Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(ernesin @ 2011 12 30, 21:38)
Pas mus namie mangų jau gal 7 buteliukas biggrin.gif Reiktų kuo pakeisti, bet kai tinka, tai nepasineriu į paieškas, kažkaip obuolinis būtų įdomu išmėginti ax.gif


Mangų bandžiau tik kaukę, šampūno ne, bet obuolių šampūnas, tai labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 01 03, 12:45)
Mangų bandžiau tik kaukę, šampūno ne, bet obuolių šampūnas, tai labai patiko.

Kokie tavo plaukai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 02, 17:34)
Na, aš vieną pakuotę pusbroliui atiduosiu, nes jam pati paauglystė, tai oda labai probleminė. Labai puiku, kad tiek ilgai naudoti galima thumbup.gif O kiek kartų per savaitę darot? Vieną ar daugiau?

Kaip kada smile.gif kartais pamirstu, bet siaip tai arba 1-3 kartus per savaite.. Anksciau darydavau 3 kartus per savaite, bet pasitaisius odos buklei, tai karta ar dukart per savaite pasidarau, gal del to taip taupiai ir naudojasi, nes jos tikrai labai nedaug reikia uztept smile.gif tikrai skalsus ir efektyvus reikalas..

Atsakyti
[quote=Babi*,2012 01 03, 11:46]
Kokie tavo plaukai? ax.gif
[/quot]

Saknys riebios, o galai sausi. Siaip gerai isplauna galva, neapsunkina plauku, nesausina.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 01 03, 13:31)
Saknys riebios, o galai sausi. Siaip gerai isplauna galva, neapsunkina plauku, nesausina.

O kiek laiko plaukai išbūna švarūs? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 01 03, 13:19)
O kiek laiko plaukai išbūna švarūs? smile.gif


Mano gana greit riebaluojasi, bet nezinau ar sampunas tam itakos turi. Plaunu kas antra diena
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2012 01 03, 13:26)
Kaip kada smile.gif kartais pamirstu, bet siaip tai arba 1-3 kartus per savaite.. Anksciau darydavau 3 kartus per savaite, bet pasitaisius odos buklei, tai karta ar dukart per savaite pasidarau, gal del to taip taupiai ir naudojasi, nes jos tikrai labai nedaug reikia uztept smile.gif tikrai skalsus ir efektyvus reikalas..


Ačiū! 4u.gif Smagu, kad skalsus ir tiek laiko naudojasi. Kol kas dar neišbandžiau - baiginėju KN molio likučius.
Atsakyti
Atėjau su prašymu patarti kokį nors rankų kremą, kuris tiktų labai sausai, sutrukinėjusiai, atšerpetojusiai, perštinčiai rankų odai. Naudojau rankų kremą iš absolute organic firmos, bet tokiai mano odai per silpnas unsure.gif
Atsakyti
siandien atkeliavo
Sante duso zele su ananasais
Sante sampunas Henna suteikiantis purumo labai patiko plaukai iki vakaro nesusiriebalave
Sante sampunas ploniems plaukams su liepziedziais nusprendziau pabandyt
Logona plauku balzamas patiko, neapsunkina plauku
Sante losjonas kunui dar nebanziau
As plaukus plaunu kiekviena diena, man su bet kokiu sampunu plaukai susiriebaluoja. Svarbu, kad bent iki vakaro laikytu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 03 sausio 2012 - 21:05
Gal kuri yra bandziusi Essential Care blakstienu tusa? Kaip laikosi? Kaip dazo blakstienas?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2012 01 03, 19:38)
Atėjau su prašymu patarti kokį nors rankų kremą, kuris tiktų labai sausai, sutrukinėjusiai, atšerpetojusiai, perštinčiai rankų odai. Naudojau rankų kremą iš absolute organic firmos, bet tokiai mano odai per silpnas  unsure.gif

Man patinka Lavera Basis sensitiv, kad ir kiek kitų bandžiau, vis sugrįžtu prie jo smile.gif
Atsakyti
Gal galite parekomenduoti koki nors veido krema su spalva? Bandziau madaros bet nepatinka tie blizguciai
Atsakyti