Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

Merginos pasikartosiu su savo klausimais:

merginos, papasakokit daugiau apie veido valymą su enzimais, žinau, tik tiek kad jie išgaunami iš vaisių ar moliūgo, alavijo? Kur juos perkate? Ar pačios kaip nors pagerinat tuos pylingus su enzimais? Mano veido oda kuperozinė, jautri, nosis uzsikimšusiom porom, o skruostai išsiplėtusiom porom, kokį enziminį valymą parekomenduotumėt?
Turiu papainą ar jis tiktu enziminiam pylingui? Ko dar pridėti į tokį pylingą, kiek laiko laikyti ant veido?

Ar kas nors gaminot veido kremus su Negyvosios jūros druska? Kaip patiko? Gal geriau vietoj jos himalajų druską naudotį? Kokį proc. druskos dėti į veido kremus?

Atsakyti
Alioniuk, tavo puslapyje pamaciau ryziu pudros recepta ir susigundziau pagaminti. Atrodo gavosi. Mano supratimu tai ryziu krakmolas??? O kur ja naudoti? biggrin.gif Tik kaip pudra, ar manai, kad galima deti i skysta pudra vietoj kokio cinko oksido, spalvos nusviesinimui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 12 05, 19:38)
Alioniuk, tavo puslapyje pamaciau ryziu pudros recepta ir susigundziau pagaminti. Atrodo gavosi. Mano supratimu tai ryziu krakmolas??? O kur ja naudoti?  biggrin.gif  Tik kaip pudra, ar manai, kad galima deti i skysta pudra vietoj kokio cinko oksido, spalvos nusviesinimui? 4u.gif


Jei pudra teisingai pagaminti, ji gal kiek smulkesne nei krakmolas gaunasi. As retai ja naudoju, nes aplamai jokiu maskuojanciu pudru/kremu nemegstu, na arba labai retai ax.gif , todel cinko oksida dedu praktiskai i kiekviena veido krema apie 2%, jokiu baltu zymiu ir kruopelyciu nesijaucia ir nesimato. Ryziu pudra dar galima panaudoti ant skystos pudros (tonalines) - tikrai graziai atrodo rolleyes.gif . Ji sviesina oda, kaip ir cinko oksidas, tik svelnesne man, bet paskutinis stipresnis fizinis filtras. Ir mineraline pudra neirsta, kaip augaline.
Atsakyti
Ryžių pudrą ruošiuosi kaupiuosi ir vis neprisiruošiu pasidaryti, seniai noriu. Japonų geišos kažką panašaus naudodavo savo perlamutriniams veidams balinti ir puoselėti... 4u.gif
Mergaitės, vis pasižadu sau ta tema tylėti bet nesigauna... Dėl tų nevykusių atarų. Šį savaitgalį sužinojau daug naujo. Ar gamintas tradiciniu, teisingu būdu, ar tiesiog į santalo aliejų supiltas kvapnusis, galima patikrinti visai paprastai, pasirodo. Žinojau šį būdą, bet kol neišgirdau iš autoriteto kad taip atarai taip pat tikrinami, mintys mano galvelėj teisinga linkme nesusirišo... Tereikia užlašint ant popieriaus (storesnio, piešimo, tapybos) juostelių, uostyti ir laukti, uostyti ir laukti, stebėt kaip keičiasi laikui bėgant. Tikras ataras nesikeičia, neišlenda atskirai juntamas santalo kvapas, palaipsniui labai silpsta, bet lieka toks pat. Nebereikia sakyt, kad tokios juostelės pas mane guli antra para. Kvapas, mano nosim, tik gerėja. Ypač rožės, kuo toliau, tuo jos man labiau patinka. Kas tas mimusops elengi, ar bakula ar jazminaitis, nežinau, bet jis irgi lieka stabilus. Taip kad nėra ten visai š... Gali būti, kad jam tiesiog trūksta brandos, tai aš neskubėsiu naudoti, palaikysiu, pabrandinsiu, patikrinsiu po kelių mėnesių, pusmečio, metų. Gal ir jūs į muilus pilt neskubėkit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 06 gruodžio 2011 - 09:16
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 12 06, 10:15)
Tereikia užlašint ant popieriaus (storesnio, piešimo, tapybos) juostelių, uostyti ir laukti, uostyti ir laukti, stebėt kaip keičiasi laikui bėgant. Tikras ataras nesikeičia, neišlenda atskirai juntamas santalo kvapas, palaipsniui labai silpsta, bet lieka toks pat. Nebereikia sakyt, kad tokios juostelės pas mane guli antra para. Kvapas, mano nosim, tik gerėja. Ypač rožės, kuo toliau, tuo jos man labiau patinka. Kas tas mimusops elengi, ar bakula ar jazminaitis, nežinau, bet jis irgi lieka stabilus. Taip kad nėra ten visai š... Gali būti, kad jam tiesiog trūksta brandos, tai aš neskubėsiu naudoti, palaikysiu, pabrandinsiu, patikrinsiu po kelių mėnesių, pusmečio, metų. Gal ir jūs į muilus pilt neskubėkit 4u.gif


Aš irgi užlašinus laikau bet tik antra diena, nes labai vėlai atsiėmiau. Smarkios kritikos buvau prisiklausiusi , tai tylėjau, bet man iš karto atrodė vidutiniškia, o ne labai blogai. Jazminaičių neužsisakiau, tai negaliu nieko pasakyti, o rožių ir čampakų patiko. Dar užsisakiau nag champa atarą, norėjau pauostyti, kas tai yra. Pardavėjas, aišku, nieko neatsakė, kas tai yra, nes jų aprašyme tai tas pats, kas čampaka. Kvapas visiškai skiriasi. Gal kas žinot, kas tai per žvėris?
Atsakyti
Aš turiu Nag champa ea iš KN, tai man labai toks fainas "linksmas +bambonkinis+ rytietiškas" kvapas.
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2011 12 06, 12:47)
Aš turiu Nag champa ea iš KN, tai man labai toks fainas "linksmas +bambonkinis+ rytietiškas" kvapas.

man jis irgi toks atrodo: labiausiai rytietiškas iš visų mano uostytų ir linksmas
Atsakyti
Na nepuoliau labai to pardavėjo... Su pavadinimais ir aprašymais jiems dar tobulintis daug, o prekės svarbiausia kad ne "padielka". Sutinku kad kokybė ne kaip KN, bet ir kaina atitinkamai skiriasi, tai nėr ko labai pykt... Nepykau, o džiaugiaus nes tokių neturėjau 4u.gif Gal kai kam tik tokia kaina ir įmanoma kažką nusipirkt, taip kad reikia visko. 4u.gif Konjakas būna brandintas tris metus ir dvylika, kainuoja atitinkamai, taip ir čia...
Čampa ir čampakai dažnai painiojami, tai ne čampakai sutrumpintai. Skaitykit KN, geriau aprašyta nerasit 4u.gif Champa vadina Michelia champaka, o champak Gardenia jasminoides augalą, tai ir kvapas žinoma kitas, aš irgi galvojau galvojau kurį imt... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 06 gruodžio 2011 - 13:01
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 12 05, 19:28)

Labai dėkinga, vakar, kai mažius užmigo, iki 2am skaičiau internete jūsų temas ir nuorodas, tikrai labai naudingos, susidomėjau, vyrui jau pareiškiau, kad man reikės papildomų išlaidų tam, svarstykles, termometrai, eteriniai aliejukai ir kiti dalykai, jis žinoma liko nepatenkintas lotuliukas.gif


Mačiau mergaitės užsakinėja iš aromazone. Ar dažnai užsakot [Vln]? Norėčiau jungtis, bet per šian dieną nespėsiu sąrašiuko paruošti.. Mačiau, kad paskutinis užsakymas iki naujųjų. Kaip atsiskaitot? Ta prasme, kai siunčiat sąrašą, tai ir pinigėlius, taip?
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2011 12 06, 14:41)
jis žinoma liko nepatenkintas  lotuliukas.gif

maniškis labiausiai nepatenkintas kai kurjeris anksti ryte į duris paskambina ir iš lovos išverčia... Su kitkuo jau susitaikė. Iš pradžių kol susiperki išlaidų nemažai, bet paskui kai parduotuvėse pro visus kremus ir t.t. vis eini pro šalį ir paskaičiuoji kiek jau būtum buteliukų turėjus pirkti, pamatai kad pradeda atsipirkinėt biggrin.gif
Galinčioms sau leisti, hidrolatai gerai. Bet taupančioms pinigėlius - galima dalį jų ar visą kiekį gaminiuose keist distiliuotu vandeniu, gaminio kvapui įtakos turės, bet poveikiui ne tiek jau ir daug, verčiau tinkamų aktyvių priedų įsigykit keletą, o kvapnių vandenukų nesistenkit turėt kuo daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 12 06, 14:58)
maniškis labiausiai nepatenkintas kai kurjeris anksti ryte į duris paskambina ir iš lovos išverčia... Su kitkuo jau susitaikė. Iš pradžių kol susiperki išlaidų nemažai, bet paskui kai parduotuvėse pro visus kremus ir t.t. vis eini pro šalį ir paskaičiuoji kiek jau būtum buteliukų turėjus pirkti, pamatai kad pradeda atsipirkinėt biggrin.gif
Galinčioms sau leisti, hidrolatai gerai. Bet taupančioms pinigėlius - galima dalį jų ar visą kiekį gaminiuose keist distiliuotu vandeniu, gaminio kvapui įtakos turės, bet poveikiui ne tiek jau ir daug, verčiau tinkamų aktyvių priedų įsigykit keletą, o kvapnių vandenukų nesistenkit turėt kuo daugiau 4u.gif


100 proc. sutinku ir su pirma nuomone, ir su antra:)
aš vienu metu irgi pradėjau zyzti, kad baisiai daug pirkiniams pinigų išleidau..ale kai pagalvoji, kiek visokių kremų, pienelių, losjonų ir tt nepirkau, tai kažkaip ne taip ir ima siutas:)
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 12 06, 14:00)

Čampa ir čampakai dažnai painiojami, tai ne čampakai sutrumpintai. Skaitykit KN, geriau aprašyta nerasit 4u.gif  Champa vadina Michelia champaka, o champak  Gardenia jasminoides augalą, tai ir kvapas žinoma kitas, aš irgi galvojau galvojau kurį imt... 4u.gif


Žinau, kad per daug nebarėte, bet daug neigiamų nuomonių buvo, o aš nesu didelė žinovė, sugebu tik pasakyti - patinka/nepatinka.
Ačiū už nuorodas.
Pasiskaičiau KN( šiuo metu yra tik smilkalai su nag čampa), pasirodo, šis ataras yra labai puikaus ir švento medžio žiedų, pats medis - Šri Lankos nacionalinis simbolis
Bet jis pats vienas - tai visi kvepalai (todėl ir galvojau, kad koks mišinys), kai įeinu į kambarį, kur pasidėjau popierėlius su atarais, tai šitas kvapas visus permuša. Kai pauostai atskirą lapelį, tai ir kiti dar gerai jaučiasi.
Net sunku aprašyti: labai rytietiškas, bet ne per saldus, turi gaivumo (sakyčiau rytmečio kvapas). Tikriausiai į kvepalus sunku būtų įkomponuoti, nes viską permuša.
pati tokių kvepalų nepirkčiau, bet dabar uostau - ir visai pradeda patikti
Atsakyti