Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(shemsa @ 2012 01 23, 12:02)
o kaip tau weledos tas losjonas?gali aprasyt placiau ir koks tavo odos tipas?

QUOTE(micefee @ 2012 01 23, 12:24)
Galadriele, man irgi įdomu, apie tą Weleda losjoną. Kur jį pirkai? Pirmą kartą tokį girdžiu. Kaip naudoji Argital šveitiklį-kaukę?
Taip, su šiltu. Gal bandykit dėti vos drugną, ne tokį karštą...

Mano oda jautri, mišri. Skruostai sausesni, T zona riebesnė, bet daugiau normali nei riebi. Losjoną pirkau ŽŽ, kainavo atrodo 45Lt. Apie losjoną esu rašiusi anksčiau - stebuklų nedaro, bet ir padėties negadina biggrin.gif Sausiaodėms gali sausinti, nes kai riebiau patepu skruostus, jaučiu tempimą. Šiaip man ramiau, kai turiu kažkokią tokią priemonę, tai tepu kai kažkas išdygsta. Poveikis sakyčiau labiausiai matomas tame, kad kiek apmalšina paraudimus, vadinasi mažina tą uždegiminį procesą, o daugiau tai net nežinau... g.gif

Argital šveitiklį tai naudoju iškaitinusi veidą arba duše, vonioj ir pan. Užtepu, pamasažuoju kaip šveitiklį, tada palieku kokioms 10min kaip kaukę ir masažuodama sukamaisiais judesiais nuplaunu vėl kaip šveitiklį.

QUOTE(Spurgita @ 2012 01 23, 13:02)
O jums nuo veido valymo aliejumi nesikemša poros? Aš pasidariau mišinį pagla rekomendacijas riebiai odai, po mėnesio laiko, jau pati pastebėjau, kad poros labai užsikimšo ir po to pasipylė pūlingi spuogai. Mečiau valymą aliejumi, kaip ir viskas tvarkosi, be to buvau pas kosmetologę, tai ir ji sakė, kad poros užsikimšusios.

Vat todėl aš ir mečiau tuos valymus, nes iš pradžių nebuvo jokio poveikio, paskui inkštirai nerealiai gerai išsivalė, o paskui viskas užsikimšo dar labiau negu buvo prieš tai doh.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus dėl tušų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 23, 10:38)
Jeigu turėčiau puikią odą, tada galėtumėt mokytis, o dabar... Nors, palyginus su tuo, ką turėjau prieš kokius metus, tai būklė geresnė, bet iki idealo dar toli unsure.gif


Na, mieloji, nepamiršk, kad iki vasaros žadėjom būti gražios kaip gulbės 4u.gif Ir svarbiausia, kad viskas gėryn eina.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 23, 12:12)
Mano oda jautri, mišri. Skruostai sausesni, T zona riebesnė, bet daugiau normali nei riebi. Losjoną pirkau ŽŽ, kainavo atrodo 45Lt. Apie losjoną esu rašiusi anksčiau - stebuklų nedaro, bet ir padėties negadina biggrin.gif Sausiaodėms gali sausinti, nes kai riebiau patepu skruostus, jaučiu tempimą. Šiaip man ramiau, kai turiu kažkokią tokią priemonę, tai tepu kai kažkas išdygsta. Poveikis sakyčiau labiausiai matomas tame, kad kiek apmalšina paraudimus, vadinasi mažina tą uždegiminį procesą, o daugiau tai net nežinau... g.gif

Argital šveitiklį tai naudoju iškaitinusi veidą arba duše, vonioj ir pan. Užtepu, pamasažuoju kaip šveitiklį, tada palieku kokioms 10min kaip kaukę ir masažuodama sukamaisiais judesiais nuplaunu vėl kaip šveitiklį.
Vat todėl aš ir mečiau tuos valymus, nes iš pradžių nebuvo jokio poveikio, paskui inkštirai nerealiai gerai išsivalė, o paskui viskas užsikimšo dar labiau negu buvo prieš tai doh.gif

o as tai galvoju, kad oda taip kemsasi ne nuo alieju, bet nuo to, ka pameta oda, nuo negyvu lasteliu daleliu. Del tos pat priezasties kai gyja koks nors spuogas susidaro sasas jis pradeda pleiskanoti, tai salia atsiras butent toks pulingas spuogas, nuo tu daleliu...
tai as dabar kai prausiuosi pasveiciu oda tokia naturalia kempinele is plauseliu bambukiniu, radau sarmoj pirkti. ir tikrai geriau. juk aliejus minkstas prioduktas, nera ten kuo uzkimsti, o kai jis susiduria su tom odos rievem, dalelem, tada ir kemsa. Juk kodel rasoma, kad kokosu aliejus pats kamedoniskiausias - jis labiausiai tinka ir nuo kudikiu galvos pleiskanas, negyva odele nuimti, jis gerai atlieka odos nusluoksniavimo funkcija, o kur tada dingsta tos laisvos vos iziurimos pleiskanos, daleles - nuseda i tuscias poras ir jas uzkemsa...Ipac jei poros didesnes ir imlios. Oda pasidengia tuo negyvu lasteliu kapinynu ir odos riebalai isskiriami kuno negali prateketi ir issivalyti ir susidaro spuogai....Todel mano kuklia nuomone naudojant aliejines priemones oda reiktu daugiau pasveisti, nes aliejus ja gerai nusluoksnina, kad dingtu negyvos daleles ir ji neuzsikimstu. Kai naudoju aliejus vietoj kremo, mano oda yra svaresne nei budavo iki tol. Tikrai visokie superduper kremukai losjonai nera geriau, tai saves apgaudinejimas. Nebent oda tikrai alergiska ir be to zmogus negali jaustis komfortabiliai. Baisu prisiminti kiek kartu esu save apgavus. Dabar oda pasveiciu kasdien prausiantis kempinele, nes mano toks jos tipas, ir todel, kad naudoju aliejus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 23 sausio 2012 - 12:22
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 23, 13:53)
Na, mieloji, nepamiršk, kad iki vasaros žadėjom būti gražios kaip gulbės 4u.gif Ir svarbiausia, kad viskas gėryn eina.

Tiksliai, pamirša visai biggrin.gif Vadinasi einam teisinga linkme, procesas vyksta

QUOTE(mėnulis @ 2012 01 23, 13:57)

mėnuli, tu visiškai teisi drinks_cheers.gif Aš kažkada tas pleiskanėles odos kremu gausiau patepdavau, taip jas priklijuodama ir sudarydama terpę giluminams daugintis, tad odą reikia šveisti. Bet žinok man valymas aliejais nepasiteisino ir pakeitus odos priežiūrą, nors norėčiau duoti jam dar ir trečią šansą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 23, 09:38)
Čia jau sunkiau, nes procedūra trunka 3-4 valandas 4u.gif


Tau tiek laiko atlikinėja Elytė veido valymą? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 01 23, 14:31)
Tau tiek laiko atlikinėja Elytė veido valymą? mastau.gif

Aha, o tau trumpiau? unsure.gif

Pirmą kartą mane paleido gal po 3,5h. Antrą kartą neturėjau laiko labai, skubėjau, tai išbuvau nepilnas 3h, o trečią kartą buvau vėlai vakare, paskutinė klientė, tai užsimiršom su laiku kažkaip ir išbuvau apie 4h, bet į galą darė kojų, pečių ir nugaros masažą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 23, 14:10)
Aha, o tau trumpiau? unsure.gif

Pirmą kartą mane paleido gal po 3,5h. Antrą kartą neturėjau laiko labai, skubėjau, tai išbuvau nepilnas 3h, o trečią kartą buvau vėlai vakare, paskutinė klientė, tai užsimiršom su laiku kažkaip ir išbuvau apie 4h, bet į galą darė kojų, pečių ir nugaros masažą bigsmile.gif


Oho, kad ilgai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 23, 14:10)
Aha, o tau trumpiau? unsure.gif

Pirmą kartą mane paleido gal po 3,5h. Antrą kartą neturėjau laiko labai, skubėjau, tai išbuvau nepilnas 3h, o trečią kartą buvau vėlai vakare, paskutinė klientė, tai užsimiršom su laiku kažkaip ir išbuvau apie 4h, bet į galą darė kojų, pečių ir nugaros masažą bigsmile.gif

As gal 2 val. su trupuciu ilgiausiai esu buvusi. Gal laikas skiriasi priklausomai nuo odos bukles ir proceduru kiekio? Nors tada ir kaina skirtis turetu smile.gif
Noreciau 4h pas ja flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 23, 13:10)
Aha, o tau trumpiau? unsure.gif

Pirmą kartą mane paleido gal po 3,5h. Antrą kartą neturėjau laiko labai, skubėjau, tai išbuvau nepilnas 3h, o trečią kartą buvau vėlai vakare, paskutinė klientė, tai užsimiršom su laiku kažkaip ir išbuvau apie 4h, bet į galą darė kojų, pečių ir nugaros masažą bigsmile.gif

Kelis kart esu buvusi, tai trukdavo apie 1val 30min, max 1val 50min, už tai taip ir nustebau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2012 01 23, 15:25)
As gal 2 val. su trupuciu ilgiausiai esu buvusi. Gal laikas skiriasi priklausomai nuo odos bukles ir proceduru kiekio? Nors tada ir kaina skirtis turetu smile.gif
Noreciau 4h pas ja  flirt.gif

Gali būti, kad skiriasi nuo odos būklės, procedūrų kiekio ir pan. Aš trumpai užtrukau tik tada, kai skubėjau ir neturėjau laiko, tai išbuvau gal 2,5h, bet tada odos būklė tai baisi buvo - tikrai buvo ką maigyti doh.gif O šiaip visada dar masažiuku pasilepinu, bet jis neilgai trunka 4u.gif Nors aš pas Elytę einu tada, kai veido būklė pasiekia kritinę ribą, o tada darbelio tai būna jai blush2.gif

Bet pirmą kartą tai tikrai užtrukau laaaabai ilgai, aš net nustebau, kad būna tokios trukmės valymų ir nustebau, kad jūs visos taip trumpai užtrunkat - gal odos būlės puikios pas jus? unsure.gif Nors Kopką mačiau - oda tikrai labai graži mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 23, 13:42)
nustebau, kad jūs visos taip trumpai užtrunkat - gal odos būlės puikios pas jus? unsure.gif

Eidavau irgi kai oda būdavo tikrai kritinė rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 23 sausio 2012 - 13:46