Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Märchen @ 2012 01 20, 21:34)
Merginos, pasidalinkite savo pačių pačiausių tušų pavadinimais ax.gif  Labiausiai domina nejautrūs drėgmei (pvz., kad atlaikytų treniruotę ir kad nebūtų baisu į drėgną orą išeit).


Šiaip pagirčiau Borlind. Tačiau kalbant apie drėgmę - tai jautrokas tušas. Kita vertus, kiek čia buvo apie tušus diskutuota, tai galima susidaryti įspūdį, kad natūralesni tušai visada jautresni už tuos įprastus. Nes turbūt apie kiekvieną buvo nusiskundimų.
Atsakyti
Ir dar klausimas mišriaodėms: kokius prausiklius, kremus naudojate (visą laiką galvojau, kad mano oda sausa, bet paaiškėjo, kad mišri)? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 01 20, 20:34)
Merginos, pasidalinkite savo pačių pačiausių tušų pavadinimais ax.gif  Labiausiai domina nejautrūs drėgmei (pvz., kad atlaikytų treniruotę ir kad nebūtų baisu į drėgną orą išeit).

Phyt's smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 21, 19:15)
Ir dar klausimas mišriaodėms: kokius prausiklius, kremus naudojate (visą laiką galvojau, kad mano oda sausa, bet paaiškėjo, kad mišri)? smile.gif

Ir aš galvojau, kad mano sausa, pasirodo mišri biggrin.gif Maniškė jautri, linkusi į pabėrimus. Naudoju Lavera Basis 2in1 pienelį veido valymui ir prausimui, Argital našlaičių kremą.

Kadaise dar naudojau JMO prausiklį su grūdeliais, bet baigėsi ir nepirkau jokio kito naujo - užtenka pienelio.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 20, 14:00)
Nežinau ar dar kas pamenate, skundžiausi, kad labai slenka plaukai. Dabar jau viskas susitvarkė, tik liko riebios pleiskanos. Buvau pas gydytoją, sakė, kad čia riebioji seborėja. Pasidalinkit savo patirtimi, kokius šampūnus naudojat, kaip prižiūrit galvos odą? rolleyes.gif


QUOTE(Erikute1 @ 2012 01 20, 22:57)
Laba vakara, merginos 4u.gif Nedrasu jungtis, bet domiuosi naturalia kosmetika ir as senokai, o butent sitas klausimas labiausiai ir kankina - ka pasirinkti riebia seboreja serganciai galvos odai plauti? verysad.gif


Oi... Sunkus reikalas čia. Šampūną reikia pirkti jautriai galvos odai. Man nuo bet kokių paprastų pleiskanų atsiranda... Iš patikusių būtų JMO su cinku ir A'kin bekvapis jautriai galvos odai. O šiaip odą labiausiai apramina aliejinės kaukės. Tad jos geriausios mano draugės.

QUOTE(ernesin @ 2012 01 20, 17:33)
Glam Ivory mirksiukas.gif


4u.gif

QUOTE(Märchen @ 2012 01 20, 21:34)
Merginos, pasidalinkite savo pačių pačiausių tušų pavadinimais ax.gif  Labiausiai domina nejautrūs drėgmei (pvz., kad atlaikytų treniruotę ir kad nebūtų baisu į drėgną orą išeit).


Aš esu bandžiusi Hauchka Volume ir Benecos, tai abu jautrūs drėgmei...
Atsakyti
Matėt naujieną? Kokia pakuotė bigsmile.gif
Tušas
Gal kas jau ir išbandė? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mieloji* @ 2012 01 22, 05:30)
Kokia pakuotė bigsmile.gif

Man tai negrazi biggrin.gif blush2.gif jau per daug dirbtina.. bet aisku, skonio reikalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 21, 18:15)
Ir dar klausimas mišriaodėms: kokius prausiklius, kremus naudojate (visą laiką galvojau, kad mano oda sausa, bet paaiškėjo, kad mišri)? smile.gif


Merginos, o kaip Jums tokie dalykai paaiškėja? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2012 01 22, 11:01)
Man tai negrazi  biggrin.gif  blush2.gif  jau per daug dirbtina.. bet aisku, skonio reikalas  biggrin.gif


Man pakuotė visai graži - moderni lapo formos imitacija. Tik kažkaip atrodo, kad gali būti teptuką nepatogu naudoti. O šiaip, aišku, tokius dalykus ne dėl pakuočių renkamės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 22, 14:20)
Merginos, o kaip Jums tokie dalykai paaiškėja? ax.gif

Na, mano oda visuomet buvo labai jautri, po prausimo ją tempdavo, kovojau su bėrimais ir be kremo negalėjau nei žingsnio. Bet aišku ir pati ją pernelyg prausdavau - plaudavau prausikliu dukart per dieną ir tepdavau storu kremo sluoksniu, nešveisdavau odos ir pan. Žodžiu, klaidingai ją prižiūrėjau.

Po apsilankymo pas Elytę pakeičiau veido odos priežiūrą - prausiu pieneliu dukart per dieną, nenaudoju prausiklių, šveičiu 1-2k per savaitę, kartais dedu molio kaukes, drėkinu iš išorės, geriu daugiau vandens ir pan. Maždaug po mėnesio mano oda tapo riebi!!! Dar po kelių mėnesių viskas susinormalizavo ir dabar ji pas mane normali/mišri. Pasirodo, mano ankstesnė priežiūra buvo odos sausinimas ir tiek, o dabar ta sebumo gamyba yra daugmaž sureguliuota.

Nežinau kaip paaiškėjo kitoms, bet jei ne apsilankymas pas kosmetologę aš turbūt iki šiol save laikyčiau sausiaode, kuriai be kremo oda net sutrūkinėdavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 22, 13:20)
Merginos, o kaip Jums tokie dalykai paaiškėja? ax.gif



ir man idomu, nes jau nebesuprantu savo veido odos doh.gif

oi, kol parasiau,-atsake bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anj: 22 sausio 2012 - 12:34
O kur tą Elytę rasti?
Norėčiau apsilankyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 01 22, 13:36)
O kur tą Elytę rasti?
Norėčiau apsilankyt  biggrin.gif


pirmame tesmos puslapyje yra info ax.gif

"Grožio procedūros:

*ŽaliaŽalia (Vilnius, Stepono 6) kosmetologė Elytė atlieka veido valymo procedūras, įvairius masažus"
Atsakyti