Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

Sveikutes 4u.gif
Gal zinot, kur butu galima isigyti mini plaktuveli su baterijomis? Randu parduodama bodylink.lt, bet siuo metu jie neturi, o man taip reikia daug kremu kaledinems dovanoms pridaryt.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 12 03, 19:39)
Sveikutes 4u.gif
Gal zinot, kur butu galima isigyti mini plaktuveli su baterijomis? Randu parduodama bodylink.lt, bet siuo metu jie neturi, o man taip reikia daug kremu kaledinems dovanoms pridaryt.. blush2.gif

Snd maciau Kaune Senukuose akcija uz 24 litus
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 12 03, 15:36)
Man irgi panašiai atsakė. Kad indusai nesismulkina, suprantu, bet pardavėjas neturėtų painioti visai skirtingų augalų. Vis dėlto aš manau, kad ten bakula, o ne jazminaitis (nors pati rašiau, kad KN bakula kitaip kvepia, bet matyt kiti tiekėjai, kitos vietovės, apdirbimas ir pan). Tie jazminaičiai visai kas kita negu mūsų jazminai, turbūt žinot, bet jazminų kvapas kur pas mus auga panašumų turi, o bakuloj jazmino neužuodžiu nors nusišauk.



As ir su jais susirasinejau, man atrase :"Tokiu atveju as jums galiu atsakyti tik indijos pardaveju zodziais, kai as ikiriai ju klausineju apie tuos pavadinimus :"ar jums aromatas patinka? Megaukites kvapais". Visuomet kvapus reikia rinktis gyvai. Deja...didziajai daliai zmoniu patinka spausti klaviaturos mygtukus ir pirkti "kate maise". Netgi to paties augalo kvepalai, skirtingu gamintoju kvepes skirtingai. jei jums netinka musu siulomos prekes, visuomet turite galimybe rinktis kitur" doh.gif Suprantu, kad kvapas gali nepatikti, bet bent jau tikiuosi gauti ta augala kuri ir uzsakinejau, o ne velniai zino ka schmoll.gif


Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 12 03, 18:45)
Snd maciau Kaune Senukuose akcija uz 24 litus

Rimtai, buna Senukuose? bigsmile.gif O kokiam skyriuje prie kokiu prekiu matet?
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 12 03, 19:48)
Rimtai, buna Senukuose? bigsmile.gif O kokiam skyriuje prie kokiu prekiu matet?

Prie kavos aparatu . nes jis skirtas plakti grietineles putoms, o man puikiausia tarnauja kremu plakimui bigsmile.gif As pirkau uz 34 litus Clatronic, o snd toks pat uz 24 litus buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 12 03, 19:48)
Rimtai, buna Senukuose? bigsmile.gif O kokiam skyriuje prie kokiu prekiu matet?

thumbup.gif dalykas as uz 12lt nusipirkau vikinge bazeje
aciu rimai kad uzrode 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 11 30, 11:11)
Na, teoriškai aliejus gali būti tik dezodoruotas, nebūtinai rafinuotas, koks ten yra - bala žino, pas pardavėjus reikia reikalaut informacijos. Jeigu jums labai nepatinka ką nusipirkot, ir dar jie nurodė klaidinančią informaciją - tiesiog grąžinkit nemirksdėdama, Hopeidea 4u.gif


Taip ir yra, pasiklausiau, kodėl nekvepia kokosais, tai gavau atsakymą, kad nerafinuotas, bet mechaniniu būdu pašalintas kvapas..Kokybė gera, jau išbandėm, gerai veikią odą ir plaukus, tai tarkim, kad tikiu cool.gif Tik keista, kad plaukus sutepus laikiau parą, tai pabaigoje buvo galima užuosti kokosus g.gif
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2011 12 03, 19:47)
As ir su jais susirasinejau, man atrase :"Tokiu atveju as jums galiu atsakyti tik indijos pardaveju zodziais, kai as ikiriai ju klausineju apie tuos pavadinimus :"ar jums aromatas patinka? Megaukites kvapais". Visuomet kvapus reikia rinktis gyvai. Deja...didziajai daliai zmoniu patinka spausti klaviaturos mygtukus ir pirkti "kate maise". Netgi to paties augalo kvepalai, skirtingu gamintoju kvepes skirtingai. jei jums netinka musu siulomos prekes, visuomet turite galimybe rinktis kitur"  doh.gif  Suprantu, kad kvapas gali nepatikti, bet bent jau tikiuosi gauti ta augala kuri ir uzsakinejau, o ne velniai zino ka  schmoll.gif



Nemanau, kad pardavėjas turėtų mėtytis tokiais komentarais ir pasiūlymais doh.gif
dar betrūksta, kad pasakytų - nusipirkai ir tylėk neklausinėjus doh.gif
Atsakyti
Va čia ir yra didžiausia bėda, kad tas pardavėjas nelabai supranta pats apie ką šneka. Mėgautis kvapais tai gerai (laaabai mėgstu), bet net malonus kvapas skirtingai kainuoja, vienų augalų brangu, kitų nelabai. Mausto indusai tą pardavėją paprasčiausiai, sena kaip pasaulis apgaulė - parduoda pigesnio augalo atarus kaip brangesnio, arba skiestus galbūt pigesniu. Nežinau aišku kaip ten kas yra iš tiesų, bet man taip matos... Mokytis dar daug tiems pardavėjams reikia, kad žinotų kas yra kas, kaip kvepėt turi, o ne tikėt tuo ką indusai pasakė. Juk jei prekiautų brangakmeniais, nesakytų pardavę stikliuką - juk blizga... Jazminaičio produktai - parfumerijos širdis, vieni iš svarbiausių. Bakula ne tos klasės augalas, nežinau kaip čia aiškiau išsireikšt... g.gif 4u.gif Tas užrašas ant buteliuko tai anekdotas, tas pats kas būtų "pomidoras", o lotyniškai "cucumber"(agurkas). Vis tiek daržovė... Rūpi pauostyt kitus atarus, bet gyvai nepačiupinėjus tikrai nebepirksiu net ir aš, karstakošė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 12 03, 23:15)
Va čia ir yra didžiausia bėda, kad tas pardavėjas nelabai supranta pats apie ką šneka. Mėgautis kvapais tai gerai (laaabai mėgstu), bet net malonus kvapas skirtingai kainuoja, vienų augalų brangu, kitų nelabai. Mausto indusai tą pardavėją paprasčiausiai, sena kaip pasaulis apgaulė - parduoda pigesnio augalo atarus kaip brangesnio, arba skiestus galbūt pigesniu. Nežinau aišku kaip ten kas yra iš tiesų, bet man taip matos... Mokytis dar daug tiems pardavėjams reikia, kad žinotų kas yra kas, kaip kvepėt turi, o ne tikėt tuo ką indusai pasakė. Juk jei prekiautų brangakmeniais, nesakytų pardavę stikliuką - juk blizga... Jazminaičio produktai - parfumerijos širdis, vieni iš svarbiausių. Bakula ne tos klasės augalas, nežinau kaip čia aiškiau išsireikšt... g.gif  4u.gif  Tas užrašas ant buteliuko tai anekdotas, tas pats kas būtų "pomidoras", o lotyniškai "cucumber"(agurkas). Vis tiek daržovė... Rūpi pauostyt kitus atarus, bet gyvai nepačiupinėjus tikrai nebepirksiu net ir aš, karstakošė :D


aš tai dėl savęs negarantuoju 4u.gif man visadai reik ir gerą, ir blogą patikrint smile.gif
na bet neparagavęs blogo, nežinosi, kas yra geras:) ar ne?smile.gif

Atsakyti
Dar turiu klausimuką į nenusisekusių pirkinių temą. Žodžiu, parsisiunčiau visokio gėrio kosmetikos gamybai iš Vokietijos ir likau nemaloniai nustebusi, kad gėlių vandenys yra su konservantais - benzoino ir sorbino rūgštimis, ko nebuvo parašyta prekės apraše internete.. (O parsisiunčiau tai visą litrą doh.gif) Tai va dabar ir nesuprantu, ar apskritai tie visi gėlių vandenys būna su konservantais, nes, kiek pirkau LT, čia sudėty rašo, kad tiesiog tam tikrų gėlių vanduo. Po to vienų natūralios kosmetikos gamintojų puslapyje Lt perskaičiau, kad gėlių vanduo be konservantų šaldytuve laikosi tik pusantro mėnesio, o man tie visi iki tol pirkti ir savo sudėty atseit nieko neturėję laikydavosi ir po pusmetį doh.gif Tai ar čia kai kurie pardavėjai nutyli apie tų konservantų egzistavimą, ar jų išties nenaudoja?.. g.gif Dar randu, kad sorbino rūgštis nepavojinga, o benzoino tai iš tų "negerųjų". Tiesa, turima galvoj maistą, o kaži kaip kosmetikoje, irgi? g.gif
Atsakyti
Asta-pasta, nesakau, kad nepirksiu, bet pasistengsiu pauostyt(šito pardavėjo). Esu pirkus be uostymų visai nežina iš ko (siunčiausi iš JAV), tai vienas iš trijų pardavėjų - super kokybė, požiūris į klientą (vien dėl prikrautų EA ir absoliutų(!) mėginukų būtų apsimokėję siųstis, vėl pirksiu, nes dabar žinau ko dar noriu), kiti du - labai šiaip sau... Patiko mažesnioji dalis, bet irgi nesakau kad viskas blogai.
Indica, gėlių vandenys gali stovėt ir negest be konservantų - jei padaryti tinkamai ir nemakaluoji po juos vėliau purvinom rankom. Laikau nuo liepos mėnesio ne šaldytuve, ir nieko (savo gamybos). Matyt, tas gamintojas pasirinko geriau dėt negu gaut skundus dėl gedimo, ir galvos nesukt dėl švaros. Aroma-zona konservantų nenaudoja (daug turėjau hidrolatų, net nelaikiau šaldytuve, nes atidarytą stengiuos greičiau sunaudot, nemarinuot metus, ir taip pat nei vienas nesugedo). Na, o lietuvos pardavėjai gali daug ką parašyt, nebūtinai tai visada bus šimtaprocentinė tiesa. Kaip daug kas internete...
http://translate.goo...t...&prmd=imvns
Benzoino rūgštis gali dirginti odą, gali sukelti dermatitus, bet jos dirginimo indeksas nėra labai aukštas - 3 (iš 5), medvilnės aliejus palyginimui irgi gali dirginti intervale nuo 0 iki 5. Bet nebūtinai taip jau iškart ir bus viskas blogai, daug apie ją skaičiau. Tai, kad naudojama maistui konservuoti, irgi atsiliepia odai - tuo labiau, jei gaunami nemaži kiekiai kartu ir su maistu, ir ant odos. Kiek knisau apie įvairius konservantus, tai nuomonių yra labai įvairių - aš linkstu link tos, kad ne taip svarbu, koks naudojamas konservantas, parabenai ar ekologiškas - viskas, kas žudo kitą gyvybę, nieko gero neduoda odai, nes žudo natūraliai ant odos gyvenančius, naudingus ir reikalingas mikroorganizmus, kaip antibiotikai kad nesirinkdami žudo geras ir blogas bakterijas. Todėl ką gaminu, labai saikingai konservuoju, kartais išvis nededu. 4u.gif
Galbūt, tau būtų įmanoma išeitis sunaudot kūno priemonėms, jei konservantų bijaisi, ir kremukus mažiau konservuot ar net visai nedėt kitų, nes hidrolatai greitina gedimą, o kai bus pats jau užkonservintas gerai, gal laikysis ir taip pakankamai... Na, šito neteigiu, tai mano išvedžiojimai 4u.gif
Atsakyti