Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

labas raganaites rolleyes.gif

gal zinoves galetu pakomentuoti situos eterinius aliejus blush2.gif http://www.aposparer...rt=ssfield_name




negaliu atsidžiaugti situo kremuku biggrin.gif http://www.aroma-zon...visage_jeunesse pacia nera laiko kada galvoti/kurti receptu tai sitas man thumbup.gif

asta pasta tikrai prakasta biggrin.gif kur jusu tamsta receptai g.gif vartau vartau bloka kaip ner taip ner g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 01 vasario 2012 - 17:02
Asta pasta, prisėsk greičiau, nes tuoj vietos neliks biggrin.gif
Pora gaminukų nusisekė, surašiau. Pasigaminau kremą-pudrą su šokoladu ir pagaliau patiko veido prausiklis, buvau jau keturis darius, vis negerai buvo, šitas iš esmės kitoks ir visai neblogas (netgi sakyčiau geras...). Su AHA, pagaliau ir aš jas išbandžiau, gana stalčiuje laikyt... Artimiausiuos planuos kondicionierius plaukams. Tik šitą tai dar nežinau nei nuo kurio galo pradėt komponuot. Reikės peržiūrėt kaip kas ką gamina ir tada bandyt.
Ir kur visos prapuolusios, ar kompiuteriai užšalo? g.gif Rodykitės, pasakokitės, girkitės kas kam pavyko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 02 02, 22:15)
Ir kur visos prapuolusios, ar kompiuteriai užšalo? g.gif Rodykitės, pasakokitės, girkitės kas kam pavyko 4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
vakar gaminau kieta sampuna, tai siek tiek prifantazavau.. laukiu dabar kol sukietes ir galesiu isbandyti bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 02 03, 13:43)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
vakar gaminau kieta sampuna, tai siek tiek prifantazavau.. laukiu dabar kol sukietes ir galesiu isbandyti  bigsmile.gif
user posted image

Ooo, koks skanus wub.gif labai lauksiu atsiliepimų wink.gif aš mečiau bandymus su SIC, buvau visai užmetus kietus šampūnus. Tačiau pabandžiau maždaug pagal AZ receptuką (su kanangomis, plauksu blizginantis), ir visai nieko wink.gif jokie niežai nepuola biggrin.gif Turbūt jų esmė - kuo paprasčiau, be daug mandrybių..
Atsakyti
Sveikutes,
sauniai jus cia visko prisigaminat, o as paprasysiu jusu, kaip profiu patarimo, gaminu kremus, kartais pavyksta, o paskutiniu metu nelabai sad.gif Aliejine ir vandens faze susijungia, viskas buna tvarkoj , kol nesulasinu EA ir konsrevantu, tada man pamaisius is kart atsiskiria vandens faze, ka darau netaip g.gif Naudoju emulsini vaska ir biciu vaska, bandziau biciu vaska ir alyvuogiu vaska ir vel tas pats. Gal i per vesu sulasinu EA unsure.gif
Gal ka galit patart, is anksto dekinga
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2012 02 03, 16:11)
Ooo, koks skanus  wub.gif labai lauksiu atsiliepimų wink.gif aš mečiau bandymus su SIC, buvau visai užmetus kietus šampūnus. Tačiau pabandžiau maždaug pagal AZ receptuką (su kanangomis, plauksu blizginantis), ir visai nieko wink.gif jokie niežai nepuola biggrin.gif Turbūt jų esmė - kuo paprasčiau, be daug mandrybių..

aha atrodo kaip skanestas biggrin.gif kai formavau, tai tik ir norejosi paragauti, nes ir isvaizda ir kvapas labai jau valgomi biggrin.gif
manau, kad kita savaite jau galesiu isbandyti.. paciai labai idomu koks cia isejo sampunas.

QUOTE(Nirida @ 2012 02 03, 16:33)
Sveikutes,
sauniai jus cia visko prisigaminat, o as paprasysiu jusu, kaip profiu patarimo, gaminu kremus, kartais pavyksta, o paskutiniu metu nelabai sad.gif Aliejine ir vandens faze susijungia, viskas buna tvarkoj , kol nesulasinu EA ir konsrevantu, tada man pamaisius is kart atsiskiria vandens faze, ka darau netaip  g.gif Naudoju emulsini vaska ir biciu vaska, bandziau biciu vaska ir alyvuogiu vaska ir vel tas pats. Gal i per vesu sulasinu EA  unsure.gif
Gal ka galit patart, is anksto dekinga

jei gali brukstelk tikslu recepta, tada matysim kas ne taip, bet itariu, kad del biciu vasko tau nesigauna ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mergaites, patarkit kam galeciau pasinaudot ar ka galeciau pagaminti is Mango sviesto (pirkau is AZ, jis toks kietas ir gaila, kad bereikalo guli sad.gif ) ir is Avokado al. (naudoju jis plauku galiukams, bet dar turiu jo daug ir nezinau kur ji dar galima panaudot). blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaangelika @ 2012 02 03, 17:31)
Sveikos  4u.gif

Mergaites, patarkit kam galeciau pasinaudot ar ka galeciau pagaminti is Mango sviesto (pirkau is AZ, jis toks kietas ir gaila, kad bereikalo guli sad.gif ) ir is Avokado al. (naudoju jis plauku galiukams, bet dar turiu jo daug ir nezinau kur ji dar galima panaudot).  blush2.gif

Issukite mango sviesta su avokado aliejumi ir gausite puiku riebu krema ziemai 4u.gif
Atsakyti
labas mergytes 4u.gif
kokia as patenkinta kad pries metus atradau sita tema 4u.gif biggrin.gif
flos jei turesi laiko imesk ta recepta plauku blush2.gif
alioniuk sudėtis naktinio drėkinamojo gėlio sitas gelis kokio tirstumo turi gautis blush2.gif man gavosi kaip vandenukas biggrin.gif bet dabar galvoju ar idejau ksantana g.gif doh.gif buna ir taip biggrin.gif


truputi ne i tema ,bet
prase viena pazystama kremuka pagamint,skaiciuoju kiek cia iseina ta savikaina,na 30ml apie 10/15lt na tikiuosi negalvos kad uzsidirbineju biggrin.gif bet uzmetu aki i interneto platybes ir man akys blink.gif http://www.ecodesire...c...i&Itemid=12 ir tikriausiai yra kas ji perka g.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2012 02 03, 16:34)
Issukite mango sviesta su avokado aliejumi ir gausite puiku riebu krema ziemai 4u.gif

Nesu didele zinove kaip pasigaminti kosmetika paciai, bet issukti mokesiu blush2.gif O kuom inda sterelizuoti, kuriame issuksiu sviesta su al.?
Atsakyti
QUOTE(aaangelika @ 2012 02 03, 17:39)
Nesu didele zinove kaip pasigaminti kosmetika paciai, bet issukti mokesiu  blush2.gif O kuom inda sterelizuoti, kuriame issuksiu sviesta su al.?

As verdanciu vandeliu , spiritu ...... Kaip "sukti" krema gal video jums pades 4u.gif

http://www.youtube.c...h?v=8qbrw2iQzUs
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 02 03, 16:45)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif
be spirito net neisivaizduoju kaip g.gif

O spirita parduos man vaistinej? g.gif
Atsakyti