Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Lelijėlė @ 2011 12 16, 07:36)
sveikos
pasidalinkit ka naudojat paakiu odai.
apie ersketuogiu/argano aliejus zinau. Satura kazkada minejo Emeraude kremuka.Hauschkos turetas meginukas kazkaip didelio ispudzio nepadare g.gif
bet gal dar kas atrado koki geri  biggrin.gif

O tai sie aliejai netiko/nepatiko?

QUOTE(Ramzetė @ 2011 12 16, 16:49)
Sveikos  4u.gif , ar teko kam nors naudoti Argital šildantį vario kremą? Kokie būtų atsiliepimai? Arba gal rekomenduotumėte ką nors panašaus kito gamintojo mano maudžiančiam juosmeniui?

Truputi ne apie kremus, bet gal padesiu.
Man nugara/pusiauja paskausta kiek as save pamenu, tai nusipirkau avies kailio dirza ant juosmens, man patinka bigsmile.gif .
Dabar paziurejau, kad ir kaina kokia gera bigsmile.gif :
http://www.flokati.l...m...114&lang=lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 18 gruodžio 2011 - 23:28
noriu pagirti sante sampuna su chna, labai smagus, neriebina plauku thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 12 18, 23:25)
O tai sie aliejai netiko/nepatiko?


sitie patiko man, ypac argano. bet jau sunaudojus esu - noriu isbandyt kazka naujo. ir nebe alieju, o kremuka 4u.gif
dar mastau apie aubrey organics - skaiciau visai graziu atsiliepimu g.gif

Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2011 12 18, 23:44)
Merginos reikia Jusu patarimo  blush2.gif
Nieko neismanau apie pudras, nes ju nesu naudojusi, bet dabar sumasciau jog noreciau konors tokio  g.gif Nieko ypatingo lyg ir nereikia, tiesiog keliais brukstelejimais noreciau pagyvinti veida ir sulyginti jo spalva pries einant is namu. Kanors tokio ka galeciau uztepti tiesiai ant kremu patepto veido ir kas svarbiausia kad veidas neblizgetu. Mano oda sausa, jautri ir linkusi rausti, jokiu kreminiu pudru nenaudoju nes su visomis veidas pradeda blizgeti po valandeles. Gal noreciau pabandyti kokia mineraline pudryte, nors net nenumanau kas tai yra  biggrin.gif Tikiuosi Jusu pagalbos  blush2.gif

Aš tai siūlyčiau Dr. Hauschką, nes mineralinė pudra gali sausinti odą
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 12 19, 09:47)
Aš tai siūlyčiau Dr. Hauschką, nes mineralinė pudra gali sausinti odą


Nuo hauschkos blizga veidas:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 12 19, 11:00)
Nuo hauschkos blizga veidas:)

Man tai neblizgėjo g.gif Galima gi biria užfiksuoti arba hauschka trispalve pasitepti
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 12 19, 15:01)
Man tai neblizgėjo g.gif Galima gi biria užfiksuoti arba hauschka trispalve pasitepti



Na buvo toks komentaras dėl pudros "Kanors tokio ka galeciau uztepti tiesiai ant kremu patepto veido ir kas svarbiausia kad veidas neblizgetu"

mano oda irgi linkusi blizgėti, todėl man haushka visiškai netiko..ir pasitepus ant viršaus mineraline - vis tiek blizgesys lenda. Su kitom mažiau blizgumas išryškėja.
Tad manau, kad jei oda linkusi blizgėt, tai haushka netinka. Nors iš kitos pusės, kol nepabandysi - tol nežinosi:)
Atsakyti
man toks klausimas iškilo - jeigu oda sausa, tai apie kokį blizgesį čia rašoma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 12 19, 15:58)
man toks klausimas iškilo - jeigu oda sausa, tai apie kokį blizgesį čia rašoma?  g.gif

Visa gyvenima per ta blizgesi maniau kad oda riebi, todel naudodavau riebiai odai skirtus kremus, nuo ko oda kimsosi, spuogavosi ir ko tik nebuvo su ja. Dabar naudoju drekinancius kremus skirtus sausai jautriai odai, tai jau galiu ziureti i veidrodi ax.gif
Aciu merginos uz komentarus apie pudras, bandysiu kanors rinktis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asmodeja: 19 gruodžio 2011 - 16:45
QUOTE(asmodeja @ 2011 12 19, 17:43)
Visa gyvenima per ta blizgesi maniau kad oda riebi, todel naudodavau riebiai odai skirtus kremus, nuo ko oda kimsosi, spuogavosi ir ko tik nebuvo su ja. Dabar naudoju drekinancius kremus skirtus sausai jautriai odai, tai jau galiu ziureti i veidrodi  ax.gif
Aciu merginos uz komentarus apie pudras, bandysiu kanors rinktis  smile.gif


tai gal oda ne sausa, o dehidratuota? yra didelis skirtumas tarp jos būklės ir tipo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 19 gruodžio 2011 - 16:46
QUOTE(Honey @ 2011 12 19, 16:46)
tai gal oda ne sausa, o dehidratuota? yra didelis skirtumas tarp jos būklės ir tipo.

Na turbut ir tokia, nes vandens geriu tikrai ne tiek kiek turbut priklausytu, na bet kad neiseina man prisiversti jo tiek isgerti blush2.gif Todel ir dziaugiuosi kad radau kremus kuriu deka galiu ziureti i veidrodi.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 12 18, 14:24)
Dabar ŽŽ kaip tik 40proc nuolaidos Argitaliui, tai nebloga kaina gausis, o jeigu netiks, kad ir kojoms sunaudosi žiemą šildytis smile.gif

drinks_cheers.gif
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 12 19, 00:25)
Truputi ne apie kremus, bet gal padesiu...


aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Dar ir kaip padėjot bigsmile.gif Užsirišdavau savo šiltąjį ilgąjį šaliką ant juosmens, bet nepatogu su juo doh.gif O su šiuo diržu, galėsiu ramiai ir darbus nusidirbti, ir su mažiais į lauką išeiti thumbup.gif
Atsakyti