Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Ka naudojat dienai ir nakciai paakiu zonai is kremuku,alieju...? Tepiau vienu metu apie 3 sav. tik jojobos alieju paakiams ir jie issausejo.
Atsakyti
Kas pirkot Argital produktus, ar jums taikė 40% nuolaidą?

Nesuprantu, man atsiuntė sąskaitą su didesne suma nei kad paskaičiavau... Ar pas juos kainos pasikeitusios ir tinklalapy senos surašytos?

Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 12 29, 16:10)
Kas pirkot Argital produktus, ar jums taikė 40% nuolaidą?

Nesuprantu, man atsiuntė sąskaitą su didesne suma nei kad paskaičiavau... Ar pas juos kainos pasikeitusios ir tinklalapy senos surašytos?

Man taikė, bet pirkau parduotuvėje. O su kainom, tai internete ir realybėje ne viskas sutampa, pamačiau kai pirmą kartą pirkau kadaise Argital. Skirtumas nedidelis, kelių LT, bet kokį rugpjūtį jis dar buvo, o šiaip kiek dabar žiūrėjau kainas, tai atrodo viskas sutampa.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 12 29, 12:28)
O kur pirkote šiuos produktus? smile.gif

Spalva laaabai graži wub.gif


Pirkau per tarpininkę iš www.chocolatelotus.com smile.gif
Atsakyti
Atsiliepimai apie JMO šampūną su levandomis ir rozmarinais: nieko išskirtinio, plaukai buvo kažkokie keisti (tikriausiai todėl, nes, kaip ir Ikove šampūne, pirmoje vietoje alijošius, kuris man netinka). Ech, pirksiu dabar jau senus ir gerus šampūnus: Lavera ir Eubiona, geriau tikriausiai nerasiu smile.gif

O JMO detangler'io nekeisiu į nieką, pati geriausia tokio tipo priemonė: plaukai šilkiniai, žymiai mažiau elektrinasi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 29 gruodžio 2011 - 20:35
QUOTE(Fleur de force @ 2011 12 29, 14:43)
Ka naudojat dienai ir nakciai paakiu zonai is kremuku,alieju...? Tepiau vienu metu apie 3 sav. tik jojobos alieju paakiams ir jie issausejo.

is kremuku labai patinka lavera su rozemis bei senteurs du sud su aganu( nakciai tinkamesnis nes riebus) o is alieju man patike argano, avokado smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2011 12 29, 21:34)
Atsiliepimai apie JMO šampūną su levandomis ir rozmarinais: nieko išskirtinio, plaukai buvo kažkokie keisti (tikriausiai todėl, nes, kaip ir Ikove šampūne,  pirmoje vietoje alijošius, kuris man netinka). Ech, pirksiu dabar jau senus ir gerus šampūnus: Lavera ir Eubiona, geriau tikriausiai nerasiu smile.gif


o as visgi manau grysiu prie jo smile.gif naudoju db philip martins's purinanti, efektas labai patinka kad plaukai tikrai zymiai ilgiau islieka nesusiriebine, bet labai neskalsus doh.gif ir parfumuotas manau kaip ir visa ju linija nes plaukai kvepia iki kito plovimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramint@: 29 gruodžio 2011 - 22:05
Atėjo laikas kone paskutinę priemonę pakeisti natūralia... Gal galite pasidalinti patirtimis apie antakių pieštukus (tamsiai rudus)? Gal kuri jau išbandžiusi keletą ir atrado tą aukso viduriuką? 4u.gif

QUOTE(Babi* @ 2011 12 29, 20:34)
O JMO detangler'io nekeisiu į nieką, pati geriausia tokio tipo priemonė: plaukai šilkiniai, žymiai mažiau elektrinasi thumbup.gif

O čia apie kažkurį konkrečiai detangler'i, ar kažin visų jų savybės analogiškos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskel: 29 gruodžio 2011 - 22:34
QUOTE(braskel @ 2011 12 29, 23:33)
O čia apie kažkurį konkrečiai detangler'i, ar kažin visų jų savybės analogiškos  g.gif


Apie John Masters Organics citrinų/nerolio. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 29 gruodžio 2011 - 23:08
QUOTE(braskel @ 2011 12 29, 23:33)
Atėjo laikas kone paskutinę priemonę pakeisti natūralia... Gal galite pasidalinti patirtimis apie antakių pieštukus (tamsiai rudus)? Gal kuri jau išbandžiusi keletą ir atrado tą aukso viduriuką?  4u.gif
O čia apie kažkurį konkrečiai detangler'i, ar kažin visų jų savybės analogiškos  g.gif


Kalba eina apie sita

O antakiams naudoju BE. Esu patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2011 12 29, 23:33)
Atėjo laikas kone paskutinę priemonę pakeisti natūralia... Gal galite pasidalinti patirtimis apie antakių pieštukus (tamsiai rudus)? Gal kuri jau išbandžiusi keletą ir atrado tą aukso viduriuką?  4u.gif

kuo pakeitete deoratyvine? krempudros normalios dar neradau, o gal ir nebuna ax.gif kokius seselius naudojate ir tusa. o skaistalus ir lupdazius bei blizgius?
ech, as ir galvoju, kai pabaigsiu ka is deko, pakeisti reik naturalesne, bet vis susigundau kokiu cheminiu lupdaziu ar seseliu palete... rolleyes.gif
del antakiu piestuku, pamenu kazkas gyre benecos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatinha2: 30 gruodžio 2011 - 00:43
QUOTE(braskel @ 2011 12 29, 23:33)
O čia apie kažkurį konkrečiai detangler'i, ar kažin visų jų savybės analogiškos  g.gif

Apie šį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 12 29, 23:08)


QUOTE(anj @ 2011 12 29, 23:14)


QUOTE(Babi* @ 2011 12 30, 13:13)

Ačiū atsakiusiuoms 4u.gif

QUOTE(gatinha2 @ 2011 12 30, 00:42)
kuo pakeitete deoratyvine? krempudros normalios dar neradau, o gal ir nebuna ax.gif kokius seselius naudojate ir tusa. o skaistalus ir lupdazius bei blizgius?
ech, as ir galvoju, kai pabaigsiu ka is deko, pakeisti reik naturalesne, bet vis susigundau kokiu cheminiu lupdaziu ar seseliu palete... rolleyes.gif
del antakiu piestuku, pamenu kazkas gyre benecos  ax.gif

Krempudros nenaudoju, visa dekoratyvinė - biri mineralinė kosmetika (nors va antakiams man ji neprigijo, tai pietšuko iškausi...), lūpoms, - blizgiai, tiksliau bespalviai ale vazelinai... Dėl pieštuko antakiams reiks pasižiū benecos kokias ten spalvas jie turi...
Atsakyti