Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Merginos, galite parekomenduoti kokį gerą dezodorantą?
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 20, 12:34)
Merginos, galite parekomenduoti kokį gerą dezodorantą?

Cia apie eko dezodorantus SM kalbasi , gal ka sau rasite 4u.gif http://www.supermama...;#entry52677004
Atsakyti
Nežinau ar dar kas pamenate, skundžiausi, kad labai slenka plaukai. Dabar jau viskas susitvarkė, tik liko riebios pleiskanos. Buvau pas gydytoją, sakė, kad čia riebioji seborėja. Pasidalinkit savo patirtimi, kokius šampūnus naudojat, kaip prižiūrit galvos odą? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eja @ 2012 01 20, 12:34)
Turiu Borlind, nepatinka, nes sausa tokia konsistencija, be to sausina lupas. nerekomenduociau toms, kuriu lupos linkusios sauseti.


Mano lūpos linkusios sausėti, bet tokio poveikio nepastebėjau. Tiesa, aš tų dažų kasdien ir nenaudoju - gal kelis kartus per savaitę. Bet pasidažius man jausmas labai komfortiškas, ir nepasakyčiau, kad sausa konsistencija. Pradžioje man kaip tik buvo jausmas atvirkščias, nes prieš tai turėti ne eco dažai buvo tikrai sausos konsistencijos.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 01 19, 23:20)
Kuo patinka Borlind lūpdažiai? LT perkat ar iš kažkur pigiau siunčiatės?


LT pirkau per internetinę. Visų pirma tai spalvos tokios švelnios, labai kazkaip maloniai uzitepa, atrodo natūraliai, gal šiek tiek matiškai. Irgi paprieštarausiu, kad sausina, mano lūpos labai sausos, bet jis nesausina (nors ne kasdien naudoju gal todėl), ilgai laikosi (pvz.: šiandien pasidažiau ryte ir iki pietu spalva puikiai laikėsi, nenusivalgė ar kaip kitaip nedingo).

Nelabai galiu su kuo palygint nes tikrai daznai nesidazau, bet pvz Benecos lupu dazai netaip graziia pasiskirsto ir labai greitai nusivalo ta spalva.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 19, 13:47)
Kaip ji vadinasi? Aš tokio irgi norėčiau.  bigsmile.gif Pati turiu violetinį.

Glam Ivory mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, pasidalinkite savo pačių pačiausių tušų pavadinimais ax.gif Labiausiai domina nejautrūs drėgmei (pvz., kad atlaikytų treniruotę ir kad nebūtų baisu į drėgną orą išeit).
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 20, 13:00)
Nežinau ar dar kas pamenate, skundžiausi, kad labai slenka plaukai. Dabar jau viskas susitvarkė, tik liko riebios pleiskanos. Buvau pas gydytoją, sakė, kad čia riebioji seborėja. Pasidalinkit savo patirtimi, kokius šampūnus naudojat, kaip prižiūrit galvos odą? rolleyes.gif


Laba vakara, merginos 4u.gif Nedrasu jungtis, bet domiuosi naturalia kosmetika ir as senokai, o butent sitas klausimas labiausiai ir kankina - ka pasirinkti riebia seboreja serganciai galvos odai plauti? verysad.gif
Atsakyti
sveikos

merginos jūs čia daugiau patirties turite, tad gal galėtumėte padėti... blush2.gif

niekaip neatrandu kremo odai virš 30m, ieškau su hialiurono rūgštimi, bet ją randu tik brandžiai odai skirtuose natūraliuose kremuose...
dabar sunaudojau Dr.Organic (su medum ir manuką, bei hialiuronu), bet norisi kažką naujo išbandyti, ir nelabai sekasi rasti, o gal nemoku ieškoti... g.gif

gal galite parekomenduoti... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cvietočik: 20 sausio 2012 - 23:15
QUOTE(Cvietočik @ 2012 01 20, 23:12)
sveikos

merginos jūs čia daugiau patirties turite, tad gal galėtumėte padėti... blush2.gif

niekaip neatrandu kremo odai virš 30m, ieškau su  hialiurono rūgštimi, bet ją randu tik brandžiai odai skirtuose natūraliuose kremuose...
dabar sunaudojau Dr.Organic (su medum ir manuką, bei hialiuronu), bet norisi kažką naujo išbandyti, ir nelabai sekasi rasti, o gal nemoku ieškoti... g.gif

gal galite parekomenduoti... blush2.gif


man patinka weledos stangrinantis serumas su granatais. tiesa, jis be haliurono rugsties. stangrina tai gerai. o kodel butent nori su haliurono rugstim g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 01 21, 00:49)
man patinka weledos stangrinantis serumas su granatais. tiesa, jis be haliurono rugsties. stangrina tai gerai. o kodel butent nori su haliurono rugstim g.gif  blush2.gif

su hialiuronu kažkaip rimčiau atrodo biggrin.gif
o jei rimtai, tai nežinau, tiesiog kiek žinau, ji turėtų įeiti į kremą, tokiame amžiuje, dėl drėkinimo ir raukšlių prevencijos, tai man norisi, kad ji būtų jame, dėl šventos ramybės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cvietočik: 21 sausio 2012 - 00:02
QUOTE(Cvietočik @ 2012 01 21, 00:12)
sveikos

merginos jūs čia daugiau patirties turite, tad gal galėtumėte padėti... blush2.gif

niekaip neatrandu kremo odai virš 30m, ieškau su  hialiurono rūgštimi, bet ją randu tik brandžiai odai skirtuose natūraliuose kremuose...
dabar sunaudojau Dr.Organic (su medum ir manuką, bei hialiuronu), bet norisi kažką naujo išbandyti, ir nelabai sekasi rasti, o gal nemoku ieškoti... g.gif

gal galite parekomenduoti... blush2.gif


30 m. oda jau ir yra brandi oda. Čia šiaip pastebėjimas, nieko konkretaus negaliu rekomenduoti, nes tokių kremų nenaudoju.
Atsakyti