Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(mėnulis @ 2012 01 10, 16:07)
Noreciau nusidazyti plaukus sviesiai. Mano naturalus yra gana sviesus...Mane gazdina ne nenaturalumas dazuose, bet daugiau tai, kad jei naudoji dazus plaukai nusiura.

naturtint geri dazai smile.gif
Atsakyti
o gal kasnors dazosi su chna ir basma? ir zino kokiu mazdaug santykiu juos maisyti kad iseitu grazi ruda spalva?
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 01 10, 15:36)
naturtint geri dazai smile.gif

pritariu, pati juos naudoju ir į nieka nebkeisčiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 01 10, 16:07)
Noreciau nusidazyti plaukus sviesiai. Mano naturalus yra gana sviesus...Mane gazdina ne nenaturalumas dazuose, bet daugiau tai, kad jei naudoji dazus plaukai nusiura.
Bet uzmaciau henna plius toki purskala sviesiems plaukams. Atseit atspalvi suteikia. Bandete gal kas nors? Kaip rezultatas? Ar plaukai nenusiura ar matosi sviesumas?
va toks, yra pirkti daug kur ir cia:
http://www.greenlife...amomile/246439/


Naturtint plauku dazu sudetis yra be didziuju blogieciu, kurie paprastai buna dedami i kitu firmu dazus: be amoniako, rezorcinolio ir parabenu, bet sudetis nera visiskai naturali (ta pastebejo ir mano mama, labai jautri chemijai, iki siol daziau su siais dazais, bet tada pasinagrinejau sudeti). Jei norima visisko naturalumo, tada reiketu plaukus dazyti zolelemis, chna dazais. Pvz. dazai Henna, juose zoleliu milteliai, kuriuos reikia sumaisyti su karstu vandeniu ir ta kose dazyti plaukus. Visgi zolelemis ne visada imanoma isgauti norima atspalvi ir jis neissilaiko taip ilgai kaip su nenaturaliais dazais. Na, cia jau priklauso nuo skirtingo zmogaus plauko ir poreikiu.
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2012 01 10, 16:57)
o gal kasnors dazosi su chna ir basma? ir zino kokiu mazdaug santykiu juos maisyti kad iseitu grazi ruda spalva?


Čia tema: http://www.supermama...howtopic=723605
Atsakyti
QUOTE(Indre.horn @ 2012 01 10, 17:27)
Naturtint plauku dazu sudetis yra be didziuju blogieciu, kurie paprastai buna dedami i kitu firmu dazus: be amoniako, rezorcinolio ir parabenu, bet sudetis nera visiskai naturali (ta pastebejo ir mano mama, labai jautri chemijai, iki siol daziau su siais dazais, bet tada pasinagrinejau sudeti). Jei norima visisko naturalumo, tada reiketu plaukus dazyti zolelemis, chna dazais. Pvz. dazai  Henna, juose zoleliu milteliai, kuriuos reikia sumaisyti su karstu vandeniu ir ta kose dazyti plaukus. Visgi zolelemis ne visada imanoma isgauti norima atspalvi ir jis neissilaiko taip ilgai kaip su nenaturaliais dazais. Na, cia jau priklauso nuo skirtingo zmogaus plauko ir poreikiu.

svarbiausia, kad nenusiurtu plaukai. mano jie labai ploni, todel as jau pora metu nedazau. nes bijau. plaukai svelnus kaip voveres kailis. unsure.gif man rodos kuo plaukas plonesnis, tuo labiau pazeidziamas
nebent su naturtint nenusiura. apie ta henna plus natural spray, tai purskiklis, kuri gali naudoti daznai, po kiekvieno gal net plovimo ant sausu plauku, nereik nuplauti, isblukina plaukus. galima net sviesiai rudiem naudot, atseit nekenkia, pavercia blondine ir uztenka labai ilgam, blukina, blondina. kaina apie 30 lt. porai metu uztenka... g.gif
Atsakyti
As tai niekaip nepatikeciau kad sviesinimas gali nekenkt plaukui, tai neimanoma. O siaip manau geriausia dazyt ne namuose, o pas patikima kirpeja, tada ir plaukai ne taip siurs.
Man ir milteliais srugas dazo ir dar visus plaukus stipriais dazais, o siura maziau nei anksciau. Ir manau galiu padekot ne tik eko primonem, bet ir gerai kirpejai
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 01 11, 01:00)
As tai niekaip nepatikeciau kad sviesinimas gali nekenkt plaukui, tai neimanoma.

drinks_cheers.gif 100%
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 01 11, 01:00)
As tai niekaip nepatikeciau kad sviesinimas gali nekenkt plaukui, tai neimanoma. O siaip manau geriausia dazyt ne namuose, o pas patikima kirpeja, tada ir plaukai ne taip siurs.
Man ir milteliais srugas dazo ir dar visus plaukus stipriais dazais, o siura maziau nei anksciau. Ir manau galiu padekot ne tik eko primonem, bet ir gerai kirpejai

o jus tas priemones savo nesat, ar ta kirpeja dazo su eko. kur cia taip baltom sruogelem eko priemonem nudazytu, kiek kainuotu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 01 11, 00:00)
As tai niekaip nepatikeciau kad sviesinimas gali nekenkt plaukui, tai neimanoma. O siaip manau geriausia dazyt ne namuose, o pas patikima kirpeja, tada ir plaukai ne taip siurs.
Man ir milteliais srugas dazo ir dar visus plaukus stipriais dazais, o siura maziau nei anksciau. Ir manau galiu padekot ne tik eko primonem, bet ir gerai kirpejai

manau, kad čia ir savaime suprantamas dalykas mirksiukas.gif
tik, kad mažiau galima pakenkti renkantis tokius dažus tai tikrai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 11, 13:01)
manau, kad čia ir savaime suprantamas dalykas  mirksiukas.gif
tik, kad mažiau galima pakenkti renkantis tokius dažus tai tikrai.  ax.gif

Girdejau galima sviesinti ir taip, issitrinti galva citrina ir i saule iseiti pabuti. Ir ekologiska, ir sveika? g.gif Ir rezultatas.... Tik neaisku ar irgi nekenkia
Atsakyti
As cheminem priemonem dazau plaukus, nes tiesiog eko dazais netikiu. Kad ten chna bastma nekenkia, tai gal ir pritarciau, bet sviesina vis tiek juk su peroksidu ar kitom cheminem medziagom.

O saule kenkia plauku ne ka maziau, nekalbant jau apie cirtinos rugsti, tai tikrai nera sveika
Atsakyti