Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 12 04, 00:51)
Indica, gėlių vandenys gali stovėt ir negest be konservantų - jei padaryti tinkamai ir nemakaluoji po juos vėliau purvinom rankom. Laikau nuo liepos mėnesio ne šaldytuve, ir nieko (savo gamybos). Matyt, tas gamintojas pasirinko geriau dėt negu gaut skundus dėl gedimo, ir galvos nesukt dėl švaros. Aroma-zona konservantų nenaudoja (daug turėjau hidrolatų, net nelaikiau šaldytuve, nes atidarytą stengiuos greičiau sunaudot, nemarinuot metus, ir taip pat nei vienas nesugedo). Na, o lietuvos pardavėjai gali daug ką parašyt, nebūtinai tai visada bus šimtaprocentinė tiesa. Kaip daug kas internete...
http://translate.goo...t...&prmd=imvns
Benzoino rūgštis gali dirginti odą, gali sukelti dermatitus, bet jos dirginimo indeksas nėra labai aukštas - 3 (iš 5), medvilnės aliejus palyginimui irgi gali dirginti intervale nuo 0 iki 5. Bet nebūtinai taip jau iškart ir bus viskas blogai, daug apie ją skaičiau. Tai, kad naudojama maistui konservuoti, irgi atsiliepia odai - tuo labiau, jei gaunami nemaži kiekiai kartu ir su maistu, ir ant odos. Kiek knisau apie įvairius konservantus, tai nuomonių yra labai įvairių - aš linkstu link tos, kad ne taip svarbu, koks naudojamas konservantas, parabenai ar ekologiškas - viskas, kas žudo kitą gyvybę, nieko gero neduoda odai, nes žudo natūraliai ant odos gyvenančius, naudingus ir reikalingas mikroorganizmus, kaip antibiotikai kad nesirinkdami žudo geras ir blogas bakterijas. Todėl ką gaminu, labai saikingai konservuoju, kartais išvis nededu.  4u.gif
Galbūt, tau būtų įmanoma išeitis sunaudot kūno priemonėms, jei konservantų bijaisi, ir kremukus mažiau konservuot ar net visai nedėt kitų, nes hidrolatai greitina gedimą, o kai bus pats jau užkonservintas gerai, gal laikysis ir taip pakankamai... Na, šito neteigiu, tai mano išvedžiojimai 4u.gif

Labai ačiū už tokį išsamų komentarą! 4u.gif Manau, po truputį tuos hidrolatus sunaudosiu kremukams, nes, ačiū dievui, man odos nedirgina (o mane dirgina praktiškai visa nenatūrali kosmetika doh.gif ), bet uodžiant grynus, jaučiu kažkokį cheminį priekvapį schmoll.gif Tiesa, pirkdama galėjau rinktis ekologiškus arba ne, tai rinkausi ne, mat kaina gerokai skyrėsi, bet kas juos žino, gal ir ekologiški būtų buvę su konservantais, nes juk ekologiškas nereiškia kad šimtu procentu be jokių priedų g.gif
O kokia tamstos nuomonė apie vitaminus A-C-E? Juk jie irgi naudojami kaip konservantai? Pasigamintus kremus sunaudoju per porą savaičių, tad sugesti jie tikrai nespėja, bet minėtus vitaminus dedu labiau tam, kad oda "negestų" biggrin.gif
Atsakyti
Aš plaktuvėlį perku iš čia:
http://www.buyincoin...oduct-9136.html

Esu pirkus svarstykles, termometrą, dar šį tą. Neprofesionaliam naudojimui manau, tinka. Perku ir pH-metrą. Žiūrėsiu, kas ten bus. Jei netiks- ne taip gaila - pigu. Tuo labiau, kad mūsų parduotuvėse beveik viskas kinietiška, tik kainos kitos.

Dėl konservantų - manau, kad tikrai ne visi gamintojai juos pamini aprašuose. AZ irgi dalis ekstraktų konservuota natrio benzoatu. Ir aloe gelis. Aš jų neperku, bet, žinoma, kitų gamintojų, greičiausiai, nusiperku nežinodama. Stengiuosi vengti. AKOMA aloe sultys, pvz., galiojo du metus, nors sudėtyje parašyta, kad grynos.
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 12 04, 01:51)
Asta-pasta, nesakau, kad nepirksiu, bet pasistengsiu pauostyt(šito pardavėjo). Esu pirkus be uostymų visai nežina iš ko (siunčiausi iš JAV), tai vienas iš trijų pardavėjų - super kokybė, požiūris į klientą (vien dėl prikrautų EA ir absoliutų(!) mėginukų būtų apsimokėję siųstis, vėl pirksiu, nes dabar žinau ko dar noriu), kiti du - labai šiaip sau... Patiko mažesnioji dalis, bet irgi nesakau kad viskas blogai.


o kas čia per parduotuvė?smile.gif
man ir labiau patiktų pirmiausia bent jau mažus kiekius pratestuoti, o tik po to pirkti didesnio kiekio produktą..nes nepatinka tai, kad nežinai, ką gausi..
Atsakyti
Sveikos. Aš su tokiu skubiu klausimėliu.
Gal matėt/užmatėt kur nors lūpų balzamo tūbelių?
Kur pasižiūriu visur išparduota. Provincijoje gyvenu tai išvis neturiu galimybės nusipirkt vietoj.
Atsakyti
Sveikos:) as ir susidomejau kosmetikos gamyba:) bet kolkas ipusejau skaityti ti pirma tema...ir man iskylo toks klausimas. kur perkate vitamina E kapsulese?
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Dar klausimas, gal žinote kur Šiauliuose galima nusipirkt indelių kosmetikai ir ingridientų? Ten dažnai važiuojame.
Labiausiai tai lūpų balzamams reikia tūbelių, ale niekur neradau kad būtų "neišparduota" smile.gif
Atsakyti
Vitaminą E kapsulėmis perkam vaistinėse. Kartais jo gryno nebūna(paieškojus rasit), bet naudot mišinį su A reikėtų turint minty tam tikrus niuansus. Aš tokio odai nenaudoju. 4u.gif
QUOTE(indica @ 2011 12 04, 02:48)
O kokia tamstos nuomonė apie vitaminus A-C-E? Juk jie irgi naudojami kaip konservantai? Pasigamintus kremus sunaudoju per porą savaičių, tad sugesti jie tikrai nespėja, bet minėtus vitaminus dedu labiau tam, kad oda "negestų" biggrin.gif

Gerai, atsakysiu tamstai iš eilės. biggrin.gif Tai ne konservantai, o antikosidantai, konservuojančių savybių(t.y. stabdančių rūgimą, pelijimą ir t.t.) neturi, saugo aliejus nuo okcidacijos, apkartimo. Taip kad kremo savybių išlaikymui irgi praverčia.
Vitaminą A dar neseniai dėjo į visas beveik apsaugines priemones nuo saulės, kaip pagelbėjantį odai atsistatyti nuo pažeidimų, ir tai ypač pabrėždavo. Bet dabar vis mažiau ir mažiau kosmetikos gamintojų jį išvis deda į savo produktus, nes nustatyta, labai apibendrintai sakant, kad jis pamaitina ne tik odą, bet ir vėžines ląsteles, kurių beveik kiekvienas turim, jos gali imti labai audringai augti ir daugintis. Kadangi beveik nėra šimtaprocentinės tiesos medicinoje, gal po kiek metų nustatys dar ką naujo, bet šiuo metu pvz. Aroma-zona juo "etikos sumetimais" neprekiauja (suprask, nesivaikom pelno galimai klientų sveikatos sąskaita).
Vitaminas C gerietis. Naudingas žiemai ypač, kad oda nepilkėtų, geriau atsinaujintų ir t.t., sinergiškai veikia su E ( o man dar patiko lengvam derinuke su kofeinu, gerina jo poveikį). Bet didina produkto PH, naudot reikia atsakingai, neviršyti 6,5-7. Iš mano patirties - kartais kai kurias odas gali dirginti.
Vitaminas E natūralus labiau naudingas odai(tokio vaistinėse kapsulėmis nežinau ar būna, kosmetikos ingredientų pardavėjai turi), sintetinis geriau veikia kaip aliejų antioksidantas. Bet abu jie ant odos savo darbą darys, gal sintetino poveikis net greičiau pasijus, o natūralus kaip visi natūralūs dalykai veiks ramiai, ilgai, tolygiai, pamažėle... Bet - gali truputį kimšti poras, ir odą taip pat gali dirginti.
Visada reikia naudot atsižvelgiant į tai, kokia ta konkreti oda, ir savo nuojautos pasiklausyt... 4u.gif Vit. E dedu į visus kremukus.
Nuorodoje - Decleoro apie vit. C
http://skincarebydec...-skin-dullness/
Atsakyti
QUOTE(Tecum @ 2011 12 05, 07:22)
Labas rytas smile.gif
Dar klausimas, gal žinote kur Šiauliuose galima nusipirkt indelių kosmetikai ir ingridientų? Ten dažnai važiuojame.
Labiausiai tai lūpų balzamams reikia tūbelių, ale niekur neradau kad būtų "neišparduota" smile.gif


Cia yra tubeliu, bet tik juodu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 12 05, 10:41)
Cia yra tubeliu, bet tik juodu  4u.gif

Ačiū, visgi radau kitur. Jei dar ką domina www.bodylink.lt smile.gif

Labai norisi dar pasigaminti antiperspirantą, ar tai kokį purškalą, ar dezodorantą nuo prakaitavimo. Bet turbūt sudėtingoka g.gif
Iki šiol gaminusi esu tik kremus veidui, kūnui, rankoms. Balzamus plaukams, lūpų pieštukus. Šitais ir artimuosius apdalinusi jau :] Norisi vėl kažką naujo išbandyt.
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 12 04, 11:46)
o kas čia per parduotuvė?smile.gif
man ir labiau patiktų pirmiausia bent jau mažus kiekius pratestuoti, o tik po to pirkti didesnio kiekio produktą..nes nepatinka tai, kad nežinai, ką gausi..

Man ir įdomu iš kur perkate, ypač jei dar kainos žemesnės nei kad ir KN, o kokybė - gera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tecum @ 2011 12 05, 12:17)
Ačiū, visgi radau kitur. Jei dar ką domina www.bodylink.lt smile.gif



bet ir kaima pas jus doh.gif
merginos koperuojasi siuntimuj is AZ o ir yra tokiu kurios persiuncia mirksiukas.gif
http://naturkosmetik...-zone-2468.html

esu sita parde labai nusivylusi avokado aliejus actu trenkia,o makadamijos visai be kvapo kitus aliejus bijau ir atidaryti doh.gif gavau is akomos (uzsisakiau per nauja nes situos bijojau veiduj naudoti)tai skiriasi kaip diena nuo nakties g.gif daugiau jokiom akcijom ir jokiom pazintim netikesiu doh.gif aliejus /sviestus tik is akomos pirksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 12 05, 11:49)
bet ir kaima pas jus doh.gif
merginos koperuojasi siuntimuj is AZ o ir yra tokiu kurios persiuncia mirksiukas.gif
http://naturkosmetik...-zone-2468.html

esu sita parde labai nusivylusi avokado aliejus actu trenkia,o makadamijos visai be kvapo kitus aliejus bijau ir atidaryti doh.gif gavau is akomos (uzsisakiau per nauja nes situos bijojau veiduj naudoti)tai skiriasi kaip diena nuo nakties  g.gif daugiau jokiom akcijom ir jokiom pazintim netikesiu doh.gif  aliejus /sviestus tik is akomos pirksiu  biggrin.gif


Taip - kaimas. smile.gif Esu iš Pakruojo, niekur aplink nėra normalios natūralios kosmetikos parduotuvėlės, o jau apie kosmetikos gamybai skirtus produktus, indus išvis patyliu.
Išgasdinote dabar jūs mane. O iš AZ per kiek laiko ateina, nes man reikia tų produktų Kalėdinėms dovanėlėms.
Atsakyti