Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Tada nežinau biggrin.gif

Nors, iš kitos pusės, po 3-4h procedūros ir moku daugiau negu tik už paprastą valymą - ne 120lt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 23, 14:26)
Tada nežinau biggrin.gif

Nors, iš kitos pusės, po 3-4h procedūros ir moku daugiau negu tik už paprastą valymą - ne 120lt unsure.gif

Kiek jei ne paslaptis, aš mokėdavau nuo 90-120Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 01 23, 16:39)
Kiek jei ne paslaptis, aš mokėdavau nuo 90-120Lt smile.gif

Pirmą kartą mokėjau 120, antrą kartą nepamenu tiksliai, bet kažkiek daugiau, gal 140, o paskutinį 180.
Atsakyti
Galadriele, ačiū tau labai, kad viską surašei notworthy.gif

QUOTE(mėnulis @ 2012 01 23, 11:57)
gal as kazka blogai dariau, bet lyg nesumazedavo man poto inkstiru

Gali būti, kad kiekvienam skirtingai veikia tie patys aliejiniai masažai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 23, 17:06)
Galadriele, ačiū tau labai, kad viską surašei notworthy.gif
Gali būti, kad kiekvienam skirtingai veikia tie patys aliejiniai masažai mirksiukas.gif

Gali buti, kad del to, kad tada zymiai maziau sveisdavau oda, reiks pabandyti dabar 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif skaitineju sia temele nesenai, bet esu labai susidomejus. Norejau paklaust, gal kas patartu naturalu-namini veido sveitima?? be kosmetikos priemoniu, kazka efektingo ir paprasto? ax.gif buciau dekinga jei pasidalintumet patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2012 01 23, 20:37)
Sveikos smile.gif skaitineju sia temele nesenai, bet esu labai susidomejus. Norejau paklaust, gal kas patartu naturalu-namini veido sveitima?? be kosmetikos priemoniu, kazka efektingo ir paprasto?  ax.gif  buciau dekinga jei pasidalintumet patirtimi  4u.gif


Aš darau su soda, paprasčiausiai, man pats geriausias. Bet merginos, turinčios jautrią odą, sakė, kad truputį erzino. Tad kiekvienai labai skirtingai, priklausomai nuo odos tipo. Jei norit konkretesnių patarimų, bent jau odos tipą parašykite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 23 sausio 2012 - 19:43
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 23, 10:38)
naudoju Logonos kaukę su hamameliais (tokia vienkartinėje pakuotėje) - labai gerai sutraukia poras, pravalo odą ir nugesina paraudimus.

Ačiū už tokią išsamią veido priežiūros pamoką bigsmile.gif Nepykit, bet dar pakamantinėsiu biggrin.gif O kurią Logonos kaukę naudojat: šią ar šitą? Užrašai, atrodo, truputį skiriasi... Ar vis dėlto čia viena ir ta pati kauke su hamameliais? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre.horn @ 2012 01 23, 22:55)
Nepykit, bet dar pakamantinėsiu  biggrin.gif O kurią Logonos kaukę naudojat: šią ar šitą? Užrašai, atrodo, truputį skiriasi... Ar vis dėlto čia viena ir ta pati kauke su hamameliais? rolleyes.gif

Čia ta pati kaukė mirksiukas.gif
Atsakyti
Mėnuli, įdomios mintys drinks_cheers.gif dėl pašveitimo kempinėle-esu parsisiuntusi iš Iherb dvejopas kempinėles, viena loofah berods taip vadinasi g.gif bet ji per grubi. Kitos-3vnt. pakuotėje, eco tools kempinėlės-labai patinka, ir jautresnės odos neerzintų, ir kažkiek padeda pašveisti, gerai nuvalyti thumbup.gif
va tos gerosios kempinėlės

o šitos tai vos ne kulnams šveisti tinkamos, agresyvesnės gerokai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 24 sausio 2012 - 11:52
QUOTE(Etama @ 2012 01 24, 12:50)


Ir man pravarti informacija. Gal reikės pabandyti kempinėlę. Iki šiol tai pirštais tiesiog masažuodavau, nes kempinėlės truputį prisibijojau.
Atsakyti
Rusaičių forumuose mačiau daug kas giria tuos Konjac Sponge, mačiau ir Palomina apie jas rašo, tik norėtųsi daugiau atsiliepimų - gal dar kas bandė?
user posted image
Atsakyti