Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(shemsa @ 2011 12 15, 20:23)
pagalmane cia tas pats trik nauja pakupote

drinks_cheers.gif Aš irgi taip manau. Galima surasti sudėtis senojo ir naujo ir jas palyginti, tada bus viskas aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2011 12 15, 20:07)
Merginos, o tai kuris Sante Brilliant Care balzamas yra tas jusu minimas, randu viena rudoje pakuoteje kita baltai zalioje, nesuprantu kuri pirkti  g.gif


Čia vienas ir tas pats smile.gif Kažkaip kiek teko jį pirkti LT, tai būdavo baltoje pakuotėje, kai užsisakinėjau iš užsienio, gavau rudoje, bet tik tuo jie ir skiriasi.
Atsakyti
sveikos
pasidalinkit ka naudojat paakiu odai.
apie ersketuogiu/argano aliejus zinau. Satura kazkada minejo Emeraude kremuka.Hauschkos turetas meginukas kazkaip didelio ispudzio nepadare g.gif
bet gal dar kas atrado koki geri biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , ar teko kam nors naudoti Argital šildantį vario kremą? Kokie būtų atsiliepimai? Arba gal rekomenduotumėte ką nors panašaus kito gamintojo mano maudžiančiam juosmeniui?
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 12 15, 20:33)
drinks_cheers.gif Aš irgi taip manau. Galima surasti sudėtis senojo ir naujo ir jas palyginti, tada bus viskas aišku smile.gif


nesiskiria sudėtys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2011 12 15, 21:07)

Sante baltoj pakuotėj yra senas - tokios pakuotės jau nebegamina, internete tik likusios senos nuotraukos, o tas rudoj pakuotėje yra naujas, nes Sante neseniai pasikeitė pakuotės. Žodžiu, ta pati panelė, tik kita suknelė, t.y. nauja pakuotė, o turinys tas pats smile.gif

QUOTE(Ramzetė @ 2011 12 16, 17:49)
Sveikos  4u.gif , ar teko kam nors naudoti Argital šildantį vario kremą? Kokie būtų atsiliepimai? Arba gal rekomenduotumėte ką nors panašaus kito gamintojo mano maudžiančiam juosmeniui?

Man kai Elytė darė valymą ir vis negalėjau sušilti, tai ištepė kojas tuo kremu. Tokios žudiškiškos žydros spalvos, kvapo nežinau, bet poveikis thumbup.gif Vos po kelių akimirkų kojos ėmė taip smagiai šilti, oda tokia minkšta buvo dar ir kitą dieną po tepimo. Ketinau nusipirkti žiemai būtent kojų šildymui, bet paskui persigalvojau - nenoriu įprasti taip šildytis. Bet šiaip šildo labai gerai, o kaip su juosmeniu būtų nežinau g.gif Jeigu nuo šilumos jį atleidžia, tada tiks. Šiaip gali ŽŽ nusipirkti kelis ml, vietoj visos pakuotės, nes Argitalio kremus nupilinėja
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 12 16, 17:59)
nesiskiria sudėtys smile.gif

Tada viskas aišku: skiriasi tik pakuotės, o gaminys tas pats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelijėlė @ 2011 12 16, 07:36)
sveikos
pasidalinkit ka naudojat paakiu odai.
apie ersketuogiu/argano aliejus zinau. Satura kazkada minejo Emeraude kremuka.Hauschkos turetas meginukas kazkaip didelio ispudzio nepadare g.gif
bet gal dar kas atrado koki geri  biggrin.gif

man sis patinka 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Ačiū, Galadriele 4u.gif
Manau, kad nusipirksiu ir pabandysiu. Pasitepus juo, gal greičiau atleis po nakties "surakintą" juosmenį mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2011 12 18, 12:07)
Ačiū, Galadriele  4u.gif
Manau, kad nusipirksiu ir pabandysiu. Pasitepus juo, gal greičiau atleis po nakties "surakintą" juosmenį  mastau.gif

Dabar ŽŽ kaip tik 40proc nuolaidos Argitaliui, tai nebloga kaina gausis, o jeigu netiks, kad ir kojoms sunaudosi žiemą šildytis smile.gif
Atsakyti
Merginos reikia Jusu patarimo blush2.gif
Nieko neismanau apie pudras, nes ju nesu naudojusi, bet dabar sumasciau jog noreciau konors tokio g.gif Nieko ypatingo lyg ir nereikia, tiesiog keliais brukstelejimais noreciau pagyvinti veida ir sulyginti jo spalva pries einant is namu. Kanors tokio ka galeciau uztepti tiesiai ant kremu patepto veido ir kas svarbiausia kad veidas neblizgetu. Mano oda sausa, jautri ir linkusi rausti, jokiu kreminiu pudru nenaudoju nes su visomis veidas pradeda blizgeti po valandeles. Gal noreciau pabandyti kokia mineraline pudryte, nors net nenumanau kas tai yra biggrin.gif Tikiuosi Jusu pagalbos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2011 12 18, 22:44)
Merginos reikia Jusu patarimo  blush2.gif
Nieko neismanau apie pudras, nes ju nesu naudojusi, bet dabar sumasciau jog noreciau konors tokio  g.gif Nieko ypatingo lyg ir nereikia, tiesiog keliais brukstelejimais noreciau pagyvinti veida ir sulyginti jo spalva pries einant is namu. Kanors tokio ka galeciau uztepti tiesiai ant kremu patepto veido ir kas svarbiausia kad veidas neblizgetu. Mano oda sausa, jautri ir linkusi rausti, jokiu kreminiu pudru nenaudoju nes su visomis veidas pradeda blizgeti po valandeles. Gal noreciau pabandyti kokia mineraline pudryte, nors net nenumanau kas tai yra  biggrin.gif Tikiuosi Jusu pagalbos  blush2.gif

Aš naudoju (retokai, bet naudoju biggrin.gif ) Everyday Minerals birią pudrą ir LilyLolo birią. Abi patinka, labai labai nedaug pamaskuoja, pagyvina veidą 4u.gif
Atsakyti