Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

QUOTE(omega @ 2012 01 14, 03:09)
del taukes tai zinau, bet kad alonainui gauti kiek zinau daromos vandenines, spirittines ar pan taukes istraukos. aliejine irgi turiu, bet abejoju ar ten yra alontoino - nedariau, tiksliau neuzsakinejau tyrimo, nes uzpylus aliejumi istrrauka gaunasi tik tu medziagu kurios tirpios aliejuje.
beje dar kitame , sikart angliskame saite, radau, kad taninu yra liajuje. jie irgi tirpus vandenyje, ne aliejuje kek zinau... nieko nebesuprantu - kaip taip gali buti

Kažkaip ir aš pasimečiau, nes ankčiau visada taip dariau ir forumuose rasdavau patarimus, kad reikia maceruoti su aliejumi. Taigi, ėmiau ir dar pasiknaisiojau internete. Štai ką radau:
Taukės ekstraktas
Gal padės apsispręsti? Tiesa, visur, kur rašoma apie alontoiną, kaip miltelius, tai iš tikrųjų, rašoma, kad tirpsta vandenyje arba alkoholyje.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Dariau kuno sviesta pagal sita recepta, bet kazkodel jis man nestengsta mastau.gif
Atsakyti
Mergaitės, ar kas bandėt dėti cetilo alkoholio į kietus šampūnus? Skaitinėjau Caly kietų šampūnų receptus, ten deda nemažą kiekį BTMS, kaip kondicionuojantį priedą. O jei pamėginus BTMS + cetilo alkoholio, gal irgi kas vykusio gautųsi? g.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Norėjau paklausti kokio tikslumo (1gr, 0.1gr, 0.01gr) svarstykles rekomenduotumėte gaminant kosmetiką? g.gif ir iki kiek max gr sveriancios?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xvoveriux: 15 sausio 2012 - 15:44
QUOTE(xvoveriux @ 2012 01 15, 15:34)
Sveikutes,
Norėjau paklausti kokio tikslumo (1gr, 0.1gr, 0.01gr)  svarstykles rekomenduotumėte gaminant kosmetiką?  g.gif

buvo kazkada aptarinejama ir merginos siule 0.01gr 4u.gif


gal yra mergina kuriai reiketu 30% nuolaidos koduko is bodilinko g.gif gavau kazkoki vienkartini koda iki vasario kazkelintos galioja ,bet man is ten nieko nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 15 sausio 2012 - 15:45
Sveikos. smile.gif
Mane domina, ar esate kuri nors bandžiusi pasigaminti intymios higienos prausiklį? Kažin ko reikėtų jam pagaminti?
O gal geriau pirkti ekologišką jau pagamintą...
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2012 01 14, 11:40)
Kažkaip ir aš pasimečiau, nes ankčiau visada taip dariau ir forumuose rasdavau patarimus, kad reikia maceruoti su aliejumi. Taigi, ėmiau ir dar pasiknaisiojau internete. Štai ką radau:
Taukės ekstraktas
Gal padės apsispręsti? Tiesa, visur, kur rašoma apie alontoiną, kaip miltelius, tai iš tikrųjų, rašoma, kad tirpsta vandenyje arba alkoholyje.

aha, perskaiciau, raso ir apie alko, ir apie alieju. bet ko gero nepasidarius tyrimų nebus aišku. Siap alkoholiu (tiksliau degtine) manau visai gerai ir logiska butų, po to galima ji isgarinti ir liktu tik vandenelis su alantoinu.
dar iš tos pačios temos klausimas apie druskų tirpumą hidrolatuose. Druskos tirpios vandenyje, bet hidrolatai yra gaunami iš vandens garų, o druskos (t.y. mineralines medžiagos kurios augaluose būna būtent druksų pavidalu, pvz. silicis, kalcis, gelezis ir pan) negaruoja, jos tik tirpsta ir nusėda. ką manote šiuo klausimu?
Atsakyti
Grįžtu su klausimu apie svarstykles ax.gif
Pvz. yra svarstyklės sveriančios max 200gr. Bet tuo pačiu jose yra taros funkcija (kur 'nunulina' taros svorį). Tai uždėjus tarą ir ją 'nunulinus', galima sverti iki tų max 200gr? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xvoveriux @ 2012 01 16, 14:31)
Grįžtu su klausimu apie svarstykles  ax.gif
Pvz. yra svarstyklės sveriančios max 200gr. Bet tuo pačiu jose yra taros funkcija (kur 'nunulina' taros svorį). Tai uždėjus tarą ir ją 'nunulinus', galima sverti iki tų max 200gr?  g.gif

jei tara sveria 50 gr, ją nunulinus, svarstyklės svers iki 150 gr.
Atsakyti
QUOTE(xvoveriux @ 2012 01 16, 21:02)
QUOTE(braskel @ 2012 01 16, 21:47)

Ačiū 4u.gif

Mano sveria mažiau, bet nunulinus tarą vistiek sveria iki maksimalaus skaičiaus, skaičiuojasi kaip nuo nulio
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2012 01 16, 22:32)
Mano sveria mažiau, bet nunulinus tarą vistiek sveria iki maksimalaus skaičiaus, skaičiuojasi kaip nuo nulio

reiškia kategoriškai negalima teigti/tikėti, viskas priklauso nuo gamintojo...
Atsakyti
Įdedu ir savo prausiklio su jojobos perlais receptuką. Labai smagus, švelnus, gerai nuprausia, netraukia odos ir puikus kvapas. Gal teisingiau būtų PH su pieno rūgštimi pareguliuoti..
babasu putos 1 ml
ricinos sulfatinis al. 1 ml
lazdynu riesutu al. 5 ml
cukraus esteris 1.5 g
VE emulsiklis 2.5 g
vanduo 38 g/ml
alantoinas 0.5g
ylang-ylang ea 2 l
citrinu ea 2 l
greipfrutu ea 1 l
jojobos perlai 1 g
coscard 6 l

Emulsiklius tirpdžiau dalyje vandens, kitam indely suverčiau vandenį, tirpdžiau alantoiną, emulsikliams ištirpus supyliau vandenį su alantoinu, vandenį, įdėjau aliejus, ea, babasu putas, coscarda, galiausiai perlus. Plakiau su el plaktuveliu, tik kai sulasinau babasu putas, baigiau maišyti ranka.

Dar atradau labai skanų kvapų derinį: 2 l. frankinenso ea, 2 l. ylang-ylang ea, 3 l. alyvų kvapo iš AZ, 1 l. citrinos ea. Stiprus, gėliškas, su prabangos šydu aromatas smile.gif
Atsakyti