Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Victorious @ 2011 11 25, 19:37)

Gal yra išbandžiusių? ax.gif

Numeris vienas, kai dygsta spuogai-"ragai" doh.gif momentaliai padeda thumbup.gif ir siaip tuos kitus, stambesnius, spuogus greitai "paima" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 25, 21:46)
Numeris vienas, kai dygsta spuogai-"ragai"  doh.gif  momentaliai padeda  thumbup.gif ir siaip tuos kitus, stambesnius, spuogus greitai "paima"  4u.gif

O dėmelėms, randeliams gal tamanų geriausias? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 11 24, 23:50)
Sveikos, siandien buvau pesiotis antakiu ir kosmetologe pamacius spuogelius ant mano veido, patare pavalyt veida medetku tinktura, kaip su toniku vakarais. Pagooglinau, tai jo, radau toki buda. Ka manot ax.gif ?
Jo vaistinese yra.


Viena draugė labai gyrė medetkų tinktūrą, jai problemą išsprendė visiškai. Na bet čia klausimas, nuo ko spuogeliai kyla.
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2011 11 25, 11:33)
Aš kartais valau veidą medetkų tinktūra, apramina odą, tik perspėju kad kartu ir labai ją sausina. Dar naudoju mėtų tinktūrą, ja tepu pavienius giluminius spuogelius, tikrai padeda greičiau su jais susitvarkyti 4u.gif


Ernesin, o iš kur gavote mėtų tinktūros? 4u.gif Apie tokią pirmąkart girdžiu.
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 25, 20:46)
Numeris vienas, kai dygsta spuogai-"ragai"  doh.gif  momentaliai padeda  thumbup.gif ir siaip tuos kitus, stambesnius, spuogus greitai "paima"  4u.gif


O kas čia tokius stebuklus daro? Gal kažką praleidau, bet taip ir nesupratau blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Victorious @ 2011 11 25, 00:12)
Koks aliejus ar jų mišinys būtų efektyviausias kovojant su spuogais (pavieniais) ir dėmelėmis? Žinau, kad giria jojobos ir salierų EA, taip pat tamanų/puiklapių. Pasidalinkite patirtimi 4u.gif


Aš galiu papasakoti apie tamanus. Pirkau su mintimi, kad tepsiu veidą, nes taip pat turiu šią problemą. Na ir tepiau. Poros tiesiog akyse kimšosi ir pridygo tiek bjaurybių, kiek dar gyvenime nesu turėjusi. Nutraukus viskas po truputį grįžo į savo vietas. Viso veido juo nebetepčiau (taip dariau pradžioj - pirma papurškiu hidroliatu ir patepu keliais lašais tamanų). Bet merginos jį giria dėl to, kaip gydo dėmeles. Iš tiesų tamanai turi geras regeneracines savybes ir padeda odai atsinaujinti. Manau, ant dėmelių jie labai tikrų. Dabar aš pati tamanais tepu randelius ant kojos ir rankos. Galiu pasakyti, kad poveikį taip pat matau, nors vienas randelis jau net ir įsisenėjęs buvo.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 26, 14:38)
O kas čia tokius stebuklus daro? Gal kažką praleidau, bet taip ir nesupratau blush2.gif

Aš galiu papasakoti apie tamanus. Pirkau su mintimi, kad tepsiu veidą, nes taip pat turiu šią problemą. Na ir tepiau. Poros tiesiog akyse kimšosi ir pridygo tiek bjaurybių, kiek dar gyvenime nesu turėjusi.

Manukos mirksiukas.gif, kaip supratau.

O koks odos tipas? Riebi? Linkusi kimštis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 26 lapkričio 2011 - 13:49
QUOTE(Victorious @ 2011 11 26, 14:37)
Manukos mirksiukas.gif, kaip supratau.


O kas tai yra? blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Victorious @ 2011 11 26, 14:37)
O koks odos tipas? Riebi? Linkusi kimštis?


Oda mišri, bet labiau į riebumą. Ir tikrai stipriai linkusi kimštis.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 26, 15:54)
O kas tai yra? blush2.gif

Manukos aliejus.

http://www.aromanatu...-scoparium.html
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2011 11 26, 14:58)


O, labai ačiū 4u.gif Dabar jau būsiu apsišvietusi.
Atsakyti
Victorious, del demeliu tai geriau tamanai, nes jie skatina odos regeneracija, oda turputi serpetoja, nusilupa, kaip as vadinu. 4u.gif
Manukos eterinis aliejus pavieniams spuogeliams 4u.gif
Mano oda misri, linkusi kimstis verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 26 lapkričio 2011 - 15:29
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 26, 16:29)
Manukos eterinis aliejus pavieniams spuogeliams  4u.gif


Tai tepat tiesiai ant spuogelio, toks kaip ir taškinis naudojimas išeina? smile.gif Reikės pabandyti. Bet manau, kad galima kokį lašelį įlašint ir į savo naudojamą aliejų ar hidroliatą, jei norima poveikio spuogeliams. Nors gal ir klystu.
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 26, 17:29)
Victorious, del demeliu tai geriau tamanai, nes jie skatina odos regeneracija, oda turputi serpetoja, nusilupa, kaip as vadinu.  4u.gif
Manukos eterinis aliejus pavieniams spuogeliams  4u.gif

Tiesa, o esi bandžiusi jojobos aliejų su salierų EA? mirksiukas.gif

Man idealiausias variantas būtų, kad ir žaibiškai kovotų su kylančiais spuogais, ir nesausintų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 26 lapkričio 2011 - 21:44
QUOTE(Victorious @ 2011 11 26, 21:22)
Tiesa, o esi bandžiusi jojobos aliejų su salierų EA? mirksiukas.gif

Man idealiausias variantas būtų, kad ir žaibiškai kovotų su kylančiais spuogais, ir nesausintų biggrin.gif

Nebandziau 4u.gif

tai priemones naudok ne visam veidukui,o pavieniams, neissausinsi visos odos mirksiukas.gif Pabandyk manuka.
Atsakyti
Ateinu pareklamuot 100% Pure blakstienų tušo thumbup.gif

user posted image

Likau maloniai nustebinta rezultatu. Prieš tai iš natūralių esu turėjus tik Dr. Hauschka tušą, kuriuo nebuvau patenkinta, o kitų gamintojų tušai iš atsiliepimų kažkaip nesužavėdavo. Bet netikėtai užmačiau šitą gamintoją ir nusprendžiau išbandyt.

user posted image
user posted image

Atsakyti