Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(ernesin @ 2011 12 30, 22:33)
Ką nori pirkti iš Laveros mirksiukas.gif

Apelsininį šampūną (jau pasiilgau jo kvapo wub.gif ) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 12 30, 21:35)
Apelsininį šampūną (jau pasiilgau jo kvapo wub.gif ) 4u.gif

Pas mus namie mangų jau gal 7 buteliukas biggrin.gif Reiktų kuo pakeisti, bet kai tinka, tai nepasineriu į paieškas, kažkaip obuolinis būtų įdomu išmėginti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 12 30, 22:38)
Pas mus namie mangų jau gal 7 buteliukas biggrin.gif Reiktų kuo pakeisti, bet kai tinka, tai nepasineriu į paieškas, kažkaip obuolinis būtų įdomu išmėginti ax.gif

7? Oho biggrin.gif O tu jauti skirtumą tarp mangų ir apelsininio? smile.gif Man jau pabodo tos paieškos, norisi ramiai išsiplauti galvą ir žinoti koks efektas laukia, tai ir grįžtu prie išbandytos Laveros ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 12 30, 22:31)
7? Oho biggrin.gif O tu jauti skirtumą tarp mangų ir apelsininio? smile.gif Man jau pabodo tos paieškos, norisi ramiai išsiplauti galvą ir žinoti koks efektas laukia, tai ir grįžtu prie išbandytos Laveros ax.gif

Jaučiu, mangų labiau drėkinantis už apelsininį, tai mano sausėti linkusiems plaukams gėris, o ir pagal vyro galvą sprendžiu, nes nuo bent kiek sausinančių jam atsiranda pleiskanų, o šis tinka smile.gif
Atsakyti
Šiaip Laveros pirkti yra ir ecco-verde.eu. Kaina ta pati kaip ir biologisch24, o siuntimas nuo 40 eurų (!) nemokamas. Turi jie ir Benecos, ir kitų firmų.
Atsakyti
aposparer.de laveros sampunai kainuoja tik 6,50eur, tai kiaip suprantu visu euru pigiau, internetiniu parduotuviu be tarpininkiu temoj daznai vyksta kooperacijos siuntimuisi is ten, siuntimas kainuoja 10eur. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrielita21 @ 2011 12 31, 07:42)
aposparer.de laveros sampunai kainuoja tik 6,50eur, tai kiaip suprantu visu euru pigiau, internetiniu parduotuviu be tarpininkiu temoj daznai vyksta kooperacijos siuntimuisi is ten, siuntimas kainuoja 10eur.  4u.gif

violey.com lavera dar pigiau, ten irgi gi mergaites užsakinėja... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrielita21 @ 2011 12 31, 08:42)
aposparer.de laveros sampunai kainuoja tik 6,50eur, tai kiaip suprantu visu euru pigiau, internetiniu parduotuviu be tarpininkiu temoj daznai vyksta kooperacijos siuntimuisi is ten, siuntimas kainuoja 10eur.  4u.gif


ecco-verde ir biologisch kai kurie šampūnai kainuoja 6.49, o kai kurie 7.49.
Atsakyti
Sveikos,

taigi pasinaudojau Jūsų patarimais ir dar spėjau pasinaudoti ŽaliaŽalia akcija. Paėmiau Argitub žaliojo molio kaukių dvi pakuotes. Kol kas naudoju Kvapų namų Gasulo molį, bet nuplauti tą kaukę būna iššūkis, reikalauja labai daug laiko.

Deja, našlaičių kremas išparduotas, bet sakė, kad po naujųjų vėl planuoja jo turėti, taigi visgi pirksiu už įprastą kainą, nes labai jau išgirtas, tai noriu pabandyti. Jei kuri artimiausiu metu ten lankysitės ir pamatysit prekyboj, brūkštelkit. Užlėkčiau ir aš nusipirkti 4u.gif

Taip pat per šventinį laikotarpį išbandžiau šiuos Annemarie Borlind lūpų dažus. Patiko tekstūra ir spalva. Tiesa, realybėje ji visiškai skiriasi nuo paveikslėlio.
Atsakyti
Oho, net dvi pakuotes. bigsmile.gif Aš irgi spėjau pačiupti vieną, dar kremą su ežiuole ir patėviui purvo kremą nuo skausmo. Matysim, ar veiksmingas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 01 02, 14:42)
Oho, net dvi pakuotes.  bigsmile.gif Aš irgi spėjau pačiupti vieną, dar kremą su ežiuole ir patėviui purvo kremą nuo skausmo. Matysim, ar veiksmingas.  g.gif

as tai ta argituba jau gal puse metu naudoju ta viena pakuote... neissibaigiantis reikalas (tiesa, naudoju tik veidui) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2012 01 02, 17:15)
as tai ta argituba jau gal puse metu naudoju ta viena pakuote... neissibaigiantis reikalas (tiesa, naudoju tik veidui) smile.gif


Na, aš vieną pakuotę pusbroliui atiduosiu, nes jam pati paauglystė, tai oda labai probleminė. Labai puiku, kad tiek ilgai naudoti galima thumbup.gif O kiek kartų per savaitę darot? Vieną ar daugiau?
Atsakyti