Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(vaio @ 2012 01 04, 22:26)
Gal galite parekomenduoti koki nors veido krema su spalva? Bandziau madaros bet nepatinka tie blizguciai


Yra su atspalviu kremai Earth line http://www.achileja....p;productId=109
Dabar kaip tik siai linijai taikoma 20% nuolaida, galima nusipirkti megineli pabandyt! Gerai, kad as megineli pries tai paemiau, pirkau Smelio spalvos ta sviesesni nei Bronze atspalvio, taciau mano odai jis vistiek truputi per tamsus... bet gal kam nors tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar esat kas nors bandę CATTIER šampūnus su bambuko šerdies ekstraktu arba jogurtu?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 04, 22:55)
Ar esat kas nors bandę CATTIER šampūnus su bambuko šerdies ekstraktu arba jogurtu?

Su jogurtu esu naudojusi. Kai naudojau visai patiko, nesiskundziau smile.gif Esu ir daugiau Catier sampunu bandziusi (turejau meginuku), tai irgi patiko g.gif Tik nepamenu konkreciai kurie..
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 04, 22:55)
Ar esat kas nors bandę CATTIER šampūnus su bambuko šerdies ekstraktu arba jogurtu?


Su bambuku šiuo metu naudoju, o su jogurtu man regis dar nesu bandžius, bet mėginuką turiu. Šampūnas su bambuku labai skystas, bet nėra netaupus, nes gerai putoja, nedaug jo reikia. Turi specifinį kvapą. Man patinka, kad po jo nėra būtina tepti kondicionierių ar balzamą, nes plaukai ir taip gerai atrodo, lengvai išsišukuoja, švelnūs.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 01 04, 22:23)
Su bambuku šiuo metu naudoju, o su jogurtu man regis dar nesu bandžius, bet mėginuką turiu. Šampūnas su bambuku labai skystas, bet nėra netaupus, nes gerai putoja, nedaug jo reikia. Turi specifinį kvapą. Man patinka, kad po jo nėra būtina tepti kondicionierių ar balzamą, nes plaukai ir taip gerai atrodo, lengvai išsišukuoja, švelnūs.

O kokie jūsų plaukai? smile.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau, kad šiuose šampūnuose trečiu numeriu kaip putoklis/ploviklis eina Ammonium Lauryl Sulfate. Nieko gero kaip suprantu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 01 05, 00:17)
O kokie jūsų plaukai? smile.gif


Nedažyti, ilgi ir stori, šaknys gana greit riebaluojasi, o galai linkę sausėti, veltis.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 04, 23:55)
Ar esat kas nors bandę CATTIER šampūnus su bambuko šerdies ekstraktu arba jogurtu?

Turėjau su jogurtu. Iš pradžių patiko, paskui ėmė sausinti galus, riebinti šaknis, tai sunaudojau kojinėms plauti biggrin.gif
Dar turėjau su moliu mėginuką, tai kvapas žudikiškas doh.gif Poveikis irgi ne kažką. Šiaip ką esu bandžiusi Cattier, niekas nepadarė įspūdžio
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 01 05, 10:18)
Turėjau su jogurtu. Iš pradžių patiko, paskui ėmė sausinti galus, riebinti šaknis, tai sunaudojau kojinėms plauti biggrin.gif


neblogas būdas sunaudoti netikusį šampūną lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2012 01 05, 12:21)
neblogas būdas sunaudoti netikusį šampūną  lotuliukas.gif

Aš visada taip sunaudoju netikusius šampūnus, ypač jeigu namie niekas kitas jų nebenaudoja biggrin.gif Turėjau kadaise daug Fructis užsipirkusi, bet kai perėjau prie eko, tai suskalbiau nekaprizingiems rūbams, kartais grindis paludama lašiuką kapteldavau, kad putelė būtų - nu nors kvepėjo skaniai biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi nekilo ranka ismesti sampuno, tai su Pantene Pro V plaunu kates kraiko deze, labai gerai kvapus naikina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2012 01 05, 17:15)
Man irgi nekilo ranka ismesti sampuno, tai su Pantene Pro V plaunu kates kraiko deze, labai gerai kvapus naikina  biggrin.gif


thumbup.gif
aš tai savo neeko kraitelį atidaviau savo draugėi neekologistei smile.gif


dar tuo pačiu esant piniginei krizei po švenčių smile.gif), gal kas galit parekomenduoti kokį gera, bet pigesnį dezika (20-25Lt)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blueberry_nights: 05 sausio 2012 - 16:49