Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 01 22, 22:46)
Bandyk pašildyt uždaram indelyje vandens vonelėj, nekarštai, aš taip kietą Tolu balzamo absoliutą išsitirpinau kažkada muilui jojobos aliejuje ( bet ilgai šildžiau vis pamaišydama užsuktam stiklainėly, kelias valandas), buvo kristalinės konsistencijos. Kad kiek ir neištirpo, aliejus kvapo persisunkė, ilgai muile išlieka toks saldus vanilinis kvapas, ir kitus pafiksuoja. O dar turėtų spirite tirpt, reiktų turbūt darytis 10-50 proc. koncentracijos tirpalą ir paskui jį naudot - toks būna benzoino tirpalas, aromanatural 25 proc., KN 50.
Iš Hermitage aliejų irgi beveik nepirkau, tik vieno laukiu - braškių sėkliukių, rašo kad kvepia ir antioksidantas, kremams bandysiu. Ir opoponakso absoliuto laukiu, bandysiu spirite tirpint. Šiaip visus kietus pataria pašildyt prieš naudojant, kad geriau tirptų ir būtų lengviau dirbt, tik nežinau kokio šitas tirštumo. 4u.gif

Aliejuje bandžiau tirpinti, tik gal taip ilgai nešisdžiau- pašildžiau prieš tirpinimą, tai ir liko tokių gumos gabaliukų neištirpusių, o spirite dar nebandžiau, tik galvojau, kai jau visą mišinį į spiritą maišysiu ištirps, bet gi neištirpo iki galo, kvapo aišku liko, nes kiek neištirpo vis tiek mirko ilgai su kitais kvapais. Reiks pabandyti spirite iš pradžių tirpinti, tik paskui naudoti 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

sory is anskto uz gan kvailoka klausima, bet paklausiu biggrin.gif o galima lupu balzama pagaminti be biciu vasko? na jei zmogu erzina medaus kvapas ? as deciau olivem ir kokiu mimozu, roziu vasko ? aisku, as suprantu, kad biciu vaskas atlieka funkcija reikalinga lupu piestuke, bet ka daryti ? ar bus per minkstas man piestukas be biciu vasko ?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 01 23, 01:33)
Na, cia jau vistiek labiau link chemijos tas Isopropyl miristate, o as, kuriant natur. kvepalus nesu linkusi naudoti 'chemija'. O daugiau nieko ir negaliu apie ji pasakyti, nes nesu nei domejusis placiai, nei tuo labiau naudojusi smile.gif

Taip, Palomina, jis "pagamintas", tai tiesa. Bet nežinau ar blogiukas - tai riebalų rūgščių esteris(miristo rūgšties), o juk naudojam emulsinimui cukraus esterį, kitus emulsiklius. Todėl man ir įdomu, nenoriu atmest kaip nenaudotino neišbandžiusi, neištyrinėjus, neįsitikinus. Juk ir absoliutai gaminami su chemijos pagalba, kurie tirpiklio ekstrakcijos būdu, ne visi gi anfleražiniai, ir spiritas chemija. Va kvapo sudedamųjų dalių cheminių naudot noras nekyla. Na, mano toks būdas - knaisiotis doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2012 01 23, 16:29)
sveikos,

sory is anskto uz gan kvailoka klausima, bet paklausiu biggrin.gif o galima lupu balzama pagaminti be biciu vasko? na jei zmogu erzina medaus kvapas ? as deciau olivem ir kokiu mimozu, roziu vasko ? aisku, as suprantu, kad biciu vaskas atlieka funkcija reikalinga lupu piestuke, bet ka daryti ? ar bus per minkstas man piestukas be biciu vasko ?
aciu  4u.gif

Ar galima nezinau, bet asmeniskai as, ilasinu benzoino ir apelsinu ea, uzmusa bet kokius kitus kvapus, norisi uostyti ir uostyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2012 01 23, 16:29)
sveikos,

sory is anskto uz gan kvailoka klausima, bet paklausiu biggrin.gif o galima lupu balzama pagaminti be biciu vasko? na jei zmogu erzina medaus kvapas ? as deciau olivem ir kokiu mimozu, roziu vasko ? aisku, as suprantu, kad biciu vaskas atlieka funkcija reikalinga lupu piestuke, bet ka daryti ? ar bus per minkstas man piestukas be biciu vasko ?
aciu  4u.gif

Esu gaminusi vien tik iš kandelijos vaško ( atrodo 24% reikia dėti), labai geras pieštukinis balzamas buvo. Gali būti, kad rožių ir mimozų vaškai per minkšti, tik indelyje galima bus balzamą laikyti.
Gal dar kas iš merginų parašys daugiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 01 23, 21:57)
Esu gaminusi vien tik iš kandelijos vaško ( atrodo 24% reikia dėti), labai geras pieštukinis balzamas buvo. Gali būti, kad  rožių ir mimozų  vaškai per minkšti, tik  indelyje galima bus balzamą laikyti.
Gal dar kas iš merginų parašys daugiau unsure.gif


aš dariau su mimozų vašku..laikyti tai laikėsi tiūbelėje, bet man tokia smarvė to vaško, kad išmečiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2012 01 23, 15:29)
sveikos,

sory is anskto uz gan kvailoka klausima, bet paklausiu biggrin.gif o galima lupu balzama pagaminti be biciu vasko? na jei zmogu erzina medaus kvapas ? as deciau olivem ir kokiu mimozu, roziu vasko ? aisku, as suprantu, kad biciu vaskas atlieka funkcija reikalinga lupu piestuke, bet ka daryti ? ar bus per minkstas man piestukas be biciu vasko ?
aciu  4u.gif
Nors ir papildomai visada kvėpinu lūpų balzamus kuriais nors EA ar alkohol. ekstraktais, bet nemanau, kad nuo bičių vaško (maniškis senokai pirktas AN) atsiranda medaus kvapas


QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 01 23, 20:57)
Esu gaminusi vien tik iš kandelijos vaško ( atrodo 24% reikia dėti), labai geras pieštukinis balzamas buvo...
Gal dar kas iš merginų parašys daugiau unsure.gif

Aš irgi apie tą vašką galvočiau kaip alternatyvą drinks_cheers.gif


Kokie geriausi emulsikliai makiažo valymo pieneliui gaminti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 01 23, 21:56)
aš dariau su mimozų vašku..laikyti tai laikėsi tiūbelėje, bet man tokia smarvė to vaško, kad išmečiau  doh.gif

as taip pat esu gaminusi su mimozu vasku, na balzamas gavosi kietas, toks pats kaip su biciu vasku gaunasi, bet jau kvapas tikrai, lb jau astrus tu mimozu..... doh.gif
Atsakyti
Sveikutės merginos 4u.gif

Noriu MB pagaminti kremą, pavarčiau užrašus žiuriu, kad neturiu jokio recepto. Gal galėtumėte kuri imesti receptuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2012 01 24, 11:45)
Nors ir papildomai visada kvėpinu lūpų balzamus kuriais nors EA ar alkohol. ekstraktais, bet nemanau, kad nuo bičių vaško (maniškis senokai pirktas AN) atsiranda medaus kvapas
Aš irgi apie tą vašką galvočiau kaip alternatyvą drinks_cheers.gif
Kokie geriausi emulsikliai makiažo valymo pieneliui gaminti? g.gif


aciu visoms uz patarimus, kuo pakeisti biciu vaska lupu balzame smile.gif

aha, taip atrodo, bet gavo krema, kuriame biciu vasko vos vos, dar jis pakvepintas ylang'ais , bet vis tiek, sako jauciu medu. o jo ji nemegsta biggrin.gif man net keista biggrin.gif as taip megstu medu ir ta kvapa, kaip gali erzinti g.gif
na, jauciu arba jai nedarysiu is vis, arba apgausiu, sakysiu, ka cia issigalvoji lotuliukas.gif juokaquju zinoma. padarysiu skanu man, jei neerzins, tai gales naudotis, jei ne, tai ka padarysi smile.gif
o mimozu man irgi butu per astrus. dar turiu roziu, bet ji ir roziu nemegsta kvapo doh.gif , o be to jos minkstos

Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2012 01 24, 13:10)
aciu visoms uz patarimus, kuo pakeisti biciu vaska lupu balzame smile.gif

aha, taip atrodo, bet gavo krema, kuriame biciu vasko vos vos, dar jis pakvepintas ylang'ais , bet vis tiek, sako jauciu medu. o jo ji nemegsta biggrin.gif man net keista biggrin.gif as taip megstu medu ir ta kvapa, kaip gali erzinti  g.gif
na, jauciu arba jai nedarysiu is vis, arba apgausiu, sakysiu, ka cia issigalvoji  lotuliukas.gif juokaquju zinoma. padarysiu skanu man, jei neerzins, tai gales naudotis, jei ne, tai ka padarysi smile.gif
o mimozu man irgi butu per astrus. dar turiu roziu, bet ji ir roziu nemegsta kvapo  doh.gif  , o be to jos minkstos


o jus nenorite pabandyti karnaubu vaska? jis yra dar kietesnis uz biciu, jo reikia labai mazai
Atsakyti
Gal pasidalinkim patirtimi apie kosmetikos gaminimo įrangą. Kokie įrankiai ar indai pasiteisino, o kurie ne.
Man iškilo klausimas ar tas metalinių puodelių spaustuvas iš AZ, tinka ir kitiems indeliams paimti ar ne, gal kiti išslysta iš jo?
Jau atsiboda, karštus indelius rankom imti.
http://translate.goo...R4KP53rBaFiER1Q

Taip pat kažkas iš merginu planavo pirkti iš AZ kremu virimo šildyklę, nors man ji į bulvyčių gruzdintuvę panaši lotuliukas.gif . Kažin ar pasiteisino pirkinys?

Man tai labai pasiteisino paprasčiausias pieno plakiklis ir labai patogu hidrolatus šildyti SIMAX firmos stikliniame 100 ml cilindre-indelyje, jis panasus į ąsotėlį be ąselės, bet su kampučiu skysčiams nupilti.
Atsakyti