Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Agnyte Jank @ 2012 01 24, 15:57)
Panbandysiu nusakyti:) greiciausiai mano oda yra misri, bent as taip galvoju..turiu daug inkstiru, issipletusios poros. Linkusi riebalintis. Siaip yra sviesaus tipo, su strazdanelemis:).. o kaip tiksliau su soda reiktu daryti? maisyti dar kokiu priedu?


Nieko nemaišyti. Tik vanduo ir soda, turi išeiti tokia nevisai skysta pasta. Tada tą pastą užtepus kokią minutę kitą palaikyti, o po to truputį pamasažuoti problemiškas vietas (tik nešveisti stipriai!). Ir nuplauti. Šiaip sausina odą, tai nereikia piktnaudžiauti. Aš darau kartą per savaitę, bet kol inkštirų buvo daugiau, arba paūmėja dabar - padarau ir du, tik tada visai nelaikau, o iškart problemines vietas masažuoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 24, 19:07)
Man jau, kaip ir rašiau, susitvarkė plaukų slinkimas, bet vis stengiuosi daryti plaukams tokią kaukę (Etama užrodė, kur Rasma apie tai rašė, bet dabar nuorodos nebeatkapstysiu blush2.gif ): degtinę trejos devynerios (lyg ir taip vadinasi biggrin.gif ) susimaišau su vandeniu (kiek pilu degtinės, tiek pat pilu ir vandens) ir palaikau, kiek galiu 4u.gif


jau uzsisakiau ta priemone, cia UK sudetinga butu treju devyneriu butent senesniu, pries kelias dienas nusiunciau uzsakyma mazam jo kiekiui bet parde atrase kad nebeturi tai teko imti 200ml, tikiuosi pades nes kaina 43£ doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 24, 13:55)
Rusaičių forumuose mačiau daug kas giria tuos Konjac Sponge, mačiau ir Palomina apie jas rašo, tik norėtųsi daugiau atsiliepimų - gal dar kas bandė?
user posted image


Idomu kur tokia isigyti ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 24, 20:07)
Galadriele, dar turiu tau klausimą blush2.gif dėl Argital scrub'o: jis toks rudas su mažomis granulytėmis? Jei taip, tai ar jauti, kad jis šveistų odą (aš turėjau pabandymui, bet man ten net nepanašu į šveitiklį buvo g.gif )? smile.gif

Ir dar klausimas vilnietėms, kur galima nusipirkti Lavera Basis Sensitive 2in1 pienelio (važiuosiu į Vilnių, tik gaila, kad laiko pas Elytę apsilankymui nebus verysad.gif )? ax.gif

Tas tas smile.gif
Kaip micefee rašė, jis labai švelnus. Stipriau paspaudus nusišveičia tikrai viskas. Man jis patinka, kad netraumuoja odos ir yra drėkinantis. Šiaip jį kai tepu tai toks jausmas, kad sviestą per visą veidą teplioju, bet poveikis užtat geras smile.gif
Laveros pardėse nebebūna, nebent Maximoj arba internetu pirkti reikia

QUOTE(Bitute32 @ 2012 01 24, 22:47)
Idomu kur tokia isigyti ?  rolleyes.gif

čia
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 01 24, 21:20)
jau uzsisakiau ta priemone, cia UK sudetinga butu treju devyneriu butent senesniu, pries kelias dienas nusiunciau uzsakyma mazam jo kiekiui bet parde atrase kad nebeturi tai teko imti 200ml, tikiuosi pades nes kaina 43£ doh.gif


Man mama atsiuntė buteliuką iš LT, bet nelabai veiksmingas man šis receptas... Lauksiu atsiliepimų apie tavąją priemonę. 4u.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 24, 22:03)
Laveros pardėse nebebūna, nebent Maximoj arba internetu pirkti reikia


Mindaugo Maximoj yra kažkokia pardė kur Lavera pardavinėja.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 01 24, 17:52)
Ernesin, o  kokius turėjot? Aš turiu geltonos/šampaninės spalvos ir žalius/samaninius. Tokie
Nėra jie blizgūs, bet nėra ir visiškai matiniai. Su pagrindu laikosi gerai. Nėra miltuoti. Tik kvapą kažkokį specifinį turi (bet nepasenę).

ŠIUOS gaila mamai išvežusi, būčiau ant rankos nufotkinus kokios iš tikrųjų spalvos rolleyes.gif
Atsakyti
Didžiosiose Maximose

user posted image
Atsakyti
4u.gif Gal pasiūlytumėt kokį gerai drėkinantį paakių gelį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green tea*: 25 sausio 2012 - 21:00
va to pacio gelio ir as ieskau:) nes mano oda pakankamai jautri ir alergiskai reaguoja i sudetis kur yra geles ar ziedai , aliejai netinka, sveistai taip pat:(
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2012 01 25, 20:59)
4u.gif Gal pasiūlytumėt kokį gerai drėkinantį paakių gelį?

Šio esu turėjusi mėginėlį, kurio užteko labai ilgam, labai patiko wub.gif Rašo kad kremas, bet pavidalas geliuko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 25 sausio 2012 - 21:50
Aš šitą dabar turiu, tai man nieko ypatingo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 01 25, 22:48)
Šio esu turėjusi mėginėlį, kurio užteko labai ilgam, labai patiko wub.gif Rašo kad kremas, bet pavidalas geliuko smile.gif


Kaip tik šio mėginuką turėčiau gaut kitą savaitę bigsmile.gif Rašo, kad jauninamasis, o gali netikt jaunai odai? Man 20m. smile.gif
Atsakyti