Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Koks aliejus ar jų mišinys būtų efektyviausias kovojant su spuogais (pavieniais) ir dėmelėmis? Žinau, kad giria jojobos ir salierų EA, taip pat tamanų/puiklapių. Pasidalinkite patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2011 11 25, 00:12)
Koks aliejus ar jų mišinys būtų efektyviausias kovojant su spuogais (pavieniais) ir dėmelėmis? Žinau, kad giria jojobos ir salierų EA, taip pat tamanų/puiklapių. Pasidalinkite patirtimi 4u.gif

arbatmedzio eterinis aliejus, medetkos ta daro (tik ka rasiau apie medetku tinktura, tik nezinau ar is vaistines ok...
Domiuosi ir as, nes visa gyvenima veidas su keliais spuogiukais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 11 25, 01:16)
arbatmedzio eterinis aliejus, medetkos ta daro (tik ka rasiau apie medetku tinktura, tik nezinau ar is vaistines ok...
Domiuosi ir as, nes visa gyvenima veidas su keliais spuogiukais doh.gif

Arbatmedis daug metų naudotas - noriu ko naujo biggrin.gif. Dar levandų veikia priešuždegimiškai.
Medetkos ramina ir švelniai dezinfekuoja.
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2011 11 25, 00:29)
Arbatmedis daug metų naudotas -  noriu ko naujo biggrin.gif. Dar levandų veikia priešuždegimiškai.
Medetkos ramina ir švelniai dezinfekuoja.

Tai nepadejo arbatmedis unsure.gif ?
Tai spuogams ne to reikia, ka medetkos daro, ramina ir dezinfekuoja?
Jau savo snukucio neisivaizduoju lygaus, sviesaus verysad.gif ....
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 11 24, 22:59)
Apklausos talpinamos tik vienoj temoj apklausų


Cia as apklausa suorganizavau? Tokiu minciu neturejau. Atsiprasau ir prasau isbraukti "Sudetys neblogos. Man net kazkiek panasios i JMO. Pasidalinkit nuomonem". Aciu.
QUOTE(shopingas @ 2011 11 24, 23:12)


Aciu, reiks bandyti biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas naudojat Lavera ilginantį tušą? Kažkaip anksčiau praleisdavau atsiliepimus apie Lavera tušus, bet dabar vienam bloge užmačiau, kad gana gražiai dažo g.gif
Atsakyti
QUOTE(anj @ 2011 11 24, 23:49)
Cia as apklausa suorganizavau?


ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 11 24, 22:50)
Sveikos, siandien buvau pesiotis antakiu ir kosmetologe pamacius spuogelius ant mano veido, patare pavalyt veida medetku tinktura, kaip su toniku vakarais. Pagooglinau, tai jo, radau toki buda. Ka manot ax.gif ?
Jo vaistinese yra.

Aš kartais valau veidą medetkų tinktūra, apramina odą, tik perspėju kad kartu ir labai ją sausina. Dar naudoju mėtų tinktūrą, ja tepu pavienius giluminius spuogelius, tikrai padeda greičiau su jais susitvarkyti 4u.gif
Atsakyti
kaip jau sakiau, prasyciau pakomentuoti sito sudeti
user posted image
sudetis:
Rosa Centifolia Flower Water, Rosa Moschata Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Hydrogenated Olive Oil Myristyl Esters, Glyceryl caprylate, Sodium Stearoyl Lactylate, Parfum [Fragrance], Chondrus crispus (Carrageenan) extract, Tocopherol, Xanthan gum, Cellulose gum, Microcrystalline cellulose, Aqua [Water], Sodium phytate, Linalool, Geraniol, Citronellol, Eugenol.

i sito plauku balzamo:
user posted image
sudetis:

Aqua (Water), Sodium Cocoyl Glutamate, Decyl Oleate, Parfum (Fragrance), Glycerin, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Panicum Miliaceum (Millet) Seed Extract, Triticum Vulgare (Weath) Germ Extract, Lactic Acid, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Sodium Oxidized Starch Acetate/Succinate, Sodium Lactate, Hydroxypropyl Guar, Sodium Phytate, Tocopherol.

4u.gif 4u.gif 4u.gif

paziurejau plauku balzamo sudeti tai blogiukas atseit tik Hydroxypropyl Guar g.gif g.gif g.gif
paakiu kreme blogiuku kaip ir nera g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 25 lapkričio 2011 - 11:40
QUOTE(Victorious @ 2011 11 25, 00:12)
Koks aliejus ar jų mišinys būtų efektyviausias kovojant su spuogais (pavieniais) ir dėmelėmis? Žinau, kad giria jojobos ir salierų EA, taip pat tamanų/puiklapių. Pasidalinkite patirtimi 4u.gif

Dar manukos man atrodo buvo giriamas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!

Būtų idomi Jūsų nuomonė apie "Rosengarten" kosmetiką. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 11 25, 01:44)
Tai nepadejo arbatmedis unsure.gif ?

Padeda, bet ir pasausina.
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2011 11 25, 18:36)
Dar manukos man atrodo buvo giriamas 4u.gif

Gal yra išbandžiusių? ax.gif
Atsakyti