Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(apčy @ 2012 01 16, 03:00)
Man tai Cattier visai patinka smile.gif
valomasis pienelis (gerai nuvalo makiažą, neriebus, patogi pakuotė su dozatoriumi); stangrinamasis serumas krūtinei.

Gal galima plačiau, koks pienelio kvapas, koks pojūtis nusivalius, ar neperšti/nekutena, nesinori plauti veido valdeniu? smile.gif
Kuo patiko serumas krūtinei? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 01 16, 04:00)
Man tai Cattier visai patinka smile.gif
Patinkantys ir kartotini: žaliasis molis (iš esmės jis visur vienodas, tiesiog šis patinka tuo, kad jau paruoštas naudoti, geras kainos/kiekio santykis); valomasis pienelis (gerai nuvalo makiažą, neriebus, patogi pakuotė su dozatoriumi); stangrinamasis serumas krūtinei.
Neblogi, bet didelio įspūdžio nepalikę ir nekartotini: lūpų blizgis, šampūnas su bambuku, kūno pienelis.
Turėjau ir nemažai mėginukų, tai vienintelis nepatikęs buvo kremas riebiai odai.


Man irgi Cattier patinka smile.gif Naudoju daug ką veidui - prausiklį, muilą, purškiamą toniką, kremą gelį riebiai odai, šveitiklį veidui, turiu dvi žaliojo molio kaukes, intymios higienos prausiklį, dušo želę. Viską tikrai kartosiu, o kaiką jau perku ir po antrą kartą thumbup.gif Šampūnus bandžiau tik iš mėginukų, tai irgi praktiškai visi patiko ir tiko.
Kas nepatiko, tai kūno losjonai visi turi kažkokį keistą kvapą, taip pat ir pėdų kremas doh.gif
Atsakyti
Ar kas bandėt Zoya nagų lakus? Lyg ir natūralesni, nei įprastiniai skaitosi. Nusipirkau šiandien vieną, bet smarvė kaip ir visų g.gif Suabejojau dėl ekologiškumo.
http://www1.lrytas.l...-lakas-zoya.htm
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 01 16, 20:04)
Ar kas bandėt Zoya nagų lakus? Lyg ir natūralesni, nei įprastiniai skaitosi. Nusipirkau šiandien vieną, bet smarvė kaip ir visų  g.gif Suabejojau dėl ekologiškumo.
http://www1.lrytas.l...-lakas-zoya.htm



Aš turiu keletą spalvų 4u.gif Visai patinka man, gerai dengiasi, bandysiu ir daugiau spalvų smile.gif Na šie lakai nėra visiškai ekologiški (nežinau, ar iš viso įmanoma pagaminti ekologišką nagų laką g.gif ), tačiau juose nėra trijų kenksmingiausių blogiečių.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 16, 09:49)
O Argital žalio molio nebandei? Argitulbo?


Ne, bet Argitulbo norėčiau išbandyt.

Atsakyti
QUOTE(Redgrape @ 2012 01 16, 20:40)
Aš turiu keletą spalvų  4u.gif  Visai patinka man, gerai dengiasi, bandysiu ir daugiau spalvų  smile.gif Na šie lakai nėra visiškai ekologiški (nežinau, ar iš viso įmanoma pagaminti ekologišką nagų laką  g.gif ), tačiau juose nėra trijų kenksmingiausių blogiečių.

O kur perkat? Aš pažiūrėjau, internete tiek daug gražių spalvų wub.gif O parduotuvėje tik standartinė paletė... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 01 16, 13:30)
Gal galima plačiau, koks pienelio kvapas, koks pojūtis nusivalius, ar neperšti/nekutena, nesinori plauti veido valdeniu? smile.gif
Kuo patiko serumas krūtinei? smile.gif


Švelnus valomasis pienelis

Kvapą šiokį tokį turi, bet tokį neutralų, nėra nei malonus, nei nemalonus. Gerai nuvalo, bet tuo pačiu yra labai švelnus odai, tinka ir akių makiažui nuvalyti. Man pieneliai nelabai patikdavo, nes trūkdavo švaros jausmo nusivalius, norėdavosi nusiprausti, o su šiuo taip nėra.

Serumas krūtinei

Patinka tuo, kad reguliariai naudojant jaučiamas stangrinamasis efektas. O ir šiaip malonus naudoti: greitai susigeria, patogi pakuotė.
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 01 16, 21:49)
O kur perkat? Aš pažiūrėjau, internete tiek daug gražių spalvų  wub.gif O parduotuvėje tik standartinė paletė...  unsure.gif



Aš vargais negalais parsisiunčiau iš vieno JAV puslapio per tarpininkę doh.gif Bet dabar sakysiuos tiesiai iš kažkurios mergaitės užrodyto puslapio:

Beverly beaute
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 01 16, 21:09)
Švelnus valomasis pienelis

Kvapą šiokį tokį turi, bet tokį neutralų, nėra nei malonus, nei nemalonus. Gerai nuvalo, bet tuo pačiu yra labai švelnus odai, tinka ir akių makiažui nuvalyti. Man pieneliai nelabai patikdavo, nes trūkdavo švaros jausmo nusivalius, norėdavosi nusiprausti, o su šiuo taip nėra.

Serumas krūtinei

Patinka tuo, kad reguliariai naudojant jaučiamas stangrinamasis efektas. O ir šiaip malonus naudoti: greitai susigeria, patogi pakuotė.

Ačiū 4u.gif

QUOTE(Redgrape @ 2012 01 16, 21:11)
Aš vargais negalais parsisiunčiau iš vieno JAV puslapio per tarpininkę  doh.gif  Bet dabar sakysiuos tiesiai iš kažkurios mergaitės užrodyto puslapio:

Beverly beaute

O kam siųstis, juk Lietuvoje yra pirkti, pvz Akropolyje, dar ir gyvai spalvas galima apžiūrėjus išsirinkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 01 16, 21:28)
O kam siųstis, juk Lietuvoje yra pirkti, pvz Akropolyje, dar ir gyvai spalvas galima apžiūrėjus išsirinkti mirksiukas.gif

Kad tų spalvų mažai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 01 16, 21:34)
Kad tų spalvų mažai  unsure.gif


Čia daug spalvų, o prisiregistravus dar ir 20% nuolaidą turėtų duoti mirksiukas.gif
http://www_bahashop_...agu-lakas-zoya/
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2012 01 16, 22:42)
Čia daug spalvų, o prisiregistravus dar ir 20% nuolaidą turėtų duoti  mirksiukas.gif
http://www_bahashop_...agu-lakas-zoya/


O siuntėtės jau iš šito puslapio? Patikima parduotuvė? g.gif
Atsakyti