Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

QUOTE(Etama @ 2012 01 19, 22:05)
Laba,
ar verta įsigyti jojobos perlus veido šveitiklio gamybai (iš AZ)? JMO jojobos prausiklis man visai patiko, nei per agresyvus, nei per švelnus, tai įdomu ar su šiais panašiai gaunasi? g.gif  Gal kuri bus bandžiusi ir JMO, ir AZ jojobos perlus, o gal ir kitus 'grūdelius' iš AZ, būtų įdomu sulaukti palyginimo mirksiukas.gif


Sveika:)
na man tai tikrai jie patinka. Tik kiek pastebėjau, po kurio laiko kreminiam prausiklyje pabrinksta tie grūdeliai ir paskui šiek tiek tyžta ant veido..bandysiu savaitgalį daryt ne kreminį, bet daugiau gelinį prausiklį, gal šis mažiau išbrinkins grūdelius
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2012 01 19, 22:33)
O pats šveitimo pojūtis turi panašumo?  4u.gif Nespėjau stalčių atlaisvinti, tai nebenoriu papildomu balastu užsikrauti, jaučiu su guaru pasidaryčiau kokį gelinį ir tiek g.gif Kaip tik laukiu aparačiuko veido valymui, tai tam tikslui ruošiuosi kažkokį šveitikliuką neagresyvų pasidaryti. Labiausiai link jojobos perlų ir linkstu g.gif Jei bus laisvo laiko, parašysiu AŽ 4u.gif


Kas čia per aparačiukas? gal galima plačiau?? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 01 20, 10:39)
Kas čia per aparačiukas? gal galima plačiau??  ax.gif


Jau matau:)
Atsakyti
Sveikos.

Dariausi sau kremuką veidui, viskas buvo puiku, galiausiai lašinu greipfrutų sėklų ekstr., bet sugalvojau nuimti lašintuvą. Paverčiau ir tiūūūrkšt.... Koks 10 lašų įlašėjo, o kremuko iš viso yra gal koks 30 gr.
Ar nieko tokio jeigu tepsiuos?
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2012 01 20, 11:52)
Sveikos.

Dariausi sau kremuką veidui, viskas buvo puiku, galiausiai lašinu greipfrutų sėklų ekstr., bet sugalvojau nuimti lašintuvą. Paverčiau ir tiūūūrkšt.... Koks 10 lašų įlašėjo, o kremuko iš viso yra gal koks 30 gr.
Ar nieko tokio jeigu tepsiuos?

Manau, kad nieko tokio, keli papildomi lašai neturėtų niekaip paveikti tavo odos. Beto GSE nėra erzinantis odą preparatas smile.gif aš į 40-45ml kremą lašinu 10 lašų GSE, todėl tavo 30ml kremas su 10 lašų GSE nelabai kuo skiriasi smile.gif
Atsakyti
Gal matėt kur pirkti levandų žiedų ir levandų aliejaus kapsulių? unsure.gif
Atsakyti
Mergaites, kas dare gaiviklį pagal Alioniuko receptą, ar jums lieka toks bespalvis želiukas po kai kurio laiko panaudojimo?
Atsakyti
QUOTE(adusia @ 2012 01 22, 09:10)
Mergaites, kas dare gaiviklį pagal Alioniuko receptą, ar jums lieka toks bespalvis želiukas po kai kurio laiko panaudojimo?

lieka biggrin.gif

alioniuk noreciau paklausti blush2.gif ka Tu naudoji sunelio plaukuciams plauti smile.gif gal koki sampuno receptuka kad tiktu vaikams blush2.gif
nes as jau nezadu gristi prie pirktiniu sampunu ,tai kazkaip maudydama zuikius pagalvojau kad ir jiems butu galima kazka padaryti g.gif


o kur prapuolus agne/ramune g.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 01 21, 20:39)
Gal matėt kur pirkti levandų žiedų ir levandų aliejaus kapsulių? unsure.gif


cia galit paziureti...
Atsakyti
Sveikos, noreciau paklausti ar tiktu toks termometras kosmetikos gambai? Na pamatuoti alieju temperatura ir panasiai? nes interneto parduotuves ju kaina apie 30-40lt... o cia butu pigiau. o gal kuri zinote kur pigiau nusipirkti termometra is svarstykles?

termometras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgute2000: 22 sausio 2012 - 13:27
Aš naudoju skirta maistui termometrą, žiurekit Senukuosė, Ermitažė 4u.gif
Atsakyti
Neprapuolus neprapuolus, tik kremų prieš kalėdas daug prisigaminau, kol kas neverdu, ir atostogavau porą savaičių, be ryšio gyvenau... Įlindau dabar į kvapus ir kvepalus, makaluoju, mokaus, skaitau. Va vieną mišinuką padariau ir įlindau pažiūrėt kaip ir kuom gyvenat biggrin.gif
Labai esu dėkinga vienai mergytei, kuri hermitageoils.com (UK) užrodė thumbup.gif Absoliutai ir eteriniai labai kokybiški, na nepigūs, bet geri kaip KN, daug kas pigiau gaunas, ypač jei akcija. Tik man kvepalų sudedamųjų vis negana, tai nesiseka sutaupyti... blush2.gif
Buvau darius gaiviklį pagal Alioniuko receptą, irgi viršus kvapas nusiplovė, o pats gabaliukas liko, turbūt visgi reiktų receptą tobulint, dalį agaro keist ksantanu, guaru, gal (pigiau) maistiniu želatinu, kad po truputį tirptų ir plautųsi, bet nebandžiau, neatėjo eilė.
Buvo kalba apie Akomos aliejujų kokybę. Aliejų turėjau nedaug, nieko blogo tikrai neįžiūrėjau, bet daugiausia mano užsakymų AZ tai ten ir užsiprekinu tokiom prekėm. Bet va sausi šilko milteliai Akomos daug labiau patiko negu AZ. Visų pirma, nesušoka gumulan, balti, tai kremo nedažo(jei to norisi), o kai savo skystą gaminį, toniką-losjoną jais vietoj AZ šilko kurį pabaigiau papildžiau, tai pastebėjau kad gražiai truputį tirština, galima mažiau ksantano dėti. Į hidrolatą kas vietoj toniko naudoja būtų gerai.
Dar buvo klausimas apie hydroxitrimonium honey, gėda sakyt - neturiu, bet pasiieškojau info, pasiskaičiau - plaukams geras daiktas, kondicionuoja, apsaugo nuo žalingų poveikių, drėkina, padeda "uždaryt" žvynelius, kitoms medžiagoms įsiskverbt ir išlikt ilgiau, o žiemą ir antistatikas. Teks pirktis. Pasižiūrėjau saugos lapą - nieko baisaus, nėra absoliučiai nekenksmingas, gali būti pašalinių poveikių, bet nevartojant į vidų, neplaunant juo grynu, laikantis nustatytų normų ir sveiko proto, manau nieko blogo nenutiks. Labai plačiai naudojamas, būna įvairiais pavadinimais, iš įvairių šaltinių išgaunamas katijoninis polimeras. Čia plačiau išnagrinėtas:
http://www.quab.com/...are_Article.pdf
Taip, aš pati benzoinu gąsdinau, o ką, kvepaluose be jo nepasieisiu, naudoju. Bet juk ten maži kiekiai... Visi tie saugu-kenksminga tokie slidūs reikalai, visada atsarga gėdos nedaro, bet perdėt irgi nereikia.
Gaila, niekas kvepalų gamyba neužsiima... Buvo atskira temelė, bet tokia numirus.
O jojobos perlai pas mane irgi jau važiuoja, tiek čia prigyrėt, kad - kaip gi aš be jų doh.gif
Ir bėgu užsakinėt aromanatural, kol to medaus turi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 22 sausio 2012 - 14:27
QUOTE(anj @ 2012 01 22, 12:56)
cia galit paziureti...

Vilnius verysad.gif Man reikia Kaune..
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 01 22, 15:19)
Gaila, niekas kvepalų gamyba neužsiima... Buvo atskira temelė, bet tokia numirus.

Jei kokiu klausimeliu iskyla tai gali klausti mirksiukas.gif manau, kad sioj temoj.. o ten ta tema kur prie kvepalu temu, tai tikrai liudnai gyvena.. Bet tai ka ten daug ir rasysi, formuliu gi neviesinsim smile.gif
Atsakyti