Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

QUOTE(Sidabražolė @ 2012 01 26, 06:59)
Įdomu, kaip būtų, jei naudoti kokoso pieną tiesiai iš riešuto? Ar toks pats? Ačiū už mintį, būtinai pabandysiu. Mano paskutinis eksperimentas - vietoj hidrolato naudojau kinrožių vandeninį užpilą (distiliuotu vandeniu). Palaikiau šiltai vandens vonelėj. Manau, kad kažkiek antocianinų ir AHA rūgščių patenka. Be to suteikia kremui gražią rožinę spalvą. Ir beveik nekainuoja.  smile.gif


thumbup.gif as jei turiu mazai zaliavos, kaip pvz. rugiagieliu ziedeliu, petrazoles, salieru lapu ir panasiai, tai juos tiesiog uzpilu saltu vandeniu (nieko nekaitinu), ir palieku iki paros saldytuve. Manau tikrai pereina kazkiek gerybiu, nes ir spalva ir kvapas ir skonis vandenuko pasikeicia. Ir kol kas nepastebejau, kad kremas su tokiu uzpilu greiciau rugtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 01 26, 10:09)
Esu naudojusi muile ir kūno pienelyje pieną tiesiai iš riešuto.
Kreme labai smarkiai jautėsi kokoso kvapas, net tiems , kurie jį mėgsta, buvo per stipru, bet poveikis labai geras. Tiesa, greit pradėjo pelyti (nedėjau qosgard ar naticido) smile.gif


o geras, reiks pabandyt..aš labai mėgstu kokosų kvapąsmile.gif norint kūno kreme išgauti sodresnį jo aromatą, tenka nemažai kokosų kvapo lašinti, tada gal su kokosų pienu geriau pavyks sužaist..
ačiū už mintį 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(alioniukas @ 2012 01 26, 10:24)
thumbup.gif  as jei turiu mazai zaliavos, kaip pvz. rugiagieliu ziedeliu, petrazoles, salieru lapu ir panasiai, tai juos tiesiog uzpilu saltu vandeniu (nieko nekaitinu), ir palieku iki paros saldytuve. Manau tikrai pereina kazkiek gerybiu, nes ir spalva ir kvapas ir skonis vandenuko pasikeicia. Ir kol kas nepastebejau, kad kremas su tokiu uzpilu greiciau rugtu  smile.gif


O kodėl būtinai su šaltu? Kodėl tada nuoviras netinka? nes šilumoj daugiau gerųjų dalelių išsiskirtų? smile.gif
Atsakyti
Medžiagų tai daugiau išsiskiria, bet jos greičiau suraugina kremą.
Atsakyti
Manau, pašildyti vandens vonelėj maždaug iki tos temperatūros, iki kokios vandeninę fazę šildome gaminant kremą, ir būtų kompromisinis variantas.
Atsakyti
aciu Alionuikui uz patarima pabandyti naudoti karnabau vaska lupu piestukui. ateityje planuosiu ji isigyti smile.gif
ka, gi, prigaminau kruva lupu balzamu. dariau vis tik su biciu vasku, dar dejau mimozu truputi. aliejai - kakavos rudas ir kokosu, lyg dar migdolu, nepamenu, nes pusiau is akies dariau smile.gif
kaip patare mergaite is cia, ilasinau apelsinu ea 10 l ir 1 lasa benzoino, nes jis kovinis toks smile.gif
zodziu mano ispudziai labai geri: gyvenime nenaudodavau joki uvazelinu, lupdaziu ir blizgiu. tiesiog jie man kancia, nekesdavau jausti kazkokia riebia chemija ant lupu ir "ragauti" smile.gif o dabaar isbandziau - tai esu labai patenkinta poveikiu. visai neerzina, o kelia nuotaika, lupos minkstos minkstuteles, nors pas mane jos dazniausiai budavo sausokos ir paskeldejusios, o dar putlios doh.gif
dar patiko, kad tie piestukai gavosi tammsiai rudi ir pasitepus gaunasi kaip su tokiu neutraliu blizgiu, nes pas mane gan ryskios dar tos lupos . ot pridovanosiu smile.gif
ai, tiesa, dejau as pantenolio i ji, nes kai stovejau euro vaistinej eilej, maciau kad labai perkami kazkokie vazelinai su pantenoliu smile.gif

labai suzavejo mintis gaminti krema is savos gamybos hidrolatu, ypac is apelsinu ar greipfurtu zieveles bigsmile.gif ka tik padariau krema su stipria kava, seniau su mineraliniu, dar seniau gaminau su ozkos pienu, bet prarugo, nes be konservantu dariau lotuliukas.gif
dar vasara bandysiu is agurku siulciu pagal rekomendacijas is cia 4u.gif
aciu uz puikias idejas, kad dalinates jomis 4u.gif
Atsakyti
Aš savo lūpų balzamais irgi labai patenkinta, dažnai įsidedu medaus-ypač žiemą, irgi manau reikalo nepagadina smile.gif o pantenolis juk netirpus aliejuje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2012 01 26, 22:31)
Aš savo lūpų balzamais irgi labai patenkinta, dažnai įsidedu medaus-ypač žiemą, irgi manau reikalo nepagadina smile.gif o pantenolis juk netirpus aliejuje? g.gif


na, medaus as tiek prisivalgau per diena, kad jau i ibalzama deti butu virs visko blush2.gif lotuliukas.gif
bet tai, dauguma pagerinimu galima deti i jau pagaminta krema, tai as padarius, ilasinau, ismaisiau, o kiek jis ten tirpus ar ne - nzn. jis pats toks kaip aliejus smile.gif
na nesvarbu, tikiuosi, kad issimaise ir pasiskirste kazkaip.
siaip tik suklydau del kokosu al., reikejo jo is vis nedeti, nes jis juk skystumo priduoda, tai kambario temperat mano vazelinai nera kieti kaip pagaliukai. reikia isnaudoti greiciau kol ziema
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 12 21, 02:26)

Anksčiau klausėt, kur rasti informaciją apie namines emulsijas, tai vakar atradau tame rusiškam forume kitą postą apie emulsijas (emusijso tipą, lašelių dydį priklausomai nuo plakimo-maišymo), net įdėtos nuotraukos:
http://forum.aromart...p?t=589&page=16
Anksčiau irgi buvo tame pačiame forume, tik kitoje temoje ir daug seniau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 28 sausio 2012 - 08:46
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 01 28, 06:45)
Anksčiau klausėt, kur rasti informaciją apie namines emulsijas, tai vakar atradau tame rusiškam forume kitą postą apie emulsijas (emusijso tipą, lašelių dydį priklausomai nuo plakimo-maišymo), net įdėtos nuotraukos:
http://forum.aromart...p?t=589&page=16
Anksčiau irgi buvo tame pačiame forume, tik kitoje temoje ir daug seniau...


visada stebiu sita foruma, man jis thumbup.gif
ir prie to paties, man iki siol neaisku ir abejotina kad OLIVEM gali duoti lameliarine emulsija...emulsiklio sudetyje nera fosfolipidu (jokiu lecitino formu) g.gif , arba kazko tada nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2012 01 26, 21:27)

labai suzavejo mintis gaminti krema is savos gamybos hidrolatu, ypac is apelsinu ar greipfurtu zieveles  bigsmile.gif


tik siulyciau kad tie apelsinai ar greipfurtai butinai butu ekologiski, nes ant paprastu tiek chemijos buna pripurksta kad doh.gif citrusiniai vaisiai ir vynuoges labai zieveleje kaupia visa auginimo metu naudojama chemija

ar kam buvo negera reakcija i hamamelio hidrolata (is naturallythinking)? man tai nieko, bet porai draugiu ir kvapas netiko, ir raudonom demem ismuse nuo jo
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 01 28, 10:38)
visada stebiu sita foruma, man jis  thumbup.gif
ir prie to paties, man iki siol neaisku ir abejotina kad OLIVEM gali duoti lameliarine emulsija...emulsiklio sudetyje nera fosfolipidu (jokiu lecitino formu) g.gif , arba kazko tada nesuprantu  blush2.gif

Greičiausiai čia turi reikšmę ne cheminiai elementai, o OLIVEM molekulės struktūra, esu kažkur pasižymėjusi išsamų aiškinimą apie emulsijų susidarymą, bet dabar nerandu...
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 01 28, 15:25)
Greičiausiai čia turi reikšmę ne cheminiai elementai, o OLIVEM molekulės struktūra, esu kažkur pasižymėjusi išsamų aiškinimą apie emulsijų susidarymą, bet dabar nerandu...


apie lamel emulsiju susidaryma daug skaiciau, bet jei dar ka nors rasit, butu nuostabu 4u.gif
Atsakyti