenuvylė. labai natūraliai atrodo, o man tokie labiausiai thumbup.gif
Lavera rožių kondicionierius: įspudžio visai nepaliko, bent man net nesulyginsi su Sante Briliant care ax.gif
Logona Tropic kūno svietsas: geras daiktas. o kaip ji geriau tepti ant drėgno kūno ar jokio skirtumo nėra labai?

Kiti pirkinukai laukia būti išbandyti dar biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basari'a: 26 sausio 2012 - 19:24
Negaliu atsidžiaugti Druide lūpų pieštuku. Nerealus. Geriausias iš kada nors turėtų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 01 26, 19:30)
Negaliu atsidžiaugti Druide lūpų pieštuku. Nerealus. Geriausias iš kada nors turėtų  thumbup.gif

O man kaip tik labai nepatiko biggrin.gif g.gif tepesi smulkiais gumuliukais, sunkiai, krito tie gumuliukai doh.gif Riebus tik, tai ziemai gerai, bet neilgam- greit nusitrina jis...
Atsakyti
Straipsnis apie Terre d’Oc kosmetiką
Atrodo visai gražiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2012 01 26, 21:02)
O man kaip tik labai nepatiko  biggrin.gif  g.gif tepesi smulkiais gumuliukais, sunkiai, krito tie gumuliukai  doh.gif Riebus tik, tai ziemai gerai, bet neilgam- greit nusitrina jis...

Iš pradžių tai jis švelnios konsistensijos. Bet pasinešiojus vasarą, susigumuliavo. Bet ir kiti taip pat, tai "nurašau" tai tiesiog aplinkos veiksniams.
Jis man nerealus tiek žiemą, tiek vasarą. Taip nei vienas lūpų nedrėkina. Aš tepu nakčiai, tai atsikeliu sveikom lūpom thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 26 sausio 2012 - 22:12
labas vakaras merginos smile.gif

nors jau visi metai, kaip perejau prie naturalios kosmetikos dar labai daznai plaukioju pasirinkimo juroje biggrin.gif
turiu pakankamai problematiska oda, issiplete, isryskeje kapiliarai, paraude skruostai (kuperoze) o ant slaunu tai is vis zemelapiai biggrin.gif ka naudojate? kaip stiprinate kapiliarus?
pradejau daryti aliejaus valyma, (su ricinos ir jojobos) gal vis del to nereiktu?
oda pas mane riebi, bet dabar klaikiai issausejusi, sakyciau kremas labiau tinka negu aliejus..
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 26, 10:53)
Turiu tokį. Kvapas gana instensyvus, bet skanus ir greitai nugaruoja. Labai neblogai fiksuoja, laikosi visą dieną. Kas man svarbiausia plaukų lake, tai nekietina plaukų ir man nuo jo neniežti galvos

user posted image

Laveros lakas dar smagus cool.gif

QUOTE(Cinside @ 2012 01 26, 22:11)
Iš pradžių tai jis švelnios konsistensijos. Bet pasinešiojus vasarą, susigumuliavo. Bet ir kiti taip pat, tai "nurašau" tai tiesiog aplinkos veiksniams.
Jis man nerealus tiek žiemą, tiek vasarą. Taip nei vienas lūpų nedrėkina. Aš tepu nakčiai, tai atsikeliu sveikom lūpom  thumbup.gif

lotuliukas.gif O aš nuo pradžių įsivaizdavau, kad kalbat apie dekoratyvinį lūpų pieštuką doh.gif Tai kaip keistai turėjo man viskas skambėti toliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2012 01 27, 00:21)
Laveros lakas dar smagus cool.gif

Norėjau pirkti Laveros, bet Biotekoje buvo tik putos, tai paėmiau šitą ir nenusivyliau smile.gif Kitas bus arba toks pat arba Lavera
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 27, 09:34)
Norėjau pirkti Laveros, bet Biotekoje buvo tik putos, tai paėmiau šitą ir nenusivyliau smile.gif Kitas bus arba toks pat arba Lavera


O taip jaučiasi visos Lavera produkcijos stygius? g.gif
Papildyta:
Beje, vėl ploviau galvą su tuo Eubiona šampūnu. Šįkart stipriai padidinau kiekį ir rezultatas žymiai geresnis thumbup.gif Tik va plaukai trumpučiai, o šampūno taip daug susinaudoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 27, 15:24)
O taip jaučiasi visos Lavera produkcijos stygius? g.gif

Man tai pasijautė, nes visi taškai, kuriuose pirkdavau Laverą išsipardavė ir nebeprekiauja. Dabar Lavera liko tik Damodaroj ir Maximose turbūt. Internetu BeautyFly prekiauja žinau.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 26, 22:10)

man labai patinka sis gamintojas thumbup.gif turiu biria mineraline pudra, lupu blizgi, bandziau tusa thumbup.gif mineraline sakyciau geriausia kokia esu bndziusi ar turejusi, jei nenukonkuruos jos Philip Martin's manau bus kartojama.... dar labai noreciau skysta pudryte isbandyti nes Youtube yra video tai matosi kad gerai maskuojanti, tik nerandu kur nusipirkti visur ispirkta doh.gif
Atsakyti
Ar yra bandžiusių šią Argital priemonę prieš pleiskanas? ax.gif
Atsakyti