Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Gal kas man galite atsakyti, ar nera pavojinga arbatmedziu alieju vartoti burnos skalavimui, dantu valymui, ipac nestumo, zindymo metu? Galvoju, ka rinktis, ar chemini skalavimo skysti del kraujuojanciu dantenu, ar issiversti su naturaliom priemonem, arbatmedziu aliejumi. Buciau dekinga uz atsakyma...Bijau pakenkti ne sau, bet...as arba nuolat nescia arba zindanti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 01 06, 00:13)
Bet kaip skiriasi nuomonės  biggrin.gif Sante buvo mano pirmasis eko šampūnas. Tai toooks neputojantis po cheminių pasirodė. Neskalsus, plaukams išplauti reikia visos saujos, neputoja. Nekartočiau  schmoll.gif

Turėjau Sante prieš kokius metus, man patiko ir putojo užtektinai.

QUOTE(micefee @ 2012 01 06, 03:46)
Galadrielės patirtis su Cattier tokia ne itin viliojanti...
wacko.gif  biggrin.gif

Todėl į Cattier pusę nebežiūriu biggrin.gif

QUOTE(Flos @ 2012 01 06, 09:51)
O FIN dar yra prekyboje? kai nereikėjo, tai ir nekreipiau dėmesio. Lyg ir Droge mačiau..

Mano pirmas šampūnas buvo FIN rozmarinų. Kiek pamenu patiko, bet nieko labai blatno. Dabar naudoju savos gamybos ir nupirkau mamai Laveros mangų, bet ir aš jaučiu jį išbandysiu kada nors biggrin.gif
Kadaise FIN pirkau Sveikuose Produktuose, gal ir dabar jie turi, man atrodo dar Kosmadose būna, Ekolonija, Damodara prekiauja.

Pamenu turėjau FIN dumblių duškę - nu kaip man patiko... wub.gif Noriu pakartoti ją dar kartelį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 01 06, 18:14)
Gal kas man galite atsakyti, ar nera pavojinga arbatmedziu alieju vartoti burnos skalavimui, dantu valymui, ipac nestumo, zindymo metu? Galvoju, ka rinktis, ar chemini skalavimo skysti del kraujuojanciu dantenu, ar issiversti su naturaliom priemonem, arbatmedziu aliejumi. Buciau dekinga uz atsakyma...Bijau pakenkti ne sau, bet...as arba nuolat nescia arba zindanti  unsure.gif


pabandyk Weleda druskos dantų pastą, labai padeda nuo kraujuojančių dantenų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2012 01 06, 18:56)
pabandyk Weleda druskos dantų pastą, labai padeda nuo kraujuojančių dantenų  4u.gif

man atvirksciai nuo jos kraujuoti dantenos pradejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 01 06, 19:00)
man atvirksciai nuo jos kraujuoti dantenos pradejo doh.gif

zinoma, daug ka galima bandyti, paskambinau gydytojai, ji siulo parodontax, viskas kainuoja pinigus nemazus, todel noreciau su arbatmedziu aliejumi, kuris man visiems atvejams. nes tas amzinas vartojimas tikrai uzknisa. todel ir klausiau, ar ji galima imti burnon zindancioms ir nesciosioms? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(blueberry_nights @ 2012 01 06, 18:56)
pabandyk Weleda druskos dantų pastą, labai padeda nuo kraujuojančių dantenų  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 01 06, 19:00)
man atvirksciai nuo jos kraujuoti dantenos pradejo doh.gif

Man taip pat naudojant Weleda druskinę pastą gan stipriai pradėjo kraujuoti dantenos verysad.gif

Žindymo metu teko lankytis pas odontologę, tai vietoj cheminių priemonių ji rekomendavo burną skalauti vandenuku su arbatmedžio ea. Skalavau, mano lialius niekaip nesureagavo į tai,o mano dantukų bėdos išsisprendė. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramzetė: 06 sausio 2012 - 23:15
Sveikos,

planuojamas traukinukas is Violeyi Vilniu . Gal kas turi kokiu pageidavimu ? 4u.gif biggrin.gif Info blog'e biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 06, 17:45)
Pamenu turėjau FIN dumblių duškę - nu kaip man patiko... wub.gif Noriu pakartoti ją dar kartelį smile.gif


Kuo patiko? kaip kvepėjo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2012 01 07, 16:36)
Kuo patiko? kaip kvepėjo? 4u.gif

Patiko skalsumu, kvapu, tuo, kad neerzino odos, jos nesausino ir gerai putojo. Kvapas tai toks visai ne dumblių - švelnus ir salstelėjęs tarsi kokių saldainiukų, tačiau tuo pačiu gaivus. Kiek primena vaikystėje kramtytas barbariskas, tuos saldainiukus saldžius biggrin.gif
Atsakyti
Rekomenduokit dezodoranta, nes dukart bandytas Acotelle atsibodo.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 01 06, 17:14)
Gal kas man galite atsakyti, ar nera pavojinga arbatmedziu alieju vartoti burnos skalavimui, dantu valymui, ipac nestumo, zindymo metu? Galvoju, ka rinktis, ar chemini skalavimo skysti del kraujuojanciu dantenu, ar issiversti su naturaliom priemonem, arbatmedziu aliejumi. Buciau dekinga uz atsakyma...Bijau pakenkti ne sau, bet...as arba nuolat nescia arba zindanti  unsure.gif


Rekomenduoju apie nestuma ir EA pasiskaityti cia:
http://aromata.lt/ko...ams/nesciosioms
http://aromata.lt/ko...ikiams/gimdymui
http://aromata.lt/ko...iams/po-gimdymo
http://aromata.lt/ko...kiams/kudikiams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 07 sausio 2012 - 19:27
QUOTE(Ramzetė @ 2012 01 07, 00:11)
Žindymo metu teko lankytis pas odontologę, tai  vietoj cheminių priemonių ji rekomendavo burną skalauti vandenuku su arbatmedžio ea. Skalavau, mano lialius niekaip nesureagavo į tai,o mano dantukų bėdos išsisprendė.  smile.gif


O man smalsu, kaip su skoniu. Arbatmedžio kvapas man asmeniškai sunkiai pakeliamas, naudoju tik esant reikalui ir po to ilgai vėdinu. Skalaujant skonis tikriausiai irgi ilgam išsilaiko? blush2.gif Kažkada norėjau bandyti, bet vien tai mane nugąsdino...

Papildyta:
Taip pat norėjau paklausti apie Argitalio našlaičių kremą. Gal žinot, kur kitur Vilniuje jo galima įsigyti šiuo metu, nes Žalia Žalia turės tik po kelių savaičių, o aš išvažiuoju ir norėčiau pasiimti su savimi. Ačiū 4u.gif
Atsakyti