Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 05, 10:18)
Šiaip ką esu bandžiusi Cattier, niekas nepadarė įspūdžio


Pagal sudėtis ir kainas sprendžiant, tai man irgi ne kažką atrodo... Pasiėmiau int. higienos želė, dabar kaip tik akcija, be to, daug gerų atsiliepimų skaičiau. Dar ploviklį skalbti rankomis (irgi su akcija) ir tris mėginukus - šampūno su rozmarinu, šampūno jautriai odai ir paakių kremuko, tai bus matyti.

QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 05, 14:25)
Aš visada taip sunaudoju netikusius šampūnus, ypač jeigu namie niekas kitas jų nebenaudoja biggrin.gif


Mano B tai visus mano netikusius šampūnus pribaigia, bet skundžiasi dėl eko, mat jam per mažai putoja. biggrin.gif

QUOTE(blueberry_nights @ 2012 01 05, 17:33)
dar tuo pačiu esant piniginei krizei po švenčių smile.gif), gal kas galit parekomenduoti kokį gera, bet pigesnį dezika (20-25Lt)?


Man tai patiko Urtekram bekvapis. Jau antrą nusipirkau.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 05, 18:34)
Pagal sudėtis ir kainas sprendžiant, tai man irgi ne kažką atrodo... Pasiėmiau int. higienos želė, dabar kaip tik akcija, be to, daug gerų atsiliepimų skaičiau. Dar ploviklį skalbti rankomis (irgi su akcija) ir tris mėginukus - šampūno su rozmarinu, šampūno jautriai odai ir paakių kremuko, tai bus matyti.
Mano B tai visus mano netikusius šampūnus pribaigia, bet skundžiasi dėl eko, mat jam per mažai putoja.  biggrin.gif
Man tai patiko Urtekram bekvapis. Jau antrą nusipirkau.



nu nepasakyciau kad visi eko mazai putoja. man atrodo, sante putoja normaliai. gal aubrey organics maziau putojo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 05, 20:34)
Mano B tai visus mano netikusius šampūnus pribaigia, bet skundžiasi dėl eko, mat jam per mažai putoja.  biggrin.gif

Prisiminiau, kad turėjau ir to šampūno su rozmarinais mėginuką, tai irgi ne kažką, bet tas su moliu tai buvo baisiausia kosmetikos priemonė, kurią aš išvis esu kada nors gyvenime uosčiusi/bandžiusi doh.gif Kaip dabar akyse stovi ta skandžio turinį primenanti neaiški masė, užmušanti savo dvoku. Pamenu tada buvau kelionėje ir pasiėmiau šampūnų mėginukų, kad nesivežti butelio viso. Tai tos Cattier bjaurasties buvo net 3 pakeliai. Išmečiau visus lauk ir ėjau pirkti muilo, nes eko šampūnų tame mieste kuriame buvau neradau. Galiausiai galvą ploviau kažkokiame kioske rastu medimix muilu biggrin.gif

Šiaip Cattier kvapai tai tokie ne itin viliojantys - dar duškę (visą litrą!!!) turėjau kadaise, tai ant kempinės pildavau tiek, kad kempinė skęsdavo toj duškėj, kad tik greičiau pribaigti unsure.gif

O pas mane namie dabar visi išponėję - padavai jiems eko biggrin.gif Taip sunkiai pripratinau visus, o dabar žiūriu, kad jau viskas tapo įpračiu ir kojines Fructisais ne aš viena skalbiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 01 05, 21:36)
nu nepasakyciau kad visi eko mazai putoja. man atrodo, sante putoja normaliai. gal aubrey organics maziau putojo blush2.gif

Bet kaip skiriasi nuomonės biggrin.gif Sante buvo mano pirmasis eko šampūnas. Tai toooks neputojantis po cheminių pasirodė. Neskalsus, plaukams išplauti reikia visos saujos, neputoja. Nekartočiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 01 05, 22:36)
nu nepasakyciau kad visi eko mazai putoja. man atrodo, sante putoja normaliai. gal aubrey organics maziau putojo blush2.gif


Na, palyginus su eko, cheminiai putoja daug daugiau. Faktas. biggrin.gif

Galadrielės patirtis su Cattier tokia ne itin viliojanti...
wacko.gif biggrin.gif

O mano pirmas eko šampūnas buvo AO. Tai truputį suglumau, kad jis toooks skystas ir toooks neputojantis bei neskalsus. Ir dar pirkau jautriai galvos odai, o pleiskanų vis tiek atsirado. Tai daugiau AO šampūnų nesu bandžiusi (išskyrus GBP mėginuką), nors šiaip AO kosmetika man patinka.
Atsakyti
O aš nujaučiu, jog kitą pirksiu FIN šokoladinį šampūną, buvo pirmas mano eko, naudojau baisiausiai ilgai ir tikrai patiko. Liko trečdalis Urtekram cukrinio, bet nė velnio nepareguliavo riebalavimosi, kaip kad kelios gyrėsi. O su šokoladiniu plaukai labai purūs buvo, sekančią dieną galėjau neplaut wink.gif nors, gal tokie vėjuoti orai įtakos turi - plaukai susitaršo, susilyja.. O FIN dar yra prekyboje? kai nereikėjo, tai ir nekreipiau dėmesio. Lyg ir Droge mačiau..
Atsakyti
Merginos, kurios bandėte, kuris geresnis prausiklis int.higienai? cattier http://www.ekopievos.../2/category/11/ ar bioturm http://www.ecoland.l...p?id_product=57
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2012 01 06, 10:37)
Merginos, kurios bandėte, kuris geresnis prausiklis int.higienai? cattier http://www.ekopievos.../2/category/11/ ar bioturm http://www.ecoland.l...p?id_product=57


Man super Argital intymios higienos prausiklis, o iš pigesnių, kas patiko tai Anthyllis
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2012 01 06, 10:30)
Man super Argital intymios higienos prausiklis, o iš pigesnių, kas patiko tai Anthyllis

as irgi naudojau ir Argital ir Anthyllis - abu tiko. Nors tiesa pasakius, nemaciau jokio skirtumo rolleyes.gif Gal pastarasis tik patogiau naudot
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 01 05, 23:13)
Bet kaip skiriasi nuomonės  biggrin.gif Sante buvo mano pirmasis eko šampūnas. Tai toooks neputojantis po cheminių pasirodė. Neskalsus, plaukams išplauti reikia visos saujos, neputoja. Nekartočiau  schmoll.gif


Man atrodo, pas Zbitką dabar yra naujasis sante smile.gif senieji tikrai buvo mažokai putojantys, bet pasikeitus sudėtims dabar putoja gerai.
Atsakyti
Esu naudojusi Bioturm ir Argital int. higienos prausiklius. Jie abu labai skirtingi. Bioturm - putų pavidalo, bekvapis. Argital - skystas, šaldančio efekto. Man Argital labiau patiko, nes jaučiuosi po jo gaiviau.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 06, 15:51)
Esu naudojusi Bioturm ir Argital int. higienos prausiklius. Jie abu labai skirtingi. Bioturm - putų pavidalo, bekvapis. Argital - skystas, šaldančio efekto. Man Argital labiau patiko, nes jaučiuosi po jo gaiviau.

man bioturm intymios higienos prausiklis ilga laika buvo nr.1 kol neatradau Argitalio thumbup.gif
Atsakyti