Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 07, 21:31)

Papildyta:
Taip pat norėjau paklausti apie Argitalio našlaičių kremą. Gal žinot, kur kitur Vilniuje jo galima įsigyti šiuo metu, nes Žalia Žalia turės tik po kelių savaičių, o aš išvažiuoju ir norėčiau pasiimti su savimi. Ačiū 4u.gif


čia. Galima nuvažiuoti ir pasiimti. Bus papildoma 15 proc.nuolaida 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 07, 20:31)
Taip pat norėjau paklausti apie Argitalio našlaičių kremą. Gal žinot, kur kitur Vilniuje jo galima įsigyti šiuo metu, nes Žalia Žalia turės tik po kelių savaičių, o aš išvažiuoju ir norėčiau pasiimti su savimi. Ačiū 4u.gif

Pabandykit paskambinti i "Juara", kontaktai
Arba internetines pard dar lieka, pagooglinkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 05, 19:34)
Man tai patiko Urtekram bekvapis. Jau antrą nusipirkau.


Jei tiko šis dezodorantas, siūlyčiau pabandyt alūno akmenėlį. Urtekram dezodorante būtent kalio alūno druska ir atlieka dezodoranto vaidmenį. Akmenėlio užteks tikrai ilgam. Aš gal daugiau nei pusmetį naudoju, o naudojimo žymė nežinau ar labai matosi. Na, tik gal vienas minusas, kad tuo akmenėliu reikia iš dūšios pasidarbuot, kad jis tinkamai veiktų. Drėgnas pažastis (arba drėgnu pačiu akmenėliu) reikia gana ilgai pamakaluot, kad susidarytų druskos sluoksnis (nematomas), kuris apsaugo nuo bakterijų dauginimosi, o tuo pačiu ir kvapo.
Atsakyti
Aš būtent dėl to ir perku šį dezodorantą, kad jis su alūno druska. Nes man pačio akmenėlio naudojimo principas nepatinka. O su dezodorantu paprasta - brūkštelėjai ir viskas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos blush2.gif
noriu paprašyti patarimo:
- gal galite parekomenduoti labai sausiems plaukams ypač galams kokių priemonių ar gerai drėkinantį šampūna? Plaukus užtenka man į savaite plauti 1-2 kartus.
- gerai drėkinantį kūno kremą\lasjoną?
- gal kas bandėt, kokie atsiliepimai apie Sante šešėlis-pieštukas akims?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basari'a: 10 sausio 2012 - 09:16
QUOTE(kambliukas @ 2012 01 07, 20:08)
Rekomenduokit dezodoranta, nes dukart bandytas Acotelle atsibodo..  rolleyes.gif

Man labai tinka ir patinka Urtekram bekvapis. Turiu ir alūno akmenėlį, bet, kaip jau minėjo micefee, su dezedorantu paprasčiau ir patogiau.

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 07, 21:31)
O man smalsu, kaip su skoniu. Arbatmedžio kvapas man asmeniškai sunkiai pakeliamas, naudoju tik esant reikalui ir po to ilgai vėdinu. Skalaujant skonis tikriausiai irgi ilgam išsilaiko? blush2.gif Kažkada norėjau bandyti, bet vien tai mane nugąsdino...


Reikėjo priprasti prie skonio. Pirmomis dienomis praskalavusi su arbatmedžio es, dar skalaudavau paprastu vandeniu, kad kuo silpniau jausčiau skonį. Kito pasirinkimo tuo metu neturėjau, taigi skalavau, pripratau ir dabar dar praskalauju arba užsilašinu lašiuką ant dantų šepetėlio biggrin.gif
Atsakyti
Gal zinote, kur vokiskose parduotuvese galima butu gauti ivairiu prausimosi moliu [tiek veidui, tiek plaukams]. Randu tik priemones su moliu, nors kaip suprantu, buna naudojamas tiesiog molis? g.gif

Dar noreciau suzinoti savybes to giriamo ir ieskamo naslaiciu kremo, gal ji taip pat kur nors Vokietijoje galima nusipirkti? smile.gif
Atsakyti
O ką manot apie kosmetinį žibalą? Sakoma, jis gerai nuo plaukų slinkimo, bet juk ten naftos produktas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 10, 13:42)
O ką manot apie kosmetinį žibalą? Sakoma, jis gerai nuo plaukų slinkimo, bet juk ten naftos produktas?  g.gif

aš manau, kad čia neaišku kiek tos tiesos, esu ne vieną kartą bandžiusi, bent ,man tai jokio poveikio nedavė, na gal šiektiek plaukai labiau blizgėjo.

paklausiu ir čia, gal kas bandė šį DR.Hauschka lūpų blizgį? kokie atsiliepimai? ar nėra lipnus?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basari'a: 10 sausio 2012 - 14:23
QUOTE(Liorka @ 2012 01 10, 12:58)
Dar noreciau suzinoti savybes to giriamo ir ieskamo naslaiciu kremo

Man jis sunormalizavo odos sebumo gamybą. be to, patinka, kad nuraminda odą.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 10, 13:42)
O ką manot apie kosmetinį žibalą? Sakoma, jis gerai nuo plaukų slinkimo, bet juk ten naftos produktas?  g.gif

Taip, gryna nafta unsure.gif
Atsakyti
Noreciau nusidazyti plaukus sviesiai. Mano naturalus yra gana sviesus...Mane gazdina ne nenaturalumas dazuose, bet daugiau tai, kad jei naudoji dazus plaukai nusiura.
Bet uzmaciau henna plius toki purskala sviesiems plaukams. Atseit atspalvi suteikia. Bandete gal kas nors? Kaip rezultatas? Ar plaukai nenusiura ar matosi sviesumas?
va toks, yra pirkti daug kur ir cia:
http://www.greenlife...amomile/246439/
Atsakyti