Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

http://www.iherb.com...fahs/25467?at=0

mano kaip tik tokios, ju yra Sarmoje, dvi apie 7 lt
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 23, 19:42)
Aš darau su soda, paprasčiausiai, man pats geriausias. Bet merginos, turinčios jautrią odą, sakė, kad truputį erzino. Tad kiekvienai labai skirtingai, priklausomai nuo odos tipo. Jei norit konkretesnių patarimų, bent jau odos tipą parašykite smile.gif


Panbandysiu nusakyti:) greiciausiai mano oda yra misri, bent as taip galvoju..turiu daug inkstiru, issipletusios poros. Linkusi riebalintis. Siaip yra sviesaus tipo, su strazdanelemis:).. o kaip tiksliau su soda reiktu daryti? maisyti dar kokiu priedu?
Atsakyti
kaip jums Benecos dvigubi seseliai? galvoju isigyt, radau vienoj el.parduotuvej akcija jiems, tik idomu ar ilgai laikos, nesubega ir pan? smile.gif
Atsakyti
merginos gal kuri bandete si dalykeli nuo plauku slinkimo, ieskau kazko bet sio kaina biskuti kanda doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alala00 @ 2012 01 24, 15:07)
kaip jums Benecos dvigubi seseliai? galvoju isigyt, radau vienoj el.parduotuvej akcija jiems, tik idomu ar ilgai laikos, nesubega ir pan?  smile.gif

Man net labai nepatiko, tokie matiniai, negyvi ir spalva ne tokia realybėje kaip per monitorių ph34r.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 24 sausio 2012 - 16:05
QUOTE(Alala00 @ 2012 01 24, 16:07)
kaip jums Benecos dvigubi seseliai? galvoju isigyt, radau vienoj el.parduotuvej akcija jiems, tik idomu ar ilgai laikos, nesubega ir pan?  smile.gif


QUOTE(ernesin @ 2012 01 24, 17:05)
Man net labai nepatiko, tokie matiniai, negyvi ir spalva ne tokia realybėje kaip per monitorių ph34r.gif


Ernesin, o kokius turėjot? Aš turiu geltonos/šampaninės spalvos ir žalius/samaninius. Tokie
Nėra jie blizgūs, bet nėra ir visiškai matiniai. Su pagrindu laikosi gerai. Nėra miltuoti. Tik kvapą kažkokį specifinį turi (bet nepasenę).
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 01 24, 16:44)
merginos gal kuri bandete si dalykeli nuo plauku slinkimo, ieskau kazko bet sio kaina biskuti kanda doh.gif

Man jau, kaip ir rašiau, susitvarkė plaukų slinkimas, bet vis stengiuosi daryti plaukams tokią kaukę (Etama užrodė, kur Rasma apie tai rašė, bet dabar nuorodos nebeatkapstysiu blush2.gif ): degtinę trejos devynerios (lyg ir taip vadinasi biggrin.gif ) susimaišau su vandeniu (kiek pilu degtinės, tiek pat pilu ir vandens) ir palaikau, kiek galiu 4u.gif

Galadriele, dar turiu tau klausimą blush2.gif dėl Argital scrub'o: jis toks rudas su mažomis granulytėmis? Jei taip, tai ar jauti, kad jis šveistų odą (aš turėjau pabandymui, bet man ten net nepanašu į šveitiklį buvo g.gif )? smile.gif
Papildyta:
Ir dar klausimas vilnietėms, kur galima nusipirkti Lavera Basis Sensitive 2in1 pienelio (važiuosiu į Vilnių, tik gaila, kad laiko pas Elytę apsilankymui nebus verysad.gif )? ax.gif
Atsakyti
Sakykite, gal žinote kuri ar lietuvoje kur nors pardavinėja Aveeno produkcijos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 24, 19:07)
Ir dar klausimas vilnietėms, kur galima nusipirkti Lavera Basis Sensitive 2in1 pienelio (važiuosiu į Vilnių, tik gaila, kad laiko pas Elytę apsilankymui nebus verysad.gif )? ax.gif


Yra didesnėse Maximose, Eurovaistinėje
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 24, 19:07)
dėl Argital scrub'o: jis toks rudas su mažomis granulytėmis? Jei taip, tai ar jauti, kad jis šveistų odą (aš turėjau pabandymui, bet man ten net nepanašu į šveitiklį buvo g.gif )? smile.gif


Tas pats.Man jis dėl to ir patinka, kad šveičia/valo labai švelniai ir pamaitina kartu.
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2012 01 24, 19:11)
Sakykite, gal žinote kuri ar lietuvoje kur nors pardavinėja Aveeno produkcijos?  blush2.gif

Bandykit paklausti sitoj temoj , cia snd buvo AD ir Aveen kosmetikos aptarimas 4u.gif http://www.supermama...;#entry52798715
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 24, 18:07)
Man jau, kaip ir rašiau, susitvarkė plaukų slinkimas, bet vis stengiuosi daryti plaukams tokią kaukę (Etama užrodė, kur Rasma apie tai rašė, bet dabar nuorodos nebeatkapstysiu blush2.gif ): degtinę trejos devynerios (lyg ir taip vadinasi biggrin.gif ) susimaišau su vandeniu (kiek pilu degtinės, tiek pat pilu ir vandens) ir palaikau, kiek galiu 4u.gif

Diskusija apie tai nuo čia smile.gif tik būtinai turi būti ta senoji, ruda. Paskaitysit toliau-rasit viską kam aktualu
Atsakyti