Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(micefee @ 2012 01 25, 21:53)
Aš šitą dabar turiu, tai man nieko ypatingo.  g.gif

O kas gali būti nuo gelio ypatingo, man tiesiog patiko gilus drėkinimas ir tiek smile.gif Beje jo negalima padauginti, nes gali tuomet pasidengti kaip koks kiaušinio baltymas, tokia blizgia plėvele, man geriausia tepėsi ant drėgnos odos, tada ta drėgmė tarsi prasiskverbia gilyn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 01 25, 23:28)
O kas gali būti nuo gelio ypatingo


Kad aš nieko nepastebėjau, o jis turėtų stangrinti ir skaistinti, ne tik drėkinti.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 25, 22:49)
Kad aš nieko nepastebėjau, o jis turėtų stangrinti ir skaistinti, ne tik drėkinti.

Va kaip, aš kai gavau dovanų tai net nesigilinau į jo aprašomą poveikį, tiesiog kaip paakių geliukas patiko ir tiek smile.gif
Atsakyti
Noreciau patarimo kokios rusies/ gamintojo hidrolata rinktis.Svarbiausia, kad butu nelipnus ir tiktu naudoti ant makiazo riebiai, T zonai. Naudociau kaip uzbaigiamaji purskikli odos lupimuisi(ant kaktos) paslepti, nes visazistai rekomenduoja visokius fiksuojamus purskikliuj tam reikalui.
Aprasymai tai visu hidrolatu gana panasus, neisivaizduoju koki rinktis g.gif
Siaip prie tai galvojau apie John Masters Organics Bearberry Oily Skin Balancing & Toning Mist, Melvita Orange Blossom Floral Water , bet visgi yra nemazas kainos skirtumas tarp tu purskikliu ir hidrolatu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feline: 26 sausio 2012 - 01:12
Labas rytas 4u.gif

Gal galėtumėt kokį laką plaukams parekomenduoti geresnės sudėties? Nors turbūt iš lako daug natūralumo tikėtis neverta...?

Beje, šiek tiek įspūdžių apie Eubiona šampūną su beržų ir alyvuogių lapais. Naudoju apie mėnesį, tai pirmas porą savaičių jis man visai patiko, o dabar gi plaukai išplauti atrodo labai keistai - lyg vis dar riebaluoti, priploti. Niekaip nepasakytum, kad prieš kokias dvi valandas galva plauta doh.gif O mano vienas iš esminių reikalavimų geram šampūnui, kad po plovimo plaukai liktų purūs, turėtų apimties. Nes manieji šiaip jau linkę būti tokie prisiploję... Tai va, gal čia aš ką nors ne taip daryti pradėjau? Šiaip truputį šampūno kiekį sumažinau, gal neišplauna taip, kaip turėtų g.gif Bandysiu dar paeksperimentuoti...
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 26, 09:29)
Labas rytas 4u.gif

Gal galėtumėt kokį laką plaukams parekomenduoti geresnės sudėties? Nors turbūt iš lako daug natūralumo tikėtis neverta...?


na, man šis palyginus neblogas, tik nelabai skalsus
http://www.iherb.com...8-ml/38502?at=0
O šiaip visų Aubrey-Organics lakų sudėtis nebloga. Daug kas šį giria
http://www.iherb.com...37-ml/7572?at=0
man tai jis per stiprios fiksacijos - labai jau sulipina plauką.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 26, 09:29)
Labas rytas 4u.gif

Gal galėtumėt kokį laką plaukams parekomenduoti geresnės sudėties? Nors turbūt iš lako daug natūralumo tikėtis neverta...?

Beje, šiek tiek įspūdžių apie Eubiona šampūną su beržų ir alyvuogių lapais. Naudoju apie mėnesį, tai pirmas porą savaičių jis man visai patiko, o dabar gi plaukai išplauti atrodo labai keistai - lyg vis dar riebaluoti, priploti. Niekaip nepasakytum, kad prieš kokias dvi valandas galva plauta doh.gif O mano vienas iš esminių reikalavimų geram šampūnui, kad po plovimo plaukai liktų purūs, turėtų apimties. Nes manieji šiaip jau linkę būti tokie prisiploję... Tai va, gal čia aš ką nors ne taip daryti pradėjau? Šiaip truputį šampūno kiekį sumažinau, gal neišplauna taip, kaip turėtų  g.gif Bandysiu dar paeksperimentuoti...

o man jis labai tinka, pradžioje pirkau mažą buteliuką, dabar baigiu sunaudoti didelį, bet irgi norėčiau kažko kito pabandyti. Iki to esu naudoju, Logona, Alverde. Tai praktiškai pinigai išmesti, nes tik po kartą išsiploviau. tai vėlgi bijau, kad kažką bandysiu ir netiks, nes pinigai nesimėto. O daviau Eubonos kolegei pabandyti, jai nepatiko, sakė plaukai mazutu sutepti buvo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2012 01 26, 10:52)
o man jis labai tinka, pradžioje pirkau mažą buteliuką, dabar baigiu sunaudoti didelį, bet irgi norėčiau kažko kito pabandyti. Iki to esu naudoju, Logona, Alverde. Tai praktiškai pinigai išmesti, nes tik po kartą išsiploviau. tai vėlgi bijau, kad kažką bandysiu ir netiks, nes pinigai nesimėto. O daviau Eubonos kolegei pabandyti, jai nepatiko, sakė plaukai mazutu sutepti buvo blink.gif


Na va, kokie skirtingi esam. Aš tai dar vis viliuosi, kad ir man tinka, tik reikia tinkamą porciją to šampūno naudoti (vėl pabandysiu grįžti į šiek tiek didesnį buvusį kiekį). Bet dabar pasakyčiau kaip minėta kolegė - gal ir ne mazutu, bet kažkuo riebiu tikrai ištepti...
Atsakyti
O gal reikia daugiau laiko jį iš plaukų išskalauti nei įprastą šampūną? Ar plaunat taip pat, kaip su visais? Na aš čia vis galvoju, kas negerai pasidarė...
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 26, 11:29)
Labas rytas 4u.gif

Gal galėtumėt kokį laką plaukams parekomenduoti geresnės sudėties? Nors turbūt iš lako daug natūralumo tikėtis neverta...?

Turiu tokį. Kvapas gana instensyvus, bet skanus ir greitai nugaruoja. Labai neblogai fiksuoja, laikosi visą dieną. Kas man svarbiausia plaukų lake, tai nekietina plaukų ir man nuo jo neniežti galvos

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 26, 11:21)
O gal reikia daugiau laiko jį iš plaukų išskalauti nei įprastą šampūną? Ar plaunat taip pat, kaip su visais? Na aš čia vis galvoju, kas negerai pasidarė...


Yra man irgi taip buvę, tik ne su šiuo šampūnu. Išsiplauni galvą, o ji kaip neplauta doh.gif Tai tiesiog padidinau kiekį šampūno, kantriai išmasažuodavau visą visą galvos odą ir kruopščiai perplaudavau smile.gif
Atsakyti
Ačiū už lako rekomendacijas. Su jūsų pagalbą kažką ir išsirinksiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Green tea* @ 2012 01 26, 12:20)
Yra man irgi taip buvę, tik ne su šiuo šampūnu. Išsiplauni galvą, o ji kaip neplauta  doh.gif Tai tiesiog padidinau kiekį šampūno, kantriai išmasažuodavau visą visą galvos odą ir kruopščiai perplaudavau  smile.gif


Šiandien taip ir padarysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 26 sausio 2012 - 15:44