Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Pavasarine zemuoge @ 2011 12 22, 20:04)
Gal kam teko naudoti lietuviskus gaminius "Uoga Uoga"? Neseniai atradau ju tinklalapi smile.gif

tema apie siuos gaminius http://www.supermama...howtopic=788596
Atsakyti
as turiu uogos uogos paakiu krema, su kokosu, tai man nelabai patinka, tiesiog, kokosu ir sviestmedzio aliejus, kai saltesnis buna susikristalizaves, nezinai kiek paiimti reikia, daznai istripsta ir perdaug buna, isigeria letai, todel naudoju tik nakti. Antra karta nepirkciau.
Atsakyti
kaip naudoti kieta kakavos sviesta? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 12 23, 12:33)
kaip naudoti kieta kakavos sviesta? g.gif  g.gif


jei kūną nori tepti, tai tiesiog pašildyti gabaliuką tarp delnų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 12 23, 13:44)
jei kūną nori tepti, tai tiesiog pašildyti gabaliuką tarp delnų smile.gif

Tarp delnu vargiai ar suskystes jis g.gif bent jau as kuri turiu tai i siena gali mest bus garsas biggrin.gif
Atsakyti
Atitirpdyti šilto vandens vonelėje.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 12 23, 13:44)
jei kūną nori tepti, tai tiesiog pašildyti gabaliuką tarp delnų smile.gif



tai kad vistiek gumuliukais byra. bandysiu pasildyti fenu, ziuresiu, koks fektas g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 12 23, 13:57)
Atitirpdyti šilto vandens vonelėje.

ir sumaišyti dar su kokiu skystu alieju, gautųsi visai nieko, plius taip smarkiai nebesuketėtų....
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 12 23, 14:48)
Tarp delnu vargiai ar suskystes jis  g.gif  bent jau as kuri turiu tai i siena gali mest bus garsas  biggrin.gif


lotuliukas.gif

jetau, nepamenu, kad būčiau jį vonelėj tirpinus, bet senai tas buvo g.gif gal su sviestmedžiu maišau.
Atsakyti
kokias naudojate drekinancias kaukes, kad nekimstu poru?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 12 21, 14:12)
Gal atsirado daugiau turinčiųjų Phyts tušą? Kokie įspūdžiai?


Jau aš išbandžiau Phyt's. Tai galiu pasakyti, kad nudažo tikrai gražiai, labai lengvai tepasi (gal Hauschka šiek tiek labiau ilgina). Vienintelis minusas, kad Phyt's dar labiau nei Hauschka nepakenčia drėgmės. Labiau sumirksėjau, akis padrėko, tušas pasitepė. Vėjas papūtė, ašara išbėgo - juodas dryžis per žandą. Hauschka atsparesnis tušas.
Atsakyti
Ane? g.gif O aš taip tikėjausi, kad jis geriau... Nes Hauschka man būtent dėl to ir nepatinka, kad labai greit nubėga esant nepalankioms sąlygoms...
Atsakyti