Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

QUOTE(Tecum @ 2011 12 05, 12:58)
Taip - kaimas. smile.gif Esu iš Pakruojo, niekur aplink nėra normalios natūralios kosmetikos parduotuvėlės, o jau apie kosmetikos gamybai skirtus produktus, indus išvis patyliu.
Išgasdinote dabar jūs mane. O iš AZ per kiek laiko ateina, nes man reikia tų produktų Kalėdinėms dovanėlėms.

manau kad nespetu ateiti g.gif jus ten tam puslapi uzklauskit kas renka ir ar persiustu 4u.gif
o jei reikia iki kaledu tu tuteliu bandykit uzklausti aromonatural FB ant sienos ten greitai jums atsakys kada tu tuteliu zada tureti mirksiukas.gif http://www.facebook....127505400631618
Atsakyti
Norėjau tik Astai-pastai atsakyti, bet kai daugiau klausia, tai trumpai man labai patiko sunrosearomatics parduotuvė. Ten tikrai nėra pigu, nesitikėkit. Žemai lenkiu galvą prieš KN, mūsuose kita mokesčių politika, daug kas kainuoja brangiau nebūtinai iš godumo... Siunčiausi ko KN neturėjo, retesnius, egzotiškus absoliutus ir eterinius. Likau sužavėta tabako absoliuto, Davanos EA. Ne cigarečių kvapas... Kainų palyginimui, man konjako EA 5 ml. ten kainavo apie 51 lt., KN būtų apie 82. Negaliu garantuoti, bet kokybė man atrodo labai panaši. Galbūt iš to paties šaltinio, gal ne, bet visos prekės buvo kokybiškos, pirkinio suma buvo tokia gana apvali, 11 pavadinimų, gavau 7 mėginukus po 0.5 - 1,5 ml šliukštelta į mažuliukus buteliukus. Visi puikūs... Bus kitoms mėginukai ar ne, ką aš žinau, man pasisekė, ir tarpininkė buvo labai sąžininga... O galėjo neįdėti, būčiau gi nieko nesupratus. 4u.gif
Jei pati greit užsakysit, Tecum, gal dar ko be tūbelių reikia gamybai iš AZ(kad būtų nemokamas siuntimas), gal dar ateis iki Kalėdų, dar pažiūrėkit su maža priemoka jie porą prekių siunčia ir labai greit galima gaut, tik aš dar ta funkcija nesinaudojau... Kur yra širdelė prie prekės, galima plius euras ar du ir siunčia paštu turbūt tada, ateit gali per kelias dienas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 05 gruodžio 2011 - 14:09
Gal galėtumėte man pagelbėti, ieškau Aroma-Zome puslapyje priedo į šampūno bazę - riebalinio sluoksnio atstatytojo. Nerandu niekaip, gal kas nuorodą įmes, nes nei su vertėju nei be jo nerandu doh.gif ačiū.
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 12 05, 13:15)
Gal galėtumėte man pagelbėti, ieškau Aroma-Zome puslapyje priedo į šampūno bazę - riebalinio sluoksnio atstatytojo. Nerandu niekaip, gal kas nuorodą įmes, nes nei su vertėju nei be jo nerandu  doh.gif  ačiū.


Stai cia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 12 05, 16:06)
... Kur yra širdelė prie prekės, galima plius euras ar du ir siunčia paštu turbūt tada, ateit gali per kelias dienas 4u.gif

Deja, turiu nuvilti, kur yra širdelė, taikoma tik Prancūzijai verysad.gif Tai yra parašyta sąlygose, bet "iš cekavumo" aš jiems parašiau ir gavau tai patvirtinantį atsakymą (norėjau būti gudresnė už visus, bet deja nepavyko lotuliukas.gif) Į kitas šalis tokia akcija negalioja...
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2011 12 05, 16:42)
šalis tokia akcija negalioja...

ką gi, gaila, kartais labai praverstų... cool.gif
Atsakyti
Sveikutės,

nė karto negaminau jokių kremų, dbr susidomėjau labai. Anksčiau tepdavausi ant sudrėkinto kūno aliejais [migdolų, avokadų, arganų ir etc.
Dbr knieti kokį nors mišinuką pasigaminti sausai odai - Aliejaus mišinį. Su kremais baisu man dar...
Auginu namie alijošių [labai didelis ir senas]. Gal kas žino kokį derinuką [turių įvairių aliejų ir eterinių prisipirkus], dvejoju kaip maišyti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2011 12 05, 17:25)
Su kremais baisu man dar...


o kas baisaus? 4u.gif isdrisk pirma karta -tai nebesustosi mirksiukas.gif drasiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 12 05, 18:54)
o kas baisaus? 4u.gif isdrisk pirma karta -tai nebesustosi mirksiukas.gif drasiau biggrin.gif

Man rodos, niekur aš nedingsiu, tiek prisiskaičiau Jūsų postų ir blogus permečiau, kad reiks pirktis svarstykles ir termometrą, vilioja vis dėlto smile.gif

Gal kas žinote nuorodą kol kas, kur aliejaus mišinukų receptų galima rasti, man nepavyksta kažko rast... blush2.gif būtų puiku, jei į sudėtį įeitų ir eteriniai.
Vis dėlto nežinau kaip tą alijošių [sultis] skiesti?

Jaučiuosi taip lyg uždavinėčiau elementarius Jums klausimus, bet aš nieko neišmanau...
Atsakyti
Noisy, alijošius nuo palangės tos pat šeimos augalas kaip kosmetikai, sveikatinimui naudojamas aloe vera, bet namie turbūt kitas porūšis, o svarbiausia, tu to alijošiaus su aliejum kitaip nelabai sumaišysi tinkamai, tik kremuką/emulsiją ar ką panašaus gamindama... Nebent bandyt sultis išsukt šaltai su kietais/skystais aliejais, kaip kremai be emulsiklių gaminami. Dar tą alijošių nuskynus reiktų mėnesį šaldytuve palaikyt, tik tada naudoti. Paklausk googlo, paaiškins 4u.gif Negaminau su naminiu, neturiu dabar, gal kuri mergaitė ir bandė.
Nebijok kremų gamint, valgyt gamint moki, čia panašu. Kai esmę pagauni, pamatai kad ne taip baisu kaip atrodė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 12 05, 14:06)
Norėjau tik Astai-pastai atsakyti

gaila, kad pardavėjas JAV verysad.gif pasirinkimas didelis, kainos patrauklios...
Atsakyti
[quote=Agnė/Ramutė,2011 12 05, 15:06]
Norėjau tik Astai-pastai atsakyti, bet kai daugiau klausia, tai trumpai man labai patiko sunrosearomatics parduotuvė. Ten tikrai nėra pigu, nesitikėkit. Žemai lenkiu galvą prieš KN, mūsuose kita mokesčių politika, daug kas kainuoja brangiau nebūtinai iš godumo... Siunčiausi ko KN neturėjo, retesnius, egzotiškus absoliutus ir eterinius. Likau sužavėta tabako absoliuto, Davanos EA. Ne cigarečių kvapas... Kainų palyginimui, man konjako EA 5 ml. ten kainavo apie 51 lt., KN būtų apie 82. Negaliu garantuoti, bet kokybė man atrodo labai panaši. Galbūt iš to paties šaltinio, gal ne, bet visos prekės buvo kokybiškos, pirkinio suma buvo tokia gana apvali, 11 pavadinimų, gavau 7 mėginukus po 0.5 - 1,5 ml šliukštelta į mažuliukus buteliukus. Visi puikūs... Bus kitoms mėginukai ar ne, ką aš žinau, man pasisekė, ir tarpininkė buvo labai sąžininga... O galėjo neįdėti, būčiau gi nieko nesupratus. 4u.gif
Jei teisingai supratau, ne tiesiai, bet per tarpininkę siunteis, gal gali paaiškinti visą procedūrą ir kur tą tarpininkę gavai? 4u.gif
Atsakyti