Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

QUOTE(zydrem @ 2012 02 03, 17:37)
labas mergytes 4u.gif
kokia as patenkinta kad pries metus atradau sita tema 4u.gif  biggrin.gif
flos jei turesi laiko imesk ta recepta plauku blush2.gif
alioniuk sudėtis naktinio drėkinamojo gėlio sitas gelis kokio tirstumo turi gautis  blush2.gif man gavosi kaip vandenukas biggrin.gif bet dabar galvoju ar idejau ksantana g.gif  doh.gif buna ir taip biggrin.gif
truputi ne i tema ,bet
prase viena pazystama kremuka pagamint,skaiciuoju kiek cia iseina ta savikaina,na 30ml apie 10/15lt na tikiuosi negalvos kad uzsidirbineju  biggrin.gif bet uzmetu aki i interneto platybes  ir man akys blink.gif http://www.ecodesire...c...i&Itemid=12 ir tikriausiai yra kas ji perka g.gif



na aš skaičiavau savo kremo savikainą, tai ji gavosi 30 ml apie 45 lt smile.gif ir tik savikaina:)
taip kad nebūtinai ten antkainis didelis gali būt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 02 03, 20:24)
na aš skaičiavau savo kremo savikainą, tai ji gavosi 30 ml apie 45 lt smile.gif ir tik savikaina:)
taip kad nebūtinai ten antkainis didelis gali būt wink.gif

Tai aš irgi kukliai parašiau...galvojau, kad tik man brangokai išeina.
O su 30Lt tai galima išsiversti, jei nesudėtingas kremukas
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 02 03, 20:24)
na aš skaičiavau savo kremo savikainą, tai ji gavosi 30 ml apie 45 lt smile.gif ir tik savikaina:)
taip kad nebūtinai ten antkainis didelis gali būt wink.gif
Kaip pries tai rasiau, jusu kremo, jauciu, turtinga sudetis ir geri kokybiski produktai , o ten matet sudeti ? ( hidrolatas , 2-3 aliejai , EA ir beveik viskas)
Atsakyti
Na manau ta aqua flora tai gėlių vanduo smegenims praplauti - kas bebūtų, bet lotyniškai mandriau skamba... Bet iš kitos pusės teisingai pagal INCI surašytas sudėtis tikrai ne visi supranta.
Man kremas už 15 litų nelabai pasigamina, priedų naudoju nemažai, ir jie kelia kainą. Dar brangi sudedamoji dalis - kvapas, 1 lašas rožių absoliuto kelis litus kainuoja, jei dar ir kiti brangesni, tai vos ne pusę kremo kainos galima oran paleisti... Todėl nesigautų biznis niekaip.
Bet manau, kad čia mergaičių gaminami kremai tikrai už tuos pardavinėjamus dažniausiai geresni. Suprantu ir tuos kurie gamina, jiems turi apsimokėti, ir brangių priedų dėt paprasčiausiai negali, dauguma nori pigiai. O tokiais dideliais kiekiais kaip didieji gamintojai (tonomis) medžiagų neperka, tokių palankių kainų negauna, nors žinoma jų kiekiai už mūsiškius didesni ir kainytė palankesnė kažkiek.
Mes teoriškai negalim pardavinėt savo gaminių - ir dėl vartotojų apsaugos, ir dėl mokesčių. Bet būtų įdomu susigalvoti kažką, nežinau ką - natūrinių mainų sistemą ar dar ką. Pagalvokim. Nenorėčiau gamint niekam vieno indelio kremo pardavimui - laiko gaila, jei sudėtis plati, užima porą valandų. Bet, gaminant sau, galima pamakaluot daugiau ir apsikeist gaminiais su kuo nors po kelis ml., pasibandymui, paragavimui. Gal kažkam kitam būtų priimtina keist indelį kremo į ekologiškas, pačių užaugintas daržoves, naminę mėsytę, rankų darbo mezginį, muilą ir t.t. Kaip manot? Gal atidaryt atskirą temą, kur būtų galima dėt kas ko norėtų, ką galėtų duoti mainais. Nes tas klausimas - kur įsigyti tokių gaminių - iškyla nuolat. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 02 03, 14:37)
labas mergytes 4u.gif
kokia as patenkinta kad pries metus atradau sita tema 4u.gif  biggrin.gif
flos jei turesi laiko imesk ta recepta plauku blush2.gif
alioniuk sudėtis naktinio drėkinamojo gėlio sitas gelis kokio tirstumo turi gautis  blush2.gif man gavosi kaip vandenukas biggrin.gif bet dabar galvoju ar idejau ksantana g.gif  doh.gif buna ir taip biggrin.gif
truputi ne i tema ,bet
prase viena pazystama kremuka pagamint,skaiciuoju kiek cia iseina ta savikaina,na 30ml apie 10/15lt na tikiuosi negalvos kad uzsidirbineju  biggrin.gif bet uzmetu aki i interneto platybes  ir man akys blink.gif http://www.ecodesire...c...i&Itemid=12 ir tikriausiai yra kas ji perka g.gif


tas gelis gana skystas gaunasi, bet nevisai vandenukas, gal tikrai be ksantano g.gif smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 02 03, 22:08)
tas gelis gana skystas gaunasi, bet nevisai vandenukas, gal tikrai be ksantano g.gif smile.gif  ?

aciu 4u.gif
viskas aisku ,tai man gerai gavosi biggrin.gif gana skystas biggrin.gif galvojau kad tirstesnis turi gautis ,bet labai patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 02 03, 17:51)
jei gali brukstelk tikslu recepta, tada matysim kas ne taip, bet itariu, kad del biciu vasko tau nesigauna  ax.gif

Aciu uz pastabele, bandysiu atgamint recepta,aisku zinau, kad blogai, kad svarstykliu neturiu, tai sauksteliu matavau, tai cia gal ir tame dar slypi beda g.gif
Sviestmedzio aliejus 10ml
sezamu aliejus 5ml
šaltalankių aliejus 5ml
kakavos sviestas 3ml
Avokadu aliejus 5ml
alyvuogiu vaškas 3g (arbatinis saukstelis)
bičių vaškas 3g (arbatinis saukstelis)
distiliuotas vanduo 33ml
glicerinas 2ml
vitaminas E 4lašai
apelsinų eterinis aliejus 5lašai
Ekokonservantas 14lašų
Atsakyti
QUOTE(Nirida @ 2012 02 03, 21:57)
Aciu uz pastabele, bandysiu atgamint recepta,aisku zinau, kad blogai, kad svarstykliu neturiu, tai sauksteliu matavau, tai cia gal ir tame dar slypi beda  g.gif
Sviestmedzio aliejus 10ml
sezamu aliejus 5ml
šaltalankių aliejus 5ml
kakavos sviestas 3ml
Avokadu aliejus 5ml
alyvuogiu vaškas 3g (arbatinis saukstelis)
bičių vaškas 3g (arbatinis saukstelis)
distiliuotas vanduo 33ml
glicerinas 2ml
vitaminas E 4lašai
apelsinų eterinis aliejus 5lašai
Ekokonservantas 14lašų


o kuris butent alyvuogiu vaskas? Olive Protecion, Olive Douceur?
jei olive protection, tai reiktu recepta koreguoti (jei su biciu vasku, tai kaip pvz. mazdaug 8%emulsiklio, 2% biciu vasko, 40% vandens), beto sis vaskas griztamosioms emulsijoms, o jos nelabai megsta priimti dar kazkoki komponenta, kai jau fazes susijungia, gali net eteriniu nepriimti.
Toks pats receptas su kvieciu glikozidu vasku turetu gautis puikiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 04 vasario 2012 - 00:23
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 02 03, 20:47)
  Mes teoriškai negalim pardavinėt savo gaminių - ir dėl vartotojų apsaugos, ir dėl mokesčių. Bet būtų įdomu susigalvoti kažką, nežinau ką - natūrinių mainų sistemą ar dar ką. Pagalvokim. Nenorėčiau gamint niekam vieno indelio kremo pardavimui - laiko gaila, jei sudėtis plati, užima porą valandų. Bet, gaminant sau, galima pamakaluot daugiau ir apsikeist gaminiais su kuo nors po kelis ml., pasibandymui, paragavimui. Gal kažkam kitam būtų priimtina keist indelį kremo į ekologiškas, pačių užaugintas daržoves, naminę mėsytę, rankų darbo mezginį, muilą ir t.t. Kaip manot? Gal atidaryt atskirą temą, kur būtų galima dėt kas ko norėtų, ką galėtų duoti mainais. Nes tas klausimas - kur įsigyti tokių gaminių - iškyla nuolat. 4u.gif

mintis thumbup.gif man irgi buvo kazkada kilus panasi mainu mintis, tik ne del kosmetikos, o del maisto (kaimisku produktu ir t.t.) bigsmile.gif

QUOTE(Nirida @ 2012 02 04, 00:57)
Aciu uz pastabele, bandysiu atgamint recepta,aisku zinau, kad blogai, kad svarstykliu neturiu, tai sauksteliu matavau, tai cia gal ir tame dar slypi beda  g.gif
..

kaip Alioniukas minejo, greiciausiai problema vaskuose. Na, taip pat gali problema buti ir del to, kad netiksliai matuojami ingredientai.. Pvz., gaminant su biciu vasku, tikslumas labai reikalingas.. Dar gali buti ir gaminime klaidu.. pvz nevienodos temperaturos ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 02 04, 02:04)
o kuris butent alyvuogiu vaskas? Olive Protecion, Olive Douceur?
jei olive protection, tai reiktu recepta koreguoti (jei su biciu vasku, tai kaip pvz. mazdaug 8%emulsiklio, 2% biciu vasko, 40% vandens), beto  sis vaskas griztamosioms emulsijoms, o jos nelabai megsta priimti dar kazkoki komponenta, kai jau fazes susijungia, gali net eteriniu nepriimti.
Toks pats receptas su kvieciu glikozidu vasku turetu gautis puikiai smile.gif

QUOTE(Palomina @ 2012 02 04, 12:00)
kaip Alioniukas minejo, greiciausiai problema vaskuose. Na, taip pat gali problema buti ir del to, kad netiksliai matuojami ingredientai.. Pvz., gaminant su biciu vasku, tikslumas labai reikalingas.. Dar gali buti ir gaminime klaidu.. pvz nevienodos temperaturos ir t.t.

Aciu mergaites uz pastebejimus, o alyvuogiu vaskas, tai sis http://www.akomaskin...gi__371__va_kas O as jo dar nemazai uzsipirkau, bet gal apsisoviau g.gif
O temperaturos, tai vienodos manau buvo.
Atsakyti
Sviestmedi, sumaisau su aliejais biski vandens, glicerino, vit.e, eteriniais aliejias ir tepu veida. Man nepatinka su vasku, emulsikliais. Bet dabar noreciau labiau drekinancio poveikio. Ka naudoti su sviestmedziu ka labiau drekintu?
Atsakyti
Alioniuk, kazkodel negaliu parasyti komentaro Jusu bloge, tai uzklausiu cia smile.gif Bandziau pasidaryti su muilo riesutais prausikli, bet kazkas ne taip biggrin.gif supylus i avizu pieneli visus ingridientus gavosi tirsta kosele, kurios nepavyko ismaisyti riesutu vandenyje. Tai paplakiau plaktuveliu ir gavosi toks orinis kremas, gal tiksliau tirstos tirstos putos. Pabandziau nusiprausti tai lyg viskas ok, slidi maloni tekstura, odos nesausina. Bet suabejojau, ar jis tinkamas, nes Jus rasete kad jokiu budu neplakti. biggrin.gif
Atsakyti