Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Pelė snaudalė @ 2011 12 26, 10:45)
Jau aš išbandžiau Phyt's. Tai galiu pasakyti, kad nudažo tikrai gražiai, labai lengvai tepasi (gal Hauschka šiek tiek labiau ilgina). Vienintelis minusas, kad Phyt's dar labiau nei Hauschka nepakenčia drėgmės. Labiau sumirksėjau, akis padrėko, tušas pasitepė. Vėjas papūtė, ašara išbėgo - juodas dryžis per žandą. Hauschka atsparesnis tušas.

vaje.............. verysad.gif hauschka isbrokijau vien del neatsparumo dregmiai o jei sis dar labiau tepa doh.gif

merginos kokie butu atsiliepimai apie si balzama?
user posted image
domina ar tinkamas ziemai? pradejo labai sauseti lupos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramint@: 26 gruodžio 2011 - 14:16
Naudoju ir aš Phyts tušą... hauschkos nenaudojau, bet nepasakyčiau, kad labai tepa šitas tušas ax.gif Tiksliau, man jis patepa tik į vėlų vakarą nuo pasidažymo ryte smile.gif o šiaip šiek tiek pailgina, šiek tiek pastorina, blakstienos matosi, kad padažytos, o ne natūralios, kaip nuo kitų tušų smile.gif Man tinka rolleyes.gif

O aš norėjau paklausti dėl veido prausiklio. Dabar naudoju Hauschkos CC, bet nepasakyčiau, kad itin patinka... Kaip ir visa Hausckos produkcija atrodo žiauriai neskalsus, o kaina nemaža, ir na, tikėjausi daugiau negu turiu smile.gif Klausimas, gal kas naudojote CC ir Argitalio prausiklį ir galite palyginti?
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2011 12 26, 15:49)
Klausimas, gal kas naudojote CC ir Argitalio prausiklį ir galite palyginti?

jie labai skiriasi smile.gif
CC kreminis, argital skystas pienelis, labai gerai putoja, CC makiazo nenuprausi, neputoja beveik, su argital puikiai makiazo nuplovimui smile.gif kas dar domina?
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2011 12 26, 14:56)
jie labai skiriasi smile.gif
CC kreminis, argital skystas pienelis, labai gerai putoja, CC makiazo nenuprausi, neputoja beveik, su argital puikiai makiazo nuplovimui smile.gif kas dar domina?

smile.gif Va, čia irgi minusas hausckos, kad makiažio nevalo smile.gif
Na, iš esmės, kaip su tuo tušu, visos mes skirtingos, tai jei vienai odą trauks nuo jo,m tai nereiškia, kad ir man ar atvirkščiia smile.gif Reiks nusipirkti pabandymui...
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2011 12 26, 14:55)
domina ar tinkamas ziemai? pradejo labai sauseti lupos unsure.gif


Ypatingai tinkamas žiemai. Aš žiemą tik jį ir tenaudoju.

QUOTE(Bishojo @ 2011 12 26, 15:49)
Klausimas, gal kas naudojote CC ir Argitalio prausiklį ir galite palyginti?


Kaip Raminta ir sakė, jie visiškai skirtingi. Skalsumo prasme Argitalis naudojasi žyyymiai ilgiau. Man to buteliuko užteko maždaug pusei metų.
Atsakyti
Visiška nesąmonė, nebent leidžiate lietui lyti į akis, aš visą rudenį ir dabar per lietingus orus esu pasidažiusi Phyts ir vaikščiojant su skėčiu arba su kapišonu niekas netepa/nenuteka schmoll.gif
Atsakyti
jau kuri laika naudoju sante henna volume sampuna ir lavera su citrinom, tai labiau patinka sante. kaip nekeista, plaukai nesusiriebaluoja iki vakaro.
pabandziau sante duzo zele su kokosu ir vanile-patiko, nes ne per daug saldi, neikyrus kvapas, neblogai putoja.
patiko sante veido kauke nuo streso- padrekino, bet neapsunkino mano riebia oda. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 27 gruodžio 2011 - 00:16
QUOTE(micefee @ 2011 12 26, 16:46)
Ypatingai tinkamas žiemai. Aš žiemą tik jį ir tenaudoju.
Kaip Raminta ir sakė, jie visiškai skirtingi. Skalsumo prasme Argitalis naudojasi žyyymiai ilgiau. Man to buteliuko užteko maždaug pusei metų.


Gal ir nesąmonė - tiesiog atsiliepimai po vienos dienos ir tiek. Šiandien bandysiu vėl. Mano akys jautrios, greitai ašara išteka, ar nuo vėjo, ar nuo dulkių, tai man ašaros užtenka, kad tušas pateptų. Jums gal kitaip.
Atsakyti
Merginos, turiu klausimą. Žinau, kad apie tai jau buvo diskutuota, bet niekur nerandu, tad atsiprašau už pasikartojimą. Kuris Argital kremas geriausiai tinkamas probleminei odai, kenčiančiai nuo spuogų ir inkštirų? Renkuosi tarp kremo su varnalėšomis ir kremo su ežiuole. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 27 gruodžio 2011 - 11:32
Man pati Elytė su varnalėšomis buvo rekomendavusi. Šiaip tai jokio ypatingo poveikio savo odai nepastebėjau (spuogų atžvilgiu), bet ji lieka pamaitinta, tad išbandyti visai verta. smile.gif

Ernesin gyrė su našlaitėmis, kad labai fainas, tai tą dabar galvoju pasiimti...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 12 27, 14:54)
Ernesin gyrė su našlaitėmis, kad labai fainas, tai tą dabar galvoju pasiimti...

Ir man jis puikus, įpusėjau jau antrą pakuotę. Būčiau ir trečią nusipirkusi, bet per akcijas išpirko jį, tai nusipirkau su propoliu (nebandžiau dar), nors galvoju reikėjo imti varnalėšas g.gif

Vis dvejoju dėl to Argital skrabuko-kaukės - verta jį imti ar nelabai g.gif Pamenu merginos minėjo, kad jis silpnokas kaip kaukė ir neyptaingas kaip skrabas, nors kai Elytė mane juo mozoja tai laaaabai fainas jausmas wub.gif Kokį dar gerą šveiktiklį patartumėt mišriai, bet jautriai odai?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 12 27, 18:23)
Vis dvejoju dėl to Argital skrabuko-kaukės - verta jį imti ar nelabai g.gif Pamenu merginos minėjo, kad jis silpnokas kaip kaukė ir neyptaingas kaip skrabas, nors kai Elytė mane juo mozoja tai laaaabai fainas jausmas wub.gif


Aš naudoju jį kaskart duše. Užsitepu ant veido kol maudausi. Galima ir vakare juo nusiprausti ir palikti patepus šiek tiek nakčiai.
Atsakyti