Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Vicious_L @ 2012 01 11, 20:08)
As cheminem priemonem dazau plaukus, nes tiesiog eko dazais netikiu. Kad ten chna bastma nekenkia, tai gal ir pritarciau, bet sviesina vis tiek juk su peroksidu ar kitom cheminem medziagom.

O saule kenkia plauku ne ka maziau, nekalbant jau apie cirtinos rugsti, tai tikrai nera sveika

Tai jo, bet kodel netiki, as galvoju idomu kiek tie Naturtint pajegus isbalint. Gal ir nieko butu. Ot kai bedu nera, plaukai grazus svelnus, naturaliai sviesoki, ilgi ateina man kazkoks noras kazka pasidaryti, nusikirpti, nes nelygiai pakirpti, arba issibalinti blink.gif Nezinau kodel kartais tokie norai, kirpt, dazyt.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 01 11, 19:29)
Tai jo, bet kodel netiki, as galvoju idomu kiek tie Naturtint pajegus isbalint. Gal ir nieko butu. Ot kai bedu nera, plaukai grazus svelnus, naturaliai sviesoki, ilgi ateina man kazkoks noras kazka pasidaryti, nusikirpti, nes nelygiai pakirpti, arba issibalinti  blink.gif Nezinau kodel kartais tokie norai, kirpt, dazyt.... doh.gif

jus normali moteris biggrin.gif kam neateina noras atsinaujint? O sie dazai mano tamsius plaukus pasviesino keliais tonais ax.gif Beje, sie zvilga visvien smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2012 01 11, 21:21)
jus normali moteris biggrin.gif  kam neateina noras atsinaujint? O sie dazai mano tamsius plaukus pasviesino keliais tonais ax.gif  Beje, sie zvilga visvien smile.gif

Kokio tamsumo plaukai buvo pries ir kokio tapo? per kiek kartu pavyko pasviesinti? Man po paskutinio apsilankymo pas kirpeja dabar teks siek tiek sviesintis plaukus (zinoma, per kelis kartus), nes per daug nutamsino plaukus (o aiskiai buvau pasakiusi, kad nepadarytu per tamsiai doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 01 11, 20:40)
Kokio tamsumo plaukai buvo pries ir kokio tapo? per kiek kartu pavyko pasviesinti? Man po paskutinio apsilankymo pas kirpeja dabar teks siek tiek sviesintis plaukus (zinoma, per kelis kartus), nes per daug nutamsino plaukus (o aiskiai buvau pasakiusi, kad nepadarytu per tamsiai  doh.gif )

mano plaukai tamsus, o sviesint pradejau nuo vasaros su Naturigin dazais (Nr.6.34) - pasviesino iskart. Sekantis dazymas buvo rudeni su Naturtint (Nr. 6N ) - suvienodino spalva nes per vasara nusisruogavo plaukai, tokie labai naturalus atrodo. O kalbant apie saknis - jie pas mane tamsus i pilkuma, pastarieji dazai pasviesino jau po pirmo dazymo smile.gif
Atsakyti
man irgi visai neblogai pašviesina šie dažai, aš naudoju spalva 10A, jei gaunasi gelsvoki kartais, nes turiu labai stiprų orandžini pigmentą perdažau dar su 8A.
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2012 01 11, 21:21)
jus normali moteris biggrin.gif  kam neateina noras atsinaujint? O sie dazai mano tamsius plaukus pasviesino keliais tonais ax.gif  Beje, sie zvilga visvien smile.gif

Butu nieko, bet beveik zinau, kad nusikirpus ar nusidazius, stoveciau ir verkciau pries veidrodi. Vaikysteje mane kirpdavo tik trumpai, tai ilgu plauku noras taip isireze i pasamone, kad paciai baisu. Siandien ketinau eiti kirpyklon, bet neisiu, matyt blush2.gif Jei kam idomu, labai palanki menulio faze ir diena kirptis...
Atsakyti
Gal kas galėtų pakomentuoti ARGITAL firmos dantų pastas?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2012 01 12, 10:59)
mano plaukai tamsus, o sviesint pradejau nuo vasaros su Naturigin dazais (Nr.6.34) - pasviesino iskart. Sekantis dazymas buvo rudeni su Naturtint (Nr. 6N ) - suvienodino spalva nes per vasara nusisruogavo plaukai, tokie labai naturalus atrodo. O kalbant apie saknis - jie pas mane tamsus i pilkuma, pastarieji dazai pasviesino jau po pirmo dazymo smile.gif


Is pradziu buvo kalba apie Naturtint, paskui apie Naturigin, ar cia vienas ir tas pat? g.gif Bent jau kai as msciau pasisviesint rudus plaukus Naturtint dazais 1-2 tonais, kad butu sviesiai rusvi, tai pardaveja atkalbejo, sako- nieko jie nesviesina, tai ir suprask cia dabar doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 01 12, 15:34)
Is pradziu buvo kalba apie Naturtint, paskui apie Naturigin, ar cia vienas ir tas pat? g.gif Bent jau kai as msciau pasisviesint rudus plaukus Naturtint dazais 1-2 tonais, kad butu sviesiai rusvi, tai pardaveja atkalbejo, sako- nieko jie nesviesina, tai ir suprask cia dabar  doh.gif  g.gif

cia skirtingi dazai (tik vieni brangesni, kiti pigesni)
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 01 12, 15:34)
Is pradziu buvo kalba apie Naturtint, paskui apie Naturigin, ar cia vienas ir tas pat? g.gif Bent jau kai as msciau pasisviesint rudus plaukus Naturtint dazais 1-2 tonais, kad butu sviesiai rusvi, tai pardaveja atkalbejo, sako- nieko jie nesviesina, tai ir suprask cia dabar  doh.gif  g.gif

tikrai pasviesina naturtint
Atsakyti
merginos atradau toki geri, kam patinka rozes nualpti galima, kuno sveitiklis, koks kvapas wub.gif toks riebus, oda kaip kudikio paliko, o kvapas laikesi ant odos dar ilgai.... prasau pasakykit kad sudetis sudina ir man jo visai nereikia (miniuka gavau dovanu) nes kaina kaip uz scruba didoka doh.gif
Saccharum Officinarum (Sugar), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Glyceryl Stearate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Cymbopogon Martini Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil, Myroxylon Pereirae (Balsam Peru) Oil, Geraniol, Linalool, Citronellol, Ilex Paraguariensis (Paraguay Tea) Leaf Extract, Cola Acuminata (Kola Nut) Seed Extract, Coco Glucoside, Tocopherol.




Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 01 13, 20:04)
merginos atradau toki geri, kam patinka rozes nualpti galima, kuno sveitiklis, koks kvapas wub.gif  toks riebus, oda kaip kudikio paliko, o kvapas laikesi ant odos dar ilgai.... prasau pasakykit kad sudetis sudina ir man jo visai nereikia (miniuka gavau dovanu) nes kaina kaip uz scruba didoka doh.gif
Saccharum Officinarum (Sugar), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Glyceryl Stearate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Cymbopogon Martini Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil, Myroxylon Pereirae (Balsam Peru) Oil, Geraniol, Linalool, Citronellol, Ilex Paraguariensis (Paraguay Tea) Leaf Extract, Cola Acuminata (Kola Nut) Seed Extract, Coco Glucoside, Tocopherol.

Sudetis kaip ir gera. O kas cia per sveitiklis?
Atsakyti