Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Redgrape @ 2012 01 16, 20:40)
Aš turiu keletą spalvų  4u.gif  Visai patinka man, gerai dengiasi, bandysiu ir daugiau spalvų  smile.gif Na šie lakai nėra visiškai ekologiški (nežinau, ar iš viso įmanoma pagaminti ekologišką nagų laką  g.gif ), tačiau juose nėra trijų kenksmingiausių blogiečių.

Kiek žinau, Zoya spalvų paletė laaaabai plati, kokybė prilygsta sintetiniams, o visiškai natūralaus nagų lako nėra ir negali būti 4u.gif beje, LT kainuoja apie 20lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Redgrape @ 2012 01 16, 22:30)
O siuntėtės jau iš šito puslapio? Patikima parduotuvė?  g.gif

Ne, nesisiunčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 01 16, 21:04)
Ar kas bandėt Zoya nagų lakus? Lyg ir natūralesni, nei įprastiniai skaitosi. Nusipirkau šiandien vieną, bet smarvė kaip ir visų  g.gif Suabejojau dėl ekologiškumo.
http://www1.lrytas.l...-lakas-zoya.htm

Turiu vieną spalvą. Labai patogus mažutis šepetėlis, lakas gerai dengiasi. Labai patinka, kad gerai pigmentuotas, užtenka 1 sluoksnio, tačiau laikosi max 2 dienas su base ir top coatu.

QUOTE(Cinside @ 2012 01 16, 22:49)
O kur perkat? Aš pažiūrėjau, internete tiek daug gražių spalvų  wub.gif O parduotuvėje tik standartinė paletė...  unsure.gif

Vilniuje nemažas apsirinkimas yra požeminėje perėjoje kur eiti į PC Europa.


Šiaip dabar didžioji dauguma nagų lakų gamintojų eina link to, kad atsiakyti formaldehido, tolueno ir DBP. Kadangi esu alergiška formaldehidui, tai labai žiūriu nagų lakų sudėtis, o jis pagrinde naudojamas ilgalaikiuose nagų lakuose ir visuose nagų lako kietikliuose, nes yra skirtas nago kietinimui ir apsaugai nuo grybelio. Tuo atžvilgiu didelis blogis yra visokie NailTekai. Kai nusilakavau kartą, tai paskui pūslės po nagais susidarė - pusantro mėnesio gydžiausi rankas doh.gif

Yra toks dalykas kaip "The Big 3 free" - tai yra nagų lakai, kuriuose nėra tolueno, formaldehido ir DBP (ant ekologiškų nagų lakų, pvz Sante, rašo tą patį + kad juose nėra kanifolijos)

"The Big 3 free" sąrašas iš interneto:

Avon
Peacekeeper
China Glaze
Rescue Beauty Lounge
Elizabeth Arden
Revlon
L'Oreal
Rimmel
Lippmann Collection (newer formula)
Sally Hansen
Maybelline Salon Expert
Nars (newer formula)
Spa Ritual
OPI (newer polishes are safe, but some hardeners use formaldehyde)
Zoya
Atsakyti
as turiu kelis Benecos lakus, tai smirda tai tikrai kaip visi, bet kokybė labai gera, laikosi daugmaž 5ias dienas lakas bent jau man smile.gif

Naujas atradimas Lavera Calendula balansuojantis veido kremas thumbup.gif ir Borlind lūpų dažai 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2012 01 19, 09:58)
as turiu kelis Benecos lakus, tai smirda tai tikrai kaip visi, bet kokybė labai gera, laikosi daugmaž 5ias dienas lakas bent jau man smile.gif

Naujas atradimas Lavera Calendula balansuojantis veido kremas  thumbup.gif  ir Borlind lūpų dažai  4u.gif smile.gif

Mano pirmas eko kremas buvo Laveros Calendula - prisimenu jį tik teigiamai bigsmile.gif

O kaip tie benecos lakai - ar gerai pigmentuoti? Kiek sluoksnių reikia dėti? Čia jie tau laiko 5 dienas paprastai lakavus ar su visais top ir base coat?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 19, 09:46)
Mano pirmas eko kremas buvo Laveros Calendula - prisimenu jį tik teigiamai bigsmile.gif

O kaip tie benecos lakai - ar gerai pigmentuoti? Kiek sluoksnių reikia dėti? Čia jie tau laiko 5 dienas paprastai lakavus ar su visais top ir base coat?


gerai pigmentuoti tikrai, dedu du sluoksnius, spalva sodri iseina, naudoju tik laka, nelakuoju jokiu papildomu top ir base.. tikrai laiko gerai, kaina irgi nekosmine, sepetelis gal kiek nepatogus (labai trumpas), bet iprantama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 19, 08:46)
O kaip tie benecos lakai - ar gerai pigmentuoti? Kiek sluoksnių reikia dėti? Čia jie tau laiko 5 dienas paprastai lakavus ar su visais top ir base coat?

Aš turiu dramblio kaulo atspalvį, tai reikia du kartus lakuoti kad gražiai atrodytų, bet iš esmės man pats lakas patinka, nors po pirmojo karto norėjau mest lauk, nes kažkoks keistas, prastai besisklaidantis atrodė, bet ilgainiui susidraugavau ir viskas ok, turbūt per retai buvau iki tol nagus lakavusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 01 19, 11:48)
Aš turiu dramblio kaulo atspalvį


Kaip ji vadinasi? Aš tokio irgi norėčiau. bigsmile.gif Pati turiu violetinį.
Atsakyti
gal kuri mergina zino is kur butu galima isigyti DeliPots produktu? g.gif gal kuri naudojate sios firmos kosmetika? bigsmile.gif kazkada turejau prausikli tai labai labai patiko
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2012 01 19, 08:58)
ir Borlind lūpų dažai  4u.gif smile.gif


Prisidedu prie pagyrų jiems smile.gif
Atsakyti
Kuo patinka Borlind lūpdažiai? LT perkat ar iš kažkur pigiau siunčiatės?
Atsakyti
Turiu Borlind, nepatinka, nes sausa tokia konsistencija, be to sausina lupas. nerekomenduociau toms, kuriu lupos linkusios sauseti.
Atsakyti