Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 21, 20:52)
Ir aš galvojau, kad mano sausa, pasirodo mišri biggrin.gif Maniškė jautri, linkusi į pabėrimus. Naudoju Lavera Basis 2in1 pienelį veido valymui ir prausimui, Argital našlaičių kremą.

Kadaise dar naudojau JMO prausiklį su grūdeliais, bet baigėsi ir nepirkau jokio kito naujo - užtenka pienelio.

O aliejinių masažų nedarai? ax.gif

QUOTE(micefee @ 2012 01 21, 23:40)
Oi... Sunkus reikalas čia. Šampūną reikia pirkti jautriai galvos odai. Man nuo bet kokių paprastų pleiskanų atsiranda... Iš patikusių būtų JMO su cinku ir A'kin bekvapis jautriai galvos odai. O šiaip odą labiausiai apramina aliejinės kaukės. Tad jos geriausios mano draugės.

O šitie šampūnai panaikina pleiskanas ar tik padaro, kad jų daugiau neatsirastų? unsure.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 22, 13:20)
Merginos, o kaip Jums tokie dalykai paaiškėja? ax.gif

Aš buvau pas odos gydytoją dėl kitų bėdų, tai pasakė, kad mano t zona riebaluojasi (niekad nebūčiau pagalvojus, nes aplink nosį pleiskanodavo oda). Bet dar labai norėčiau pas Elytę apsilankyti, kad daugiau visko papasakotų apie mano odą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 22, 14:08)
O aliejinių masažų nedarai? ax.gif
O šitie šampūnai panaikina pleiskanas ar tik padaro, kad jų daugiau neatsirastų? unsure.gif
Aš buvau pas odos gydytoją dėl kitų bėdų, tai pasakė, kad mano t zona riebaluojasi (niekad nebūčiau pagalvojus, nes aplink nosį pleiskanodavo oda). Bet dar labai norėčiau pas Elytę apsilankyti, kad daugiau visko papasakotų apie mano odą smile.gif

o man odos gydytoja pries pora metu "nustate" net nepaziurejus, kad yra spuogu tai riebi. ji liepe isigyti eucerin prausikli ir kitas priemones, dave lankstinuka. kosmetologe pas kuria kartais nueidavau kaukes, sakydavo, kad oda nelabai riebi, greiciau misri ar normali ir naudoti priemones normaliai / misriai odai....tai su tais "nustatymais" tai ka as zinau...manau oda yra visokia, ir reikia taip ja ziureti, kad tiktu ir riebiai ir sausai, pasveisti kasdien kempinele, priemones kuo naturalesnes, neprausti daznai visokiais plovikliais...
QUOTE
Na, mano oda visuomet buvo labai jautri, po prausimo ją tempdavo, kovojau su bėrimais ir be kremo negalėjau nei žingsnio. Bet aišku ir pati ją pernelyg prausdavau - plaudavau prausikliu dukart per dieną ir tepdavau storu kremo sluoksniu, nešveisdavau odos ir pan. Žodžiu, klaidingai ją prižiūrėjau.

Po apsilankymo pas Elytę pakeičiau veido odos priežiūrą - prausiu pieneliu dukart per dieną, nenaudoju prausiklių, šveičiu 1-2k per savaitę, kartais dedu molio kaukes, drėkinu iš išorės, geriu daugiau vandens ir pan. Maždaug po mėnesio mano oda tapo riebi!!! Dar po kelių mėnesių viskas susinormalizavo ir dabar ji pas mane normali/mišri. Pasirodo, mano ankstesnė priežiūra buvo odos sausinimas ir tiek, o dabar ta sebumo gamyba yra daugmaž sureguliuota.

Nežinau kaip paaiškėjo kitoms, bet jei ne apsilankymas pas kosmetologę aš turbūt iki šiol save laikyčiau sausiaode, kuriai be kremo oda net sutrūkinėdavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 22 sausio 2012 - 14:35
QUOTE(anj @ 2012 01 22, 12:47)
pirmame tesmos puslapyje yra info ax.gif

"Grožio procedūros:

*ŽaliaŽalia (Vilnius, Stepono 6) kosmetologė Elytė atlieka veido valymo procedūras, įvairius masažus"


Ačiū smile.gif
O kainuoja kiek veido valymas +-?
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 01 22, 15:33)
o man odos gydytoja pries pora metu "nustate" net nepaziurejus, kad yra spuogu tai riebi. ji liepe isigyti eucerin prausikli ir kitas priemones, dave lankstinuka. kosmetologe pas kuria kartais nueidavau kaukes, sakydavo, kad oda nelabai riebi, greiciau misri ar normali ir naudoti priemones normaliai / misriai odai....tai su tais "nustatymais" tai ka as zinau...manau oda yra visokia, ir reikia taip ja ziureti, kad tiktu ir riebiai ir sausai, pasveisti kasdien kempinele, priemones kuo naturalesnes, neprausti daznai visokiais plovikliais...

Na, savąją gydytoja aš pasitikiu, nes kiek buvo odos ligų (o jų buvo nemažai), ji viską išgydė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 01 22, 16:38)
Ačiū  smile.gif
O kainuoja kiek veido valymas +-?

apie 120 lt
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 22, 14:08)
O šitie šampūnai panaikina pleiskanas ar tik padaro, kad jų daugiau neatsirastų? unsure.gif


Na, jie neskirti naikinti pleiskanas, jie skirti jautriai galvos odai, kad jos neerzintų ir pleiskanų neatsirastų. Tai daugiau prevenciniai šampūnai. O pleiskanas aš naikinu aliejinėm kaukėm kaip ir minėjau...
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 22, 15:08)
O aliejinių masažų nedarai? ax.gif

Kai tik perėjau prie eko kosmetikos, dariau ir gana ilgą laiką, pagal visas rekomendacijas, su pertraukomis ir pan. Bet paskui mane pradėjo berti dar labiau ir mečiau. Dabar kartais pagalvoju, jog vertėtų pasidaryti bent kartą per savaitę, bet vis neprisiruošiu g.gif

Šiaip man Elytė po pirmo apsilankymo nepasakė kokia mano oda - pasakė tik kad jautri ir tikrai nėra sausa, o tiesiog išsausinta. O visa kita pasimatė su laiku smile.gif

QUOTE(Cinside @ 2012 01 22, 17:38)
O kainuoja kiek veido valymas +-?

120Lt toks rimtesnis, 100lt trumpesnis ir su mažiau visokio gėrio 4u.gif
Atsakyti
Ai, tai kaina nekosminė. Reikės nuvažiuot kada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 01 22, 15:33)
o man odos gydytoja pries pora metu "nustate" net nepaziurejus, kad yra spuogu tai riebi. ji liepe isigyti eucerin prausikli ir kitas priemones, dave lankstinuka.


Užjaučiu. Nepasisekė su gydytoja. Tokius aš vadinu prekybos agentais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 22 sausio 2012 - 18:27
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 22, 19:27)
Užjaučiu. Nepasisekė su gydytoja. Tokius aš vadinu prekybos agentais doh.gif

bet cia poliklinikos gydytoja. dzin jiems viskas.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 22, 17:36)
Na, jie neskirti naikinti pleiskanas, jie skirti jautriai galvos odai, kad jos neerzintų ir pleiskanų neatsirastų. Tai daugiau prevenciniai šampūnai. O pleiskanas aš naikinu aliejinėm kaukėm kaip ir minėjau...

Na, aišku. Tik nesuprantu vieno dalyko: nuo ko atsiranda šita riebioji seborėja? unsure.gif O tokio šampūno nesi bandžiusi? Ir sudėtis čia tikriausiai nepilna doh.gif
user posted image

QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 22, 17:57)
Kai tik perėjau prie eko kosmetikos, dariau ir gana ilgą laiką, pagal visas rekomendacijas, su pertraukomis ir pan. Bet paskui mane pradėjo berti dar labiau ir mečiau. Dabar kartais pagalvoju, jog vertėtų pasidaryti bent kartą per savaitę, bet vis neprisiruošiu g.gif

Šiaip man Elytė po pirmo apsilankymo nepasakė kokia mano oda - pasakė tik kad jautri ir tikrai nėra sausa, o tiesiog išsausinta. O visa kita pasimatė su laiku smile.gif

O gal ir inkštirų turi? biggrin.gif Man aliejiniai masažai kolkas vienintelė priemonė, kuri sutvarkė daugmaž šitą bėdą, bet kartais taip tingisi tepliotis blush2.gif Beje, gal netingi surašyti visą savo odos priežiūros tvarkaraštį? blush2.gif

Vistiek noriu pas Elytę (pas ją jau noriu nuo neatmenamų laikų biggrin.gif , bet niekaip neatsiranda progos nuvykti doh.gif ) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 22, 19:23)
Vistiek noriu pas Elytę (pas ją jau noriu nuo neatmenamų laikų biggrin.gif , bet niekaip neatsiranda progos nuvykti doh.gif ) smile.gif

Turbūt irgi nevilnietė?
Aš vilniuje arba darbo reikalais, arba asmeniniais, bet niekada viena biggrin.gif Tai nežinau kaip čia seksis apsilankyt cool.gif
Atsakyti