Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

Flos, ačiū už receptus, aš kaip tik jojobos perlų laukiu, reikės pabandyti šį receptuką thumbup.gif

Merginos, gal kuri esate bandžiusios Jamaikos juodųjų ricinų aliejų? Kokie atsiliepimai?
http://www.aromanatu...communis-1.html
Ar jis skiriasi nuo paprasto ricinų aliejaus, pvz. esančio AZ?
Atsakyti
Flos, ačiū tau:)

aš džiaugiausi savu prausikliu, bet pastebėjau, kad po kurio laiko jojobos perlai patirpsta ir prausiklis labai riebus gaunasi..vakar netgi tokia balta plėvelė lyg vaško, lyg kreminė liko ant veido, tai baigiau moliu prausti veidą.. g.gif
bandysiu taviškį pasidaryt:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 01 17, 14:12)
Flos, ačiū tau:)

aš džiaugiausi savu prausikliu, bet pastebėjau, kad po kurio laiko jojobos perlai patirpsta ir prausiklis labai riebus gaunasi..vakar netgi tokia balta plėvelė lyg vaško, lyg kreminė liko ant veido, tai baigiau moliu prausti veidą..  g.gif
bandysiu taviškį pasidaryt:)

Tai nėr už ką ax.gif mano lyg dar netirpsta, bet gal ir naudojamas emulsiklis turi įtakos? asta_pasta, gal gali primink, kokį emulsiklį naudojai? Aš ilgai galvojau, kokį emulsiklį geriau dėti, galiausiai tokį variantą pasirinkau, gavos labai lengvas. Ir šiaip, labiausiai apsiskaičiusios, kokie emulsikliai tinkamiausi prausikliams, valymo pieneliams? Kiek Az žiūrėjau receptus, dažniausiai cukraus esteris su guma, su VE emulsikliu, arba VE kartu su MF.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2012 01 17, 15:18)
Tai nėr už ką  ax.gif mano lyg dar netirpsta, bet gal ir naudojamas emulsiklis turi įtakos? asta_pasta, gal gali primink, kokį emulsiklį naudojai? Aš ilgai galvojau, kokį emulsiklį geriau dėti, galiausiai tokį variantą pasirinkau, gavos labai lengvas. Ir šiaip, labiausiai apsiskaičiusios, kokie emulsikliai tinkamiausi prausikliams, valymo pieneliams? Kiek Az žiūrėjau receptus, dažniausiai cukraus esteris su guma, su VE emulsikliu, arba VE kartu su MF.


aš gaminau pagal AZ receptą su Nr.3 vašku.

Vegetable oil Organic Jojoba 13 ml
Emulsifying wax 3.5 g
Mineral water 40 ml
Allantoin: 0.6 g
Jojoba Beads:1.2 g
Conservative Cosgard 0.4 g


dabar reiks pabandyt kitokią sudėtįsmile.gif
Atsakyti
labas merginos,ar galeciau pasidaryti paprasta paakiams kremuka is to,ka turiu ir siek tiek dasipirkus blush2.gif :

turiu roziu hidrolata, vynuogiu kauliuku ir sezamo aliejus.Emulsinio vasko nusipirkciau,butu pirmas blynas,nesinori daug prisipirkti,noriu pabandyti ka nors nesunkaus,dar kaip konservanto gal vitamino e nusipirkt reiktu? ax.gif aciu
Atsakyti
Laba,
ar verta įsigyti jojobos perlus veido šveitiklio gamybai (iš AZ)? JMO jojobos prausiklis man visai patiko, nei per agresyvus, nei per švelnus, tai įdomu ar su šiais panašiai gaunasi? g.gif Gal kuri bus bandžiusi ir JMO, ir AZ jojobos perlus, o gal ir kitus 'grūdelius' iš AZ, būtų įdomu sulaukti palyginimo mirksiukas.gif

Pokahonta, dėl tinkamumo paakiams pasiskaityk plačiau kad ir Aromantarural ingredientų aprašymus. Gali darytis su BTMS emulsikliu, dar reiktų konservanto (naticido, GSE ar ekokonservanto). Vit. E pati niekada neperku papildomai, jau geriau aliejus, turinčius jo daugiau naudoju jei yra noras smile.gif
Tik dabar paskaičiau tinkamai-Vit. E nėra konservantas, nesimaišykit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 19 sausio 2012 - 21:06
Etama, man mintis jojobos perlus pabandyti, kilo išbandžius būtent JMO šveitiklį. Mano šveitiklis gavosi labai švelnus, tikrai neagresyvus. Lyginant pačius grūdelius, tai jam tie perlai kažkiek didesni, bet nebeturiu JMO, kad galėčiau sulyginti. JMO grūdeliai nėra mėlyni ir neišsiskiria iš visos emulsijos, tai gal dėl to taip atrodo. Jei tu VLN, parašyk man, parodysiu.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2012 01 19, 21:14)
Etama, man mintis jojobos perlus pabandyti, kilo išbandžius būtent JMO šveitiklį. Mano šveitiklis gavosi labai švelnus, tikrai neagresyvus. Lyginant pačius grūdelius, tai jam tie perlai kažkiek didesni, bet nebeturiu JMO, kad galėčiau sulyginti. JMO grūdeliai nėra mėlyni ir neišsiskiria iš visos emulsijos, tai gal dėl to taip atrodo. Jei tu VLN, parašyk man, parodysiu.

O pats šveitimo pojūtis turi panašumo? 4u.gif Nespėjau stalčių atlaisvinti, tai nebenoriu papildomu balastu užsikrauti, jaučiu su guaru pasidaryčiau kokį gelinį ir tiek g.gif Kaip tik laukiu aparačiuko veido valymui, tai tam tikslui ruošiuosi kažkokį šveitikliuką neagresyvų pasidaryti. Labiausiai link jojobos perlų ir linkstu g.gif Jei bus laisvo laiko, parašysiu AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2012 01 19, 22:33)
O pats šveitimo pojūtis turi panašumo?  4u.gif Nespėjau stalčių atlaisvinti, tai nebenoriu papildomu balastu užsikrauti, jaučiu su guaru pasidaryčiau kokį gelinį ir tiek g.gif Kaip tik laukiu aparačiuko veido valymui, tai tam tikslui ruošiuosi kažkokį šveitikliuką neagresyvų pasidaryti. Labiausiai link jojobos perlų ir linkstu g.gif Jei bus laisvo laiko, parašysiu AŽ 4u.gif

Pats šveitimas tai man toks pat - odos negramdo, o palieka tokią švelnią švelnią.. Kitų grūdelių nebandžiau, bet su kokiu cukrumi man nepatikdavo - odą atrodė nugramdo, apie druską, ar kavą net nekalbu - tikrai ne veidui.
O aparačiukų liga kaip matau plinta biggrin.gif būtinai pasipasakok, ką pasigaminsi veido prausimui, nes man ir aktualu. Dabar prausiklį su muilo riešutais pagal Alionuką naudoju, ir visai nieko. Su jojobiukais patinka rankomis praustis - toks malonus jausmas su pirštais masažuotis..
Atsakyti
Supratau, reiškia imsiu juos drinks_cheers.gif Jo, aparačiukai ant bangos, pasidovanojau sau ir aš, tik kad laikas negreit eina labai, kol gausiu dar doh.gif Sugrįšiu pasidalinti wink.gif Dedu viltis į tą būsimą odos priežiūros kombinaciją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2012 01 20, 00:32)
\

Puiku thumbup.gif lauksim žinių smile.gif

Mergučios, ar esat kuri bandžiusi siauražiedės mimozos (Mimosa tenuiflora) žievės ekstraktą iš AZ? Ar verti dėmesio miltukai? Na, tarkim hidroglicerininę ištrauką ne į kremą dėčiau, o į prausiklį, toniką ar micelinį vandenuką..
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2012 01 20, 09:22)
o kas per aparaciukas?  ax.gif  pasidalinkit nuorodom kur apie tai kalbejot? biggrin.gif

štai čia smile.gif
Atsakyti