Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Babi* @ 2012 01 22, 20:23)
Man aliejiniai masažai kolkas vienintelė priemonė, kuri sutvarkė daugmaž šitą bėdą, bet kartais taip tingisi tepliotis blush2.gif Beje, gal netingi surašyti visą savo odos priežiūros tvarkaraštį? blush2.gif

Vistiek noriu pas Elytę (pas ją jau noriu nuo neatmenamų laikų biggrin.gif , bet niekaip neatsiranda progos nuvykti doh.gif ) smile.gif

gal galetumete parasyti kaip jus juos atliekate tuos aliejinius masazus? ar cia ne tas valymas su ricinos aliejumi ir dregna karsta skepeta? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 22 sausio 2012 - 19:47
QUOTE(Babi* @ 2012 01 22, 20:23)
Tik nesuprantu vieno dalyko: nuo ko atsiranda šita riebioji seborėja? unsure.gif O tokio šampūno nesi bandžiusi? Ir sudėtis čia tikriausiai nepilna doh.gif


Paveldima... Nea, šito nesu bandžiusi. Sudėtis tikrai ne visa.
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 01 22, 20:27)
Turbūt irgi nevilnietė?
Aš vilniuje arba darbo reikalais, arba asmeniniais, bet niekada viena  biggrin.gif Tai nežinau kaip čia seksis apsilankyt  cool.gif

Ne, ne vilnietė smile.gif

QUOTE(mėnulis @ 2012 01 22, 20:46)
gal galetumete parasyti kaip jus juos atliekate tuos aliejinius masazus? ar cia ne tas valymas su ricinos aliejumi ir dregna karsta skepeta? g.gif

Taip, čia šitas (pirmoje temos žinutėje yra dar kelios nuorodos) 4u.gif

QUOTE(micefee @ 2012 01 22, 22:47)
Paveldima... Nea, šito nesu bandžiusi. Sudėtis tikrai ne visa.

Keista, nes iš artimųjų lyg ir niekas neserga/nesirgo g.gif Na, bet kuriuo atveju reikės kaip nors bandyt kovot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 22, 16:36)
Na, jie neskirti naikinti pleiskanas, jie skirti jautriai galvos odai, kad jos neerzintų ir pleiskanų neatsirastų. Tai daugiau prevenciniai šampūnai. O pleiskanas aš naikinu aliejinėm kaukėm kaip ir minėjau...

kokius aliejus naudoji pagrinde riebiajai seborėjai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 22, 20:23)
Beje, gal netingi surašyti visą savo odos priežiūros tvarkaraštį? blush2.gif

Vistiek noriu pas Elytę (pas ją jau noriu nuo neatmenamų laikų biggrin.gif , bet niekaip neatsiranda progos nuvykti doh.gif ) smile.gif


Būtų šaunu, jei Galadrielė parašytų. Manau, mums visoms būtų ko pasimokyti wub.gif

O išgirtoji Elytė ir mane jau labai traukia. Reikės kažkaip rasti progą nuvykti ir pasidovanoti sau pasisveikatinimo seansą...
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2012 01 22, 23:43)
kokius aliejus naudoji pagrinde riebiajai seborėjai? smile.gif


Įvairius bandau, visi neblogai padeda, bet labiausiai galvos odai tinka ir patinka kokosų. Plius keli lašai arbatmedžio. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 22, 21:23)
O gal ir inkštirų turi? biggrin.gif Man aliejiniai masažai kolkas vienintelė priemonė, kuri sutvarkė daugmaž šitą bėdą, bet kartais taip tingisi tepliotis blush2.gif Beje, gal netingi surašyti visą savo odos priežiūros tvarkaraštį? blush2.gif

Žinok turiu visko - visų rūšių nesąmonės mane mėgsta - ir inkštirų būna, ir sproginėjančių, ir giluminių ir dar visokių. Žodžiu, ištisa paletė biggrin.gif

Taigi, mano odos priežiūros tvarkaraštis:

RYTAS.
1. Prausiu Lavera Basis 2in1 pieneliu (naudoju jau gal 8 pakuotę iš eilės, labai patinka)
Kai oda būna užsiteršusi, pasikemša poros, kartais rytais panaudoju Dr. Hauschka CC, bet ne kasdien, o kelias dienas iš eilės ir tada vėl nenaudoju kelias savaites
2. Apipurškiu veidą hidroliatu (dažniausiai rugiagėlių, nes nuramina odą. Irgi naudoju jau ilgą laiką, nes kažkada buvau mėgėja kaitalioti hidroliatus, bet tik pradėjus naudoti vieną hidroliatą ilgą laiką pamačiau, kad rugiagėlės tikrai turi raminantį poveikį)
3. Tepu Argital našlaičių kremu (irgi labai patinka, naudoju jau antrą pakuotę ir manau pirksiu ir trečią)
4. Pudra ir kita dekoratyvinė, po kokių 40min keliauju iš namų smile.gif

Savaitgalį viskas tas pats, tik nenaudoju dekoratyvinės (nebent kažkur einu), o jeigu einu į lauką, veidą tepu ne Argital naišlaitėmis, o Argital kremu su propoliu, ns jis toks riebesnis, apsaugantis

VAKARAS.
1. Nuvalau makiažą Lavera Basis 2in1 pieneliu
2. Masažuodama nuprausiu veidą lašeliu pienelio
3. Apipurškiu veidą hidroliatu
4. Tepu Argital našlaičių kremu

Kartais vakarais pamaigau pavienius iškilusius spuogus, tuomet užtepu juos Weledos losjonu Aknedoron. Losjoną keliskart per dieną naudoju ir tada, kai iššdygsta kažkokie paraudimai (na, tokie spuogeliai, kuriuos per anksti spausti, tačiau jie matosi dėl savo paraudimo)

NE KASDIENINĖ PRIEŽIŪRA.
Vieną kartą per savaitę Argital Argitulbo kaukė.
Vieną arba du kartus per savaitę Argital kaukė - šveitiklis (naujakurys mano kosmetinėje, testuoju tik apie mėnesį, bet nerealiai patinka)
Kai oda papilkėja, pasimato poros ar šiaip negerai atrodo (kokį kartą per 2-3 sav), naudoju Logonos kaukę su hamameliais (tokia vienkartinėje pakuotėje) - labai gerai sutraukia poras, pravalo odą ir nugesina paraudimus.
Kokį kartą per savaitę ir rečiau, kai oda ima sausėti, dedu Laveros rožių kaukę ir palieku per naktį.

Su kaukėmis man sunku, nes vis neprisiverčiu visko daryti reguliariai, nors džiaugiuosi, kad išvis jas naudoju, nes kadaise nenaudojau nei kaukių, nei šveitiklių, tai man čia jau didelė pažanga biggrin.gif

Lyg ir viskas 4u.gif

QUOTE(Cinside @ 2012 01 22, 21:27)
Aš vilniuje arba darbo reikalais, arba asmeniniais, bet niekada viena  biggrin.gif Tai nežinau kaip čia seksis apsilankyt  cool.gif

Čia jau sunkiau, nes procedūra trunka 3-4 valandas 4u.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 23, 03:39)
Būtų šaunu, jei Galadrielė parašytų. Manau, mums visoms būtų ko pasimokyti wub.gif

Jeigu turėčiau puikią odą, tada galėtumėt mokytis, o dabar... Nors, palyginus su tuo, ką turėjau prieš kokius metus, tai būklė geresnė, bet iki idealo dar toli unsure.gif
Atsakyti
o kaip tau weledos tas losjonas?gali aprasyt placiau ir koks tavo odos tipas?
Atsakyti
Mergaitės, o jūs darotės aliejines kaukes su šiltu rankšluosčiu, jei ant veido (pvz. pas mane prie nosies kampučių) yra išsiplėtusių kapiliarų - kuperozė? Kažkada dariausi, bet bijau, nes veidas labiau parausta ir galvoju, kad negerai g.gif Kaip jūs manote? O gal turite kitokį sprendimą?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 01 23, 11:02)
gali aprasyt placiau ir koks tavo odos tipas?


QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 21, 20:52)
Ir aš galvojau, kad mano sausa, pasirodo mišri biggrin.gif Maniškė jautri, linkusi į pabėrimus.


Galadriele, man irgi įdomu, apie tą Weleda losjoną. Kur jį pirkai? Pirmą kartą tokį girdžiu. Kaip naudoji Argital šveitiklį-kaukę?

QUOTE(Adera777 @ 2012 01 23, 11:13)
Mergaitės, o jūs darotės aliejines kaukes su šiltu rankšluosčiu, jei ant veido (pvz. pas mane prie nosies kampučių) yra išsiplėtusių kapiliarų - kuperozė? Kažkada dariausi, bet bijau, nes veidas labiau parausta ir galvoju, kad negerai  g.gif  Kaip jūs manote? O gal turite kitokį sprendimą?


Taip, su šiltu. Gal bandykit dėti vos drugną, ne tokį karštą...
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 22, 22:54)
Ne, ne vilnietė smile.gif
Taip, čia šitas (pirmoje temos žinutėje yra dar kelios nuorodos) 4u.gif
Keista, nes iš artimųjų lyg ir niekas neserga/nesirgo g.gif Na, bet kuriuo atveju reikės kaip nors bandyt kovot  4u.gif

gal as kazka blogai dariau, bet lyg nesumazedavo man poto inkstiru
Atsakyti
O jums nuo veido valymo aliejumi nesikemša poros? Aš pasidariau mišinį pagla rekomendacijas riebiai odai, po mėnesio laiko, jau pati pastebėjau, kad poros labai užsikimšo ir po to pasipylė pūlingi spuogai. Mečiau valymą aliejumi, kaip ir viskas tvarkosi, be to buvau pas kosmetologę, tai ir ji sakė, kad poros užsikimšusios.
Atsakyti