Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

QUOTE(lapuaite @ 2012 01 12, 10:56)
merginos gal nelabai i tema, bet reikia greito atsakymo.. gal esate pirkusios is cia? kazin kodel toks pigus tamanu aliejus.....? g.gif
http://www.akomaskin...__nerafinuotas_

noriu isigyti, bet kazkaip pagal kitur labai jau jis pigus, nes kitur tokio pat kiekio kaina prasideda nuo 22 lt.. tai galvoju gal su juo kazkas negerai g.gif

viskas ten gerai su tuo aliejumi mirksiukas.gif jei pastebejot akomoj daug kas pigiau biggrin.gif
aliejus /sviestus tik is ten pirksiu, nebandysiu is kitus, po paskutinio pabandumo is bodilinko doh.gif
pora kartu esu tamanu pirkus -viena karta maza kieki,dabar nesenai 30ml tai jie nesiskyre tokie kaip kad aprase flos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 01 12, 14:08)
viskas ten gerai su tuo aliejumi mirksiukas.gif jei pastebejot akomoj daug kas pigiau biggrin.gif
aliejus /sviestus tik is ten pirksiu, nebandysiu is kitus, po paskutinio pabandumo is bodilinko doh.gif
pora kartu esu tamanu pirkus -viena karta maza kieki,dabar nesenai 30ml tai jie nesiskyre tokie kaip kad aprase flos 4u.gif

Paskutini karta pirkau is love-eco tamanus, pas juos ekologiski, o va akoma ne visi sviestai ir aliejai turi ekologiskumo sertifikatus,tai del to kaina ir skiriasi. Tiesa, del sito aliejaus nezinau, nieko neparasyta, bet jeigu butu sertifikuotas tai manau butu bent zenkliukas uzdetas. Kas ne ekologiska tas ir pigiau smile.gif KN, love-eco.lt ir AN ekologiskus pardavineja tamanus. man asmeniskai tai svarbu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shiwa: 12 sausio 2012 - 21:37
Ar aš nerandu Aroma Zone tamanu aliejaus, ar jo ten nėra? Man irgi iškilo klausimas kur pirkti, nes baigiasi iš Fresholi pirktas, o te daugiau jo nėra.
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2012 01 12, 23:09)
Ar aš nerandu Aroma Zone tamanu aliejaus, ar jo ten nėra? Man irgi iškilo klausimas kur pirkti, nes baigiasi iš Fresholi pirktas, o te daugiau jo nėra.

http://www.aroma-zon...Vcalophylle.asp 4u.gif
Atsakyti
Klausykit man kilo labai rimtas lausimas. Viename rusiškame forume radau, kad kviečių gemalų aliejuje yra alontaino (sic!). kitoje vietoje ten pat rašė, kad graikinių riešutų ir erškėtrožių aliejai turi vit. C. gal aš visai kvaila, bet niekaip nesuprantu, kaip vandenyje tirpios medžiagos gali būti aliejuje? gal kas nors turi minčiųir gali man paaiškinti?

Beje, kažkada seniai seniai skaičiau kad kažkas rašė, jog su dilgėlių maceratu alyvuogių aliejuje vos ne emulsiklį gavo. Aš manau, kad čia dėl to, kad dilgėlėse yra lecitino, o jis kaip žinia tirpsta aliejuje ir emulguoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo omega: 13 sausio 2012 - 02:52
QUOTE(omega @ 2012 01 13, 00:43)
Klausykit man kilo labai rimtas lausimas. Viename rusiškame forume radau, kad kviečių gemalų aliejuje yra alontaino (sic!). kitoje vietoje ten pat rašė, kad graikinių riešutų ir erškėtrožių aliejai turi vit. C. gal aš visai kvaila, bet niekaip nesuprantu, kaip vandenyje tirpios medžiagos gali būti aliejuje? gal kas nors turi minčiųir gali man paaiškinti?
.


Buna ir aliejuje tirpi vitamino C forma (pvz. askorbil palmitatas)
Atsakyti
Gal žinote, kur galėčiau rasti varnalėšų arba amlos aliejaus? Arba bent kokių aktyvių komponentų, miltelių, ea, hidrolatų pagamintų iš jų g.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 01 13, 11:23)
Buna ir aliejuje tirpi vitamino C forma (pvz. askorbil palmitatas)

dėl vitamono C tai dar pusiau su beda, nes askorbo rugštis gal gali būti įv. druskų pavidalu, tik nezinau kurias is ju organizmas geriau įsisavina. Aš pačia askorbo rūgštį ar jos druskas. Nes kad yra tai dar irgi nereiškia, kad kūnas gali pasinaudoti tuo... doh.gif
o alantoinas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(omega @ 2012 01 13, 10:49)
dėl vitamono C tai dar pusiau su beda, nes askorbo rugštis gal  gali būti įv. druskų pavidalu, tik nezinau kurias is ju organizmas geriau įsisavina. Aš pačia askorbo rūgštį ar jos druskas. Nes kad yra tai dar irgi nereiškia, kad kūnas gali pasinaudoti tuo... doh.gif
o alantoinas? g.gif


sunku pasakyti, zinau tik tiek, kad aliejuje tirpus vitaminas C yra stabilesnis, bet maziau efektyvus, ir kad oda gautu naudos, jo (gryno) reikia maziausiai 20%. O paciame aliejuje jei ir yra, tai laaaabai mazas %. Bet greiciausiai ersketuogiu aliejuje yra ir vandenyje tirpi vitamino C forma, kaip ir kv.gemalu aliejuje yra B5 (pantenolis tirpus vandenyje). Daugiau nieko nezinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(omega @ 2012 01 13, 14:49)
dėl vitamono C tai dar pusiau su beda, nes askorbo rugštis gal  gali būti įv. druskų pavidalu, tik nezinau kurias is ju organizmas geriau įsisavina. Aš pačia askorbo rūgštį ar jos druskas. Nes kad yra tai dar irgi nereiškia, kad kūnas gali pasinaudoti tuo... doh.gif
o alantoinas? g.gif

Didžiausios man žinomos alontoino sankaupos yra taukės šaknyse. Todėl dažnai ir daromos taukės šaknų aliejinės ištraukos. Vadinasi, kažkokiu būdu tas alontoinas pereina į aliejų ax.gif Pati dariausi ir man patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2012 01 13, 16:03)
Didžiausios man žinomos alontoino sankaupos yra taukės šaknyse. Todėl dažnai ir daromos taukės šaknų aliejinės ištraukos. Vadinasi, kažkokiu būdu tas alontoinas pereina į aliejų  ax.gif Pati dariausi ir man patinka  smile.gif

del taukes tai zinau, bet kad alonainui gauti kiek zinau daromos vandenines, spirittines ar pan taukes istraukos. aliejine irgi turiu, bet abejoju ar ten yra alontoino - nedariau, tiksliau neuzsakinejau tyrimo, nes uzpylus aliejumi istrrauka gaunasi tik tu medziagu kurios tirpios aliejuje.
beje dar kitame , sikart angliskame saite, radau, kad taninu yra liajuje. jie irgi tirpus vandenyje, ne aliejuje kek zinau... nieko nebesuprantu - kaip taip gali buti
Atsakyti
QUOTE(ambicija @ 2012 01 13, 12:12)
Gal žinote, kur galėčiau rasti varnalėšų arba amlos aliejaus? Arba bent kokių aktyvių komponentų, miltelių, ea, hidrolatų pagamintų iš jų g.gif

amlos miltelius pirkau ebay'juje, pvz.
http://www.ebay.co.u...E:X:AAQ:GB:1123

varnalėšų ekstraktą čia (yra įvairių)
http://www.iherb.com...30-ml/5247?at=0
Atsakyti