Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

QUOTE(Rima44 @ 2012 02 06, 10:14)
O as nemeciau "sito reikalo", tik patobulinau. kai paruosiu chna mase, imusu kiausinio tryni (tada kose buna vientisa, nebyra ) ir pridedu visokiu geriu, alijosiaus sulciu, keramidu, pantenolio , silko, fitokeratinu ir eteriniu alieju. Tai kartu  plaukus dazau ir stiprinu. vargas, bet plaukams  thumbup.gif

Gal galėtumėt plačiau parašyti, kokį atspalvį suteikia , kiek laikot , kiek ilgai išsilaiko atspalvis, kaip jaučiasi plaukai tongue.gif Aš plaukų visiškai nedažau, bet kartais taip norisi kokios ryškesnės spalvytės. Kažkada labai seniai bandžiau su chna kažką nuveikt, bet pamenu tik tai, kad plaukai po to buvo kaip šiaudai, susivėlę. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2012 02 06, 19:14)
Gal galėtumėt plačiau parašyti, kokį atspalvį suteikia , kiek laikot , kiek ilgai išsilaiko  atspalvis, kaip jaučiasi plaukai  tongue.gif  Aš plaukų visiškai nedažau, bet kartais taip norisi kokios ryškesnės spalvytės. Kažkada labai seniai bandžiau su chna kažką nuveikt, bet pamenu tik tai, kad plaukai po to buvo kaip šiaudai, susivėlę. unsure.gif


mano plaukai rusvi ir ploni, tai nudazo tamsiai kastonine spalva. Imu chna 50 %, 25% basmos ir 25 % shikakai (kartais iberiu arb.š kakavos )Juos uzplikau dilgeliu arba varnalesu nuoviru (kartais juoda kava, nes kofeinas gerai plaukams), imusu naminio kiaus tryni, truputi medaus, citr ir alavij sulciu, fitokeratinu, silko ir ttt...pabaigai - greipfr ir rozmar EA. Laikau siltai apvyniojus ne trumpiau 3 val.
Nors tam tenka prisiruost ir paaukot pusdieni - plaukai po tokio "dazymo"buna atsigave, svelnus ir blizga.
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2012 02 06, 19:14)
Gal galėtumėt plačiau parašyti, kokį atspalvį suteikia , kiek laikot , kiek ilgai išsilaiko  atspalvis, kaip jaučiasi plaukai  tongue.gif  Aš plaukų visiškai nedažau, bet kartais taip norisi kokios ryškesnės spalvytės. Kažkada labai seniai bandžiau su chna kažką nuveikt, bet pamenu tik tai, kad plaukai po to buvo kaip šiaudai, susivėlę. unsure.gif


mano plaukai buvo dažyti cheminiais dažais rausvu atspalviu, tai chna jį palaiko ir "nuima" šaknis, kurios tokios pilkai rusvos spalvos, o plaukas vidutinio storio. nors šiaip pati chna tokį žalsvai ryžą atspalvį duoda, todėl aš ją užplikau stipriu, dar verdančiu jonažolių nuoviru (jis suteikia rausvą atspalvį), daugiau nieko nedėdavau (dabar dėsiu kiaušinio ir gal kitų gėrybių, kurias merginos išvardino), tada - maišiukas ant galvos, kepurė, ir miegot, tai išlaikau chna apie 8-10 valandų, nors gal ir mažiau užtektų, bet nenoriu rizikuoti biggrin.gif

šiaip po dažymo plaukai blizga ir švelnūs, bet negarantuoju kad būtent nuo chna, nes "blizgančių švelnių plaukų" efektas man jau seniau pasijautė nuo plaukų balzamo, kurį pati gaminuosi (su fitokeratinais, pantenoliu, aha rūgštele ir kitais gėriais) - tokių blizgančių plaukų nesu turėjus smile.gif bet ir chna savo duoda, reik manyt.

beje, labai ryškią spalvą dažant su chna vargu ar gausite, nebent Jūsų plaukai šviesūs, bet vis tiek čia augaliniai dažai, tai labiau tikėtina, kad atspalvį suteiks pradžioj, kuris ryškės dažniau dažant. o dėl laikymosi tai bent jau aš nesu tikra, nes visuomet dažau kai šaknys atauga, nelaukiu, kol išbluks. apskritai, labai priklauso viskas ir nuo paties plauko, kiek jis imlus dažams ir panašiai.
Atsakyti
QUOTE(Rima44 @ 2012 02 06, 17:27)
mano plaukai rusvi ir ploni, tai nudazo tamsiai kastonine spalva. Imu chna 50 %, 25% basmos ir 25 % shikakai (kartais iberiu arb.š kakavos )Juos uzplikau dilgeliu arba varnalesu nuoviru (kartais juoda kava, nes kofeinas gerai plaukams), imusu naminio kiaus tryni, truputi medaus, citr ir alavij sulciu, fitokeratinu, silko ir ttt...pabaigai - greipfr ir rozmar EA. Laikau siltai apvyniojus ne trumpiau 3 val.
Nors tam tenka prisiruost ir paaukot pusdieni - plaukai po tokio "dazymo"buna atsigave, svelnus ir blizga.


thumbup.gif Mano plaukai tokie pat, tai smagu jei tapčiau tamsiai kaštonine tongue.gif O kokia nauda iš kakavos, dėl spalvos?
QUOTE(Hetterra @ 2012 02 06, 22:19)
mano plaukai buvo dažyti cheminiais dažais rausvu atspalviu, tai chna jį palaiko ir "nuima" šaknis, kurios tokios pilkai rusvos spalvos, o plaukas vidutinio storio. nors šiaip pati chna tokį žalsvai ryžą atspalvį duoda, todėl aš ją užplikau stipriu, dar verdančiu jonažolių nuoviru (jis suteikia rausvą atspalvį), daugiau nieko nedėdavau (dabar dėsiu kiaušinio ir gal kitų gėrybių, kurias merginos išvardino), tada - maišiukas ant galvos, kepurė, ir miegot, tai išlaikau chna apie 8-10 valandų, nors gal ir mažiau užtektų, bet nenoriu rizikuoti biggrin.gif

šiaip po dažymo plaukai blizga ir švelnūs, bet negarantuoju kad būtent nuo chna, nes "blizgančių švelnių plaukų" efektas man jau seniau pasijautė nuo plaukų balzamo, kurį pati gaminuosi (su fitokeratinais, pantenoliu, aha rūgštele ir kitais gėriais)  - tokių blizgančių plaukų nesu turėjus smile.gif bet ir chna savo duoda, reik manyt.

beje, labai ryškią spalvą dažant su chna vargu ar gausite, nebent Jūsų plaukai šviesūs, bet vis tiek čia augaliniai dažai, tai labiau tikėtina, kad atspalvį suteiks pradžioj, kuris ryškės dažniau dažant. o dėl laikymosi tai bent jau aš nesu tikra, nes visuomet dažau kai šaknys atauga, nelaukiu, kol išbluks. apskritai, labai priklauso viskas ir nuo paties plauko, kiek jis imlus dažams ir panašiai.

ohmy.gif Taip ilgai laikot? Jei apie mėnesiuką spalva išsilaikytų, tai visai neblogai rolleyes.gif Bandysiu.
Ačiū mergaitės, kad pasidalinot patirtim 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Hetterra,
o kas per plaukų balzamas? aš niekaip neatrandu sau tinkamo g.gif
Atsakyti
[quote=baltagėlė,2012 02 07, 01:48]
thumbup.gif Mano plaukai tokie pat, tai smagu jei tapčiau tamsiai kaštonine tongue.gif O kokia nauda iš kakavos, dėl spalvos?

Taip, del spalvos ir dar del kvapo, uzgesina zoliu kvapa. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 02 07, 10:14)
Hetterra,
o kas per plaukų balzamas? aš niekaip neatrandu sau tinkamo  g.gif


na, aš darau tokį:

50 ml vandens;
50 ml ylang ylang hidrolato;
10 ml pantenolio;
5 g fitokeratinų;
3-5 ml AHA rūgšties;
5 g BTMS vaško;

atrodo, viskas.

kadangi jis neriebus, tai kaip nenuplaunamą naudoju, tik tepu ant nenusausintų plaukų, iššukuoju su mediniu šepečiu, plaukus "nugrežiu", tada jau šluostausi galvą. šiaip nedidelio kiekio reikia, maždaug pusės arbatinio šaukštelio, priklausomai nuo plaukų ilgio (maniškiai tokie beveik iki pečių). man tai jis labai tinka, o vasaros metu aš jį ir vietoj veido kremo panaudoju smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Rima44 @ 2012 02 07, 11:24)
Taip, del spalvos ir dar del kvapo, uzgesina zoliu kvapa. smile.gif


o geras, reiks būtinai įdėt, nes jau tas kvapas tai ojjj, ir išsilaiko dar kokius 4 plovimus kaip niekur smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hetterra: 07 vasario 2012 - 13:24
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti